Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowicjusz - wątek powitalny


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

jestem szczęśliwym posiadaczemaudi A4 B6 od tyg. 3.0 V6 tiptronic

Spoiler

, jakiś instalacje gaz proponujecie brc czy stag 

*Trzeba czytać do czego dany dział jest: "Nowicjusz - Jesteś nowy na forum? Tutaj możesz się z nami przywitać."
Zapraszam tu ->Regulamin. Tu się tylko witamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 415.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Cuber

    29931

  • PABLO

    22468

  • wrclaguna

    21717

  • Wihajster

    19996

Top użytkownicy w tym temacie

Witam, od pewnego czasu jestem szczęśliwym posiadaczem A4 B7. To następczyni mojej A3.

Spoiler

Ale do sedna: Szukam, szukam i mam mętlik w głowie. Mój samochód ma Sline ale wewnętrzny. Na zewnątrz posiadam tylko emblematy Sline na tylnych drzwiach no i zawieszenie 1BA. Z ciekawości zapytałem w ASO czy są w stanie mi odpowiedzieć na pytanie dotyczące emblematu na grillu. Wiem że samochód z zewnętrznym Sline posiadał taki emblemat na grillu. W ASO uzyskałem informacje że według VIN-u powinienem mieć właśnie taki emblemat "wczepiony" w grill pomimo że grill jest zwykły, taki jak w standardowej wersji. Nie chciałem kupować podróbek na allegro i chciałem być pewien że właśnie ten emblemat ma być w moim samochodzie dlatego po uzyskaniu informacji od pracownika ASO zakupiłem taki emblemat i co się okazało? Nie pasuje. 

Pytanie: ma być ten emblemat w wersji z wewnętrznym Slinem czy tylko emblematy na tylnych drzwiach? Osoba z ASO popełniła błąd i sprzedała zły emblemat? 

P.s: te na allegro posiadają jeszcze zatrzaski które trzymają emblemat w miejscu ale nie chcę robić "wsi". Chcę utrzymać w oryginale nadwozie dlatego pytam czy moja wersja powinna mieć na grillu ten znaczek fabrycznie?


Pozdrawiam :)

 

*Trzeba czytać do czego dany dział jest: "Nowicjusz - Jesteś nowy na forum? Tutaj możesz się z nami przywitać."
Zapraszam tu ->Regulamin. Tu się tylko witamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko,

 

Grill od S-line jest inny niż standardowy, dlatego może ci nie pasować. W ostateczności na upartego można jednak wrzucić (foty poniżej).

Przód standardowy (moja ex :lol:)

oooo.jpg

Przód S-line

audi-a4-sline-03.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Spoiler

 

Wiem ze temat z pewnością był poruszany.

Jest problem. Podjąłem się przerobienia po kimś A4B7, mianowicie temat wygląda tak że autko to oryginalnie był angol. Chłopcy zaczęli to przerabiać, normalnie auto w standardowym wyposażeniu, ale miało mieć, bi-xsenon, navi, czego wcześniej nie miało.

Kupili i zamontowali wiązkę z tymi gadżetami ale z automatu, quatro, itd. niestety to wszystko wywaliłem, kupiłem wiązkę od a4 b7 z navi ale bez tych xsenonów. Z wiązki wcześniejszej wyplotłem wiązkę do sterownika ALWR oraz wiązkę do tylnego czujnika poziomowania. Przednią lewą i prawą udało mi się dostać i zamontowałem.

Posiadam schemat BOSCH-a w którym jest pozycja A2.48 Sterownik zawieszenia adaptacyjnego. Tu jest jeden problem, nawet nie wiem gdzie go szukać.

Jeśli ktoś może pomóc w temacie, będę wdzięczny.

 

*Trzeba czytać do czego dany dział jest: "Nowicjusz - Jesteś nowy na forum? Tutaj możesz się z nami przywitać."
Zapraszam tu ->Regulamin. Tu się tylko witamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, postanowiłem zarejestrować się na forum ponieważ stałem się  szczęśliwym posiadaczem audi a4 b7 z klekotem pod maską. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doskonale wiem że jest inny. Ale pytam czy samochód posiadający wewnętrzny sline ma mieć w grillu też znak sline. Czy tylko tylne drzwi mają mieć emblematy?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Trafiłem tutaj bo szukam Audi a4 i chce was zapytać w odpowiednim dziale o jeden konkretny egzