Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowicjusz - wątek powitalny


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 415.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Cuber

    29931

  • PABLO

    22468

  • wrclaguna

    21717

  • Wihajster

    19996

Top użytkownicy w tym temacie

Cześć, mam na imię Mateusz, mieszkam niedaleko Tarnowa i jestem posiadaczem Audi A4 B7 DTM S-line 2.0TFSI 220 koni. Liczę na miły kontakt :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam forumowiczów. Nie dawno kupione  A4B5 quattro 1.8 apu, coś tam pomodzone. Będę tu często zaglądał ponieważ forum zawsze bywa pomocne a do Vag jestem zielony ale szybko się uczę :D pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Posiadam audi a4 b5 z 1997r.  1,8 Benzyna.

Spoiler

Od pewnego czasu słyszałem w swoim aucie tyrkot przegubów przy skręcie. Mój błąd polega na tym że nie zaprowadzilem jej od razu do mechanika i zwlekalem. W końcu po przejechaniu pewnej ilości km (nie jestem w stanie okreslic dokladnie ale ok 1000-1500) podczas przychamowywania doszło do oderwania wachacza (tak mi sie wydaje bo sie nie znam za bardzo) i koło mi uciekło do przodu co spowodowało tarcie o nadkole i przedni zderzak. Ponadto auto straciło napęd (z tego co wyczytałem z Internetu jest to wina przegubu wewnętrznego ale nie jestem pewny). Pytanie brzmi co się mogło stać i jakie części sa do wymiany ? Z góry dziękuję za pomoc.

*Trzeba czytać do czego dany dział jest: "Nowicjusz - Jesteś nowy na forum? Tutaj możesz się z nami przywitać."
Zapraszam tu ->Regulamin. Tu się tylko witamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Witam, to mój pierwszy temat,

Spoiler

kupiłem samochód i na wyświetlaczu mam ikonę świateł i napis 180 km, który cały czas się zmniejsza. Pytanie co to oznacza?

*Trzeba czytać do czego dany dział jest: "Nowicjusz - Jesteś nowy na forum? Tutaj możesz się z nami przywitać."
Zapraszam tu ->Regulamin. Tu się tylko witamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Mam na imię Krystian, pochodzę z Krosna(woj. Podkarpackie) od ponad roku jestem w posiadaniu a4, ale jakoś wcześniej nie było okazji zarejestrować się na forum i teraz naprawiam ten błąd. Pozdrawiam. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, cześć, witam! :P

Od sierpnia jestem posiadaczem Audi A4 B6 z 2001 roku, z dwulitrowym silnikiem benzynowym o mocy 131km.

Mam nadzieję, że spędzę tu dużo czasu i przy okazji może się czegoś nauczę  :wink:

Pozdrawiam!

Edytowane przez kaisus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej :-) Witam wszystkich :-)

Mam na imię Ryszard, od niedawna mam Q5 i zaczynam przygodę z nową marką.

Pozdrawiam wszystkich

audi.jpg

Edytowane przez frack
wstawienie zdjęcia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , 

Na forum po 8 latach przerwy i jazdy służbowymi skodami stałem się szczęśliwym posiadaczem B8 .

 

Pozdrawiam 

Miłosz 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim, jestem nowy na forum więc za wszelkie niedociągnięcia serdecznie z góry przepraszam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich użytkowników forum.

Mam na imię Paweł i mieszkam w województwie lubuskim.

Od jakiegoś czasu przeglądałem interesujące mnie tematy (nie będąc zarejestrowanym) ,jednak postanowiłem to zmienić i do was dołączyć.

Pozdrawiam serdecznie.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...