Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nowicjusz - wątek powitalny

Jest to część 1 dyskusji Nowicjusz - wątek powitalny.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam na imię Paweł i cieszę się ze mogłem dołączyć do tak zacnego grona użytkowników Audi ;)

  • Odpowiedzi 416,3 tys.
  • Wyświetleń 24,5 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Witam jestem Paweł ? Jestem posiadaczem audi A4 B5 końcówka 2000 roku. Silnik 1.9 TDI 90KM. Witam wszystkich serdecznie! I pozdrawiam ?

Opublikowano

Cześć wszystkim:) jestem Grzesiek z Lublina i od tygodnia posiadam A4 B6 1.8t z 2004r. Pozdrawiam! !!:)

Opublikowano

Witam wszystkich mam na imię Marek moje auto to Audi A4 B7 2.0 T  QUATTRO wersja USA 

Spoiler

od pewnego czasu mam, problem z odpowietrzeniem zbiornika paliwa a wraz z tym kilka objawów pracy silnika.Jadąc ze stałą prędkością obroty falują auto przyspiesza i ma moc,ale te falowanie jest denerwujące. Ostatnio po zatankowaniu auta na trzech rożnych stacjach markowych auto nie odpala za pierwszym razem.Silnik uruchomi się po długim kręceniu i po chwili pracuje tak jakby na 3 cylindrach szarpie aż cały samochód się trzęsie. Auto już było u kilku mechaników i żaden z nich nie jest w stanie zlokalizować i usunąć usterki.W aucie zostało wymienione nowe świece zapłonowe ODMA i EVAP. Nic to jednak nie dało auto dalej faluje na obrotach i do tego Check Engine świeci się na desce rozdzielczej,bład jest kasowany ale po przejechaniu 10-20 km znowu jest to samo Check Engine. Miał ktoś z was forumowiczów taki objaw w Audi A4 B7 2.0 TFSI kod silnika BWT wersja USA ? I gdzie znajduje się filtr z węglem aktywnym ? BŁĘDY Leak in air intake system P 2279 , system to lean at idle 8583 i Evap emission control 1089.  Czekam na wasze sugestie i propozycje rozwiązania tej usterki. 

 

*Trzeba czytać do czego dany dział jest: "Nowicjusz - Jesteś nowy na forum? Tutaj możesz się z nami przywitać."
Zapraszam tu ->Regulamin. Tu się tylko witamy.

Opublikowano

Witam wszystkich jako nowy użytkownik, 

Jestem tu nowy ale przeglądając ten portal widzę że nie jedna osoba znalazła rozwiązanie swojego problemu z usterką w Audi. Mam nadzieję że i mi się uda....

Spoiler

 

Chodzi o Audi A4 B7 2,5Tdi 163 km Automat/Tiptronik z 2006 roku z przebiegiem 220tyś km. Zaczeło się od trudnogo odpalania i kopcenia przy tym czarnym dymem (myślałem że to wtryski lub świece żarowe) zaraz po tym na trasie auto straciło moc i bardzo zaczeło kopcić nie chcąc jechać szybciej niż 60km/h. Dojechaliśmy do jakiegoś KOWALA! który stwierdził że "Turbina padła" Auto na warsztacie zaczeło kopcić zaolejonym smogiem. Po wyciągnięciu turbiny i oddaniu jej do regeneracji okazało się że wszystko z nią było OK! ale mechanik (kowal!!!) i facet od regeneracji turbin skasowali mnie tysiaka a auto jak było tak jest!!! Oczywiście turbina została zregenerowana skoro już ją wyciągneli... na wszelki wypadek (tylko po co???) Komputer wykazał różne błędy których nie znam ale nie TURBO. 

Panowie czy ktoś ma jakiś pomysł lub może miał podobny problem??? 

Może znacie jakiegoś fachowca nie KOWALA w okolicach Łodzi?

Bardzo proszę o pomoc i POZDRAWIAM 

 

*Trzeba czytać do czego dany dział jest: "Nowicjusz - Jesteś nowy na forum? Tutaj możesz się z nami przywitać."
Zapraszam tu ->Regulamin. Tu się tylko witamy.

Opublikowano

Nie wiem gdzie umieścić  swoje pytanie, wiec zadam je w tym miejscu. 

Myślę nad zakupem kompletu wahaczy skf germany. Czy jest ktoś godny polecenia na forum z okolic Radomia kto sprzedaje owe zawieszenie? 

Opublikowano

Witam. Pochodzę  z podhala. Moje auto to a4 b6 1.9tdi awx. Pozdrawiam wszystkich.

Opublikowano

Witam wszystkich:)

Opublikowano

Witaj w Klubie :hi:

Opublikowano

Cześć. :) Dawid, mieszkam nieopodal Korfantowa (pow. Nyski, woj. Opolskie). Od pół roku jeżdżę A4 B5 z 94 roku, ze skromnym i pięknie brzmiącym 1.8 20v. Na wiosnę planuję kilka inwestycji by upiększyć nieco tą B-piątkę. ;) Na ten moment to chyba tyle, mam nadzieję, że zostanę w tej społeczności na dłużej. ;) 

lw9KUFZ.jpg

Opublikowano

witam wszystkich Klubowiczów AUDI A4

Opublikowano

witam

 

Opublikowano

witam skromne a4 b6

 

Opublikowano

No proszę, proszę 

Cześć Gosia .:hi:

Opublikowano
1 godzinę temu, Gosia89 napisał:

Witam 

 

Opublikowano
1 minutę temu, jacek70 napisał:

No proszę, proszę 

Cześć Gosia .:hi:

Hej;)

Opublikowano

witaj Gosiu

Opublikowano

co tam

 

Opublikowano

no i zawaliście, tu nie ma co upiekszać - lalke masz :)

Opublikowano

Witam wszystkich forumowiczów :a4fan: :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.