Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowicjusz - wątek powitalny


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Na imię mam Arek mieszkam w Trzciance woj. Wielkopolskie . Co prawda nie mam audi , brat ma A6 C6 2009 3.0 automat natomiast ja ją obsługuje pod względem elektroniki jak i mechaniki.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 415.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Cuber

    29931

  • PABLO

    22468

  • wrclaguna

    21717

  • Wihajster

    19996

Top użytkownicy w tym temacie

Witam wszystkich forumowiczów. Od kilku dni stałem się szczęśliwym posiadaczem Audi A4 b5 z 1995r. Audiczka będzie moim pierwszym samochodem, lecz niestety jest przy niej trochę do zrobienia...

Spoiler

ale już opowiadam całą historię ?. Na początku szukałem raczej jakiegoś Syfika w gazie, żeby koszt moich dalekich podróży na rybki ( łowie już profesjonalnie hyhy ) nie był zbyt wysoki. Cena Hondy po znajomości oscylowała w okolicy 2,5k plus drobne naprawy ok. 500 zł. Pewnego dnia jednak zostałem powalony na kolana, wujek zostawił mi ową Audiczke za friko haha. Może nie jest w totalnej rozsypce ale trochę rzeczy trzeba w niej porobić. Wybrałem ją zamiast Syfika no bo wiecie jak to jest... darowanemu koniowi się w zęby nie patrzy :D O ile w środku uda mi się wszystko ogarnąć to na zewnątrz jest nieco gorzej. Albowiem... potrzebuję dwóch przednich błotników i zderzaka. Nie żeby jakaś stłuczka ale trochę rdzy i popękane plastiki. Fajnie gdyby były pod kolor bo jako młody kierowca, do tego jeszcze uczeń nie mam za dużych funduszy. Z zewnątrz wszystko. Teraz zaglądnijmy do środka. Coś jest nie tak ze skrzynią, nie ma 4 biegu a 2 ciężko wchodzi :( no i jako żółtodziób powiedzcie mi proszę co z wszystkimi płynami, wymieniać ? Z tego co wiem to dawno nikt ich nie sprawdzał. I przepraszam, że na przywitanie skazuje Was na słuchanie moich długich wypocin haha. Pomoże ktoś ?

*Trzeba czytać do czego dany dział jest: "Nowicjusz - Jesteś nowy na forum? Tutaj możesz się z nami przywitać."
Zapraszam tu ->Regulamin. Tu się tylko witamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie.

Od dzisiaj zaczynam swoją przygodę z Audi A4 B6 silnik 2.0. Więcej info w moim profilu. Zapewne będę udzielał się na tym forum, starał pomagać jak również zadawał pytania.

Pozdrawiam Dumi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Wszystkim,

posiadałem już kiedyś A4 b5, a tym razem będę kupować Audi A4 B6 i na pewno chętnie uzyskam od Was wszelkie informacje związane z tym autem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich właścicielem audi (a4 b5) jestem już od roku mam nadzieję że dzięki temu forum będę mógł odkryć autko na nowo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, 

Nazywam się Daniel od momentu zdania prawa jazdy związany z marką Audi (poprzednio A3 8L), aktualnie A4 B8. Auto zostaje u mnie teraz na dłużej i bardzo chętnie zaczerpnę wiedzy na jego temat od innych użytkowników A4 :P 

Niżej zdjęcie.

20121285_1384253578296828_4343928119829320929_o.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć jestem Marek, od maja mam Audi i coś mi się wydaje, że zacznę się upijać albo sprzedam samochód.

Spoiler

17887 oraz 17927 wszystko przez te dwa błędy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam na imie Dawid i chcialbym zaczac swoja przygode z Audi. Obecnie posiadam Citroena C2 aczkolwiek z powodu powiekszenia rodziny szukam audi a4 b5. Pozdrawiam forumowiczów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Spoiler

 

*Trzeba czytać do czego dany dział jest: "Nowicjusz - Jesteś nowy na forum? Tutaj możesz się z nami przywitać."
Zapraszam tu ->Regulamin. Tu się tylko witamy.

Edytowane przez Sokol544
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich. 

