Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowicjusz - wątek powitalny


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

Część,

Nazywam się Damian (nick sugeruje :p), jestem z Gdańska. Od zawsze interesowały mnie audi, sam miałem a3 8L 1.9 tdi 130km z silikiem ASZ. Niestety został skasowany(uderzenie w tył :(). Mój brat ma S6 C5, a mój ojciec ma A4 B8.

Narazie jeżdżę Oplem Vivaro 1.9 tdi.. mam crosa i pitbiea więc potrzebowałem czegoś do transportu tych zabawek :) Przymierzam się do kupna A4 B7.. to będzie zadbany samochód :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 415.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Cuber

    29931

  • PABLO

    22468

  • wrclaguna

    21717

  • Wihajster

    19996

Top użytkownicy w tym temacie

Witam Serdecznie wszystkich od nie dawna jestem szczęśliwym posiadaczem Audi A4b5 z 2000r z silnikiem 1.9 Tera Dopiero Idzie i bardzo jestem zadowolony z tego zakupu mam nadzieję że dzięki forum lepiej poznam mój samochód. Z góry Dziękuję za przyjęcie do grupy wszystkim użytkownikom i użytkowniczką Pozdrawiam Serdecznie i do zobaczenia na Zlotach i spotach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od jakiegoś czasu noszę się zamiarem, aby zostać szczęśliwym posiadaczem Audi A4. Teraz czynię pierwszy rozsądny krok ku temu - a więc wstępuję do Was.
W odpowiedniej części forum umieściłem ogłoszenie jakie mnie interesuje:

Czy moglibyście coś poradzić?

Serdecznie dziękuję za przyjęcie mnie w poczet forumowiczów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, pierwszy raz za kierownicą czterech pierscieni. Auto w moich rękach tydzień. 

2.0BPW QUATTRO 2007 2X S-LINE

Życzę sobie jak i Wam - bezawaryjności! :)

E273AE89-7874-41E1-8C3F-204E1D248A14.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj, 

No ładna sztuka i jeszcze czarna z quattro :D

Wrzuć więcej info.

Niech dobrze służy!

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszym autem kupionym z pasji był Opel Tigra ;) wymienionym w późniejszym okresie na 206 CC, które skończyło na płocie ;P jak prawdziwy Paszrot :P 

Przygoda z Audi zaczęła się od Audi 80 :) Potem była srebrna strzała Audi A6 z piecem 2,5 TDI i to była jedna z większych wtop :P w moim życiu :) Audi kupić nikt nie chciał więc gdy nadarzyła się osoba, aby się zamienić to wymiana doszła do skutku i tak w Naszych rękach znów pojawił się Paszrot tym razem 307 w Kombi.  Po 2 miesiącach doszliśmy do wniosku, że znowu to nie to... i zaczęły się poszukiwania. Poszukiwania trwały dość długo... ale udało się znaleźć wymarzoną Audi A6 1,9TDI... Audi ta z Nami jest do dzisiaj ;) W lutym doszliśmy do wniosku, że przydałoby się Nam drugie auto.. wybór padł na Cytrynke C3 - pomimo tego, że się nie psuła to jeździć nikt nią nie chciał.. niczym za karę się jej używało. W zasadzie czekaliśmy, aż minie 6 miesięcy, aby ten samochód móc sprzedać. W wrześniu pod wpływem impulsu całkowicie z przypadku kupiliśmy Audi A4 z silnikiem 2,0 w automacie. Po pierwszej przejażdżce byłam przerażona... i twierdziłam, że trzeba auto sprzedać... dzisiaj już wiem, że ciężko byłoby się z nim rozstać :) Pomimo, że nie jest tak szeroka jak A6 to dzięki automatowi jeździ się dość przyjemnie. W wymarzonym kolorze ;) 
Wczoraj zostały przyciemnione szybki ;) a to już chyba oznaka, że autko zostanie z Nami na dłużej :) 

Zastanawiamy się nad wstawieniem do niej gazu ;) i właśnie ten powód przywiał Mnie do Was ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema! Nie jest czarna, to przez efekt się tak wydaje ? Jest taka ciemno szara/brązowa(katologowo). 

Jakie info Cię interesuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a bo ja wiem czy ona taka znowu nowa ....... :mysli:

niemniej jednak - witamy w klubie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamyk :P 

Ty masz nówkę funkiel ;P ale nie każdego stać ;P i nie każdy chce wydać tyle na auto ;P

Daj się cieszyć ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elo elo Jakub Audi 80 avant 94', 1.9TDI, oz.silnika Z1,  4xel.szyby, el.lusterka, szyber, klima, końcówka mocy tuba magnat 800W.

Spoiler

 

Przychodę na forum bo (szukam wymiarów radia) ogólnie podpowiedzi w moim projekcie aby zamontować Navigation plus zamiast normalnego radia.

Juz wiem jak to zrobić zeby się  zmiesciło i się zmiesci,:) więć potrzebuje informacji na temat tego radia, wiem ze występuje w a4b5 ale chciałbym dokładnie wiediec jak się sprawóje, jak tam z mp3 czy są czy nie ma problemów, jak ogólnie sama navigacja, ii prosił bym o dokładne wymiary jakieś bo to dla mnie ważne . 

 

Pozdrowienia Ello

 

*Trzeba czytać do czego dany dział jest: "Nowicjusz - Jesteś nowy na forum? Tutaj możesz się z nami przywitać."
Zapraszam tu ->Regulamin. Tu się tylko witamy.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, posiadam Audi A4 B6 2001rok 1,9 tdi (130 koni) sedan od tygodnia, troszkę o sobie Łukasz lat 20 województwo Pomorskie miasto Słupsk

 

 

SIEMANO WSZYSTKIM !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie nowych kolegów :):) Jestem Paweł i mieszkam w Radlinie, koło Wodzisławia Śląskiego. Zamieniłem Mercedesa z 2003 roku na Audi A4 B5 FL Avant w TDI z 1999/2000 rok :):) 

 


*Proszę uzupełnić profil.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko

Spoiler

 

co myślicie na temat tego samochodu? 

 

http://allegro.pl/show_item.php?item=7029168525#

 

 

 

*Trzeba czytać do czego dany dział jest: "Nowicjusz - Jesteś nowy na forum? Tutaj możesz się z nami przywitać."
Zapraszam tu ->Regulamin. Tu się tylko witamy.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...