Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowicjusz - wątek powitalny


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry, cześć :)

 

Jestem Konrad z okolic Wrocławia. 

Po próbach z innymi markami wróciłem ponownie do Audi, gdyż postanowiłem wypróbować w końcu motor, który chciałem już dawno temu... Kupiłem a4 b6 i... lekko się zdziwiłem po przesiadce z BMW... Oczywiście pozytywnie :) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 415.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Cuber

    29931

  • PABLO

    22468

  • wrclaguna

    21717

  • Wihajster

    19996

Top użytkownicy w tym temacie

"Piątka" dla Was wszystkich i każdemu z osobna.

Dosłownie "chwilę" temu stałem się posiadaczem auta,którego trochę szukałem, aby było takie jak sobie ustaliłem i warto było,bo udało się.

Jako,ze z tą marką nie miałem dotychczas do czynienia będę sobie zgłębiał wiedzę i nie ukrywam,że również będę liczył na Waszą pomoc w różnych zagadnieniach za co z góry dzięki.

Pozdrówka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich! 

Mam na imię Marcin i mieszkam w Krakowie, a od kilku dni jestem posiadaczem czerwonej A4 B8 Avant.

IMG_20170817_093032-2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Milo mi jest dołączyć do posiadaczy audi. Ja kupiłem audi a4 b8 2.7 tdi 190 KM po małym wypadku.

Edytowane przez Miedzian22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam panstwa jestem posiadaczem od kilku tyg audi a4b7 1.9tdi

Spoiler

i ostatnio podczas jazdy zaczelo szarpac po przekroczeniu 2tys obrotow na 4biegu gdy probowalem zwolnic i zmiejszyc bieg dalej szarpalo i czeslo buda ale po zgaszeniu i ponownym uruchomieniy auto jeddzilo normalnie tylko po podlaczeniu pod komputer wyskoczyl blad zawor pompowtryskiwacza ?chcialem zadac pytanie z czym sie musze liczyc zeby to usunac ten blad czy padl pompowtrysk czy cos innego

*Trzeba czytać do czego dany dział jest: "Nowicjusz - Jesteś nowy na forum? Tutaj możesz się z nami przywitać."
Zapraszam tu ->Regulamin. Tu się tylko witamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Spoiler

poszukuję poprawnego opisu skrzynki bezpieczników do audi a4b5 2000r po lifcie 1.6 102km silnik alz.

*Trzeba czytać do czego dany dział jest: "Nowicjusz - Jesteś nowy na forum? Tutaj możesz się z nami przywitać."
Zapraszam tu ->Regulamin. Tu się tylko witamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam serdecznie!!! 

forum przeglądam już od jakiegoś czasu jednak dopiero dzisiaj się zalogowałem. 

od ponad pół roku jestem szczęśliwym posiadaczem S4 B7 z BBK pod maską. Co prawda kierownica jest jeszcze po drugiej stronie gdyż auto kupiłem podczas pobytu w UK i obecnie jestem na etapie przeprowadzki do Polski.  Postanowiłem że Audi wraca ze mną bo daje straszną frajdę z jazdy, jest w miarę ekonomiczne gdyż kupiłem już z podtlenkiem LPG, poza tym jest zadbane i ma niski pewny przebieg. Poza tym sporo osób piszę że jest w miarę "proste" do przekładki.

rozglądam się za jakąś dobrą firmą która zrobi porządną przekładkę za wszelkie rekomendacje z góry dziękuję. 

pozdrawiam Krystian

18697697_1407337012679261_1367926265_o.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich fanów tej marki od niedawna jestem posiadaczem Białej Audi A4 B8 Avant 2.0 TDI 170km dolaczylem do tego forum ze względu na to że, jest tu bardzo dużo fanów tej marki a ja już od dawna zachorowalem na ta markę tylko ze nie zawsze było po drodze z kupnem aż wkoncu jest ? ibteraz chciałbym parę rzeczy w nim zmienić na początek lampy ledowenbonsa zwykle i nie do końca mi się to podoba dodatkowo jest chęć zrobienia automatycznej klapy bagażnika następnie ubranie ładnych felg a na koniec wymiana środka także myślę ze będę miał kilka od Was propozycji co mogę zrobić i w jaki sposób ☺ pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie ☺

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie ;) Posiadam Audi A4 B6 Avant z silnikiem 2.4 V6 170KM ;) Dopiero dzisiaj znalazłem trochę czasu żeby się zarejestrować ;) Pozdrawiam wszystkich 

9131892_IMG_20170805_201911.jpg

Edytowane przez dawa2402
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serwus, jestem posiadaczem Audi A4 B6 z silnikiem 1.9 TDI 130KM z 2001 roku. Pozdrawiam wszystkich posiadaczy tego modelu jak i pozostałych. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A4 Avant B6 1,9 TDI z 2003 130KM takim samochodzikiem jeżdżę po naszych drogach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegow,

Tak na szybko - mialem audi A4 B5 avant 2.4 V6 a teraz wlasnie zmienilem na S4 B6 Avant:banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim,
trafiłem tu do Was przez Waszego facebookowego funpage'a, chciałem się przywitać, miło do Was dołączyć! :) Audi A4 Avant 1.9 TDI 130KM AVF.

do zobaczenia na forum ;-) z pozdrowieniami dla wszystkich

--
kaiko
Żywiec, Śląsk.

 

DSC_1431-Audi.jpg

Edytowane przez Kaikom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Od niedawna jestem posiadaczem Audi A4 B8 2.0 tdci 136 km 2008r.

Spoiler

i od razu mam mały z nim problem tzn. delikatne szarpanie przy ruszaniu które jest nieodczuwalne po dodaniu więcej gazu ale wibracje występują w trakcie jazdy po dziurach oraz chyba szarpie lewarkiem zmiany biegów. Jeśli ktoś z forumowiczów miał takie problemy to prosiłbym o radę jak się z nimi uporać i oczywiście co może być tego przyczyną. 

*Trzeba czytać do czego dany dział jest: "Nowicjusz - Jesteś nowy na forum? Tutaj możesz się z nami przywitać."
Zapraszam tu ->Regulamin. Tu się tylko witamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Spoiler

mam problem z moim a4 1.9 tdi 2007 rok . mianowicie na 4 i 5 biegu powyzej 3 tys. obrotow silnik odcina moc. po zgaszeniu i odpaleniu jest ok do moemtu znowu 3 tys obrotow. co sie dzieje? 

*Trzeba czytać do czego dany dział jest: "Nowicjusz - Jesteś nowy na forum? Tutaj możesz się z nami przywitać."
Zapraszam tu ->Regulamin. Tu się tylko witamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witojcie, jestem Damian.  Zarejestrowałem się tutaj zeby zasięgnąć wiedzy na temat a4/b8 albo a6/c7, jako że jadę kupić jedno z nich w przyszłym tygodniu. Pozdrawiam i oczekujcie spamu ode mnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...