Jestem Rafał i mieszkam w Łodzi.

Po przygodach z A3 8L aktualnie poszukuje swojej "wychuchanej" A4 B6 w Q :)

Mam nadzieję że zostanę kolejnym właścicielem jakiegoś klubowego i zadbanego Avanta :D

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam na imię Adrian.

Jestem szczęsliwym posiadaczem A4 B6 od pół roku.

Pozdrawiam wszystkich forumowiczów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej jestem swiezo upieczonym nabywcą a4 b5 98r. 1.6

Spoiler

 

i dzisiaj po zmianie swiec i kabli zaplonowych dziwnie chodzic zaczela niby idzie na 4gary a mocy ma jakby szla na3 mozecie cos pomóc? Z gory dzięki pozdrawiam


 

*Trzeba czytać do czego dany dział jest: "Nowicjusz - Jesteś nowy na forum? Tutaj możesz się z nami przywitać."
Zapraszam tu ->Regulamin. Tu się tylko witamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim!
Na początek chciałbym przywitać wszystkich! Od nie dawna jestem kolejnym posiadaczem Audi A4 - B5 Avant, 1.8T 150kM. 
Jak na razie autko sprawuje się bez zarzutu - pod względem technicznym, jednak karoseria wymaga kilka poprawek.

Spoiler

 

Stąd też do Was pytania:
1) Czy uda mi się na szrocie itp. znaleźć elementy zamienne -  listwa tylna bagażnika? - nie wiem czy to tak się nazywa. Udało mi się znaleźć w internecie kilka pozycji, ale co do elementu na drzwiach nie mam pojęcia jak go nazwać - i czy jest on w ogóle demontowalny ? 
2) Czy posiada ktoś fotele ? Najbardziej pożądany fotel kierowcy,ale nad kompletem też się zastanowię. Orientacyjnie, ile takie siedzenie / komplet może kosztować na szrocie itp. ? Raczej nie skóra. 
3) Wrocław i okolice. Polerowanie auta? Czy zna ktoś sprawdzony zakład i ile kosztuje taka usługa? Auto po wcześniejszym właścicielu posiada wiele drobnych rys, które nie są widoczne z daleka,ale z bliska już tak. A że jest to moje pierwsze auto, to musi być chociaż troszkę dopieszczone ;) 
Z góry dziękuję za każdy komentarz a najlepiej za wnoszący coś wartościowego do dyskusji ! :) 

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

 

 

 

*Trzeba czytać do czego dany dział jest: "Nowicjusz - Jesteś nowy na forum? Tutaj możesz się z nami przywitać."
Zapraszam tu ->Regulamin. Tu się tylko witamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , 

jestem w posiadaniu 2 Audi-czek A4 B6 1,8 T 2001r i A6 C5 1,9 tdi 2003r.

Auta mam już od 5 lat i myślę , że będziemy się wymieniać swoją wiedzą i doświadczeniami. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry wszystkim forumowiczom. Jestem Leszek, ale wołają na mnie Gumiś. Jestem z Dolnego Śląska.

 

Od zawsze byłem "vagowcem", jednak mój gust zawsze był nakierowany na Wolfsburg. Jednak po ostatniej BARDZO nieprzyjemnej porażce z Golfem IV 2.0 postanowiłem się zmierzyć z autami z Ingolstadt. Tym sposobem stałem się szczęśliwym posiadaczem A4 w sedanie z benzynowym silnikiem 2.0 ALT. Typowy dziadkowóz, może nie był trzymany pod kocem, ale sądząc po przebiegu (100% sprawdzony i pewny na 1000%) to rzeczywiście dziadzia tylko do kościoła jeździł :D:D:D

 

Tak czy inaczej, zaczynam nowy rozdział swojego samochodowego życia i mam nadzieję, że będę o wiele bardziej zadowolony z Audi niż VW :)

 

Do zobaczenia na spocikach i reszcie działów na forum, pozdrawiam.

 

Gumiś

 

P.S. - żona nazwała ją Lola :) ewentualnie Lolencja, Lolitka :P

G5QqFp1.jpg

Edytowane przez Gumisiowaty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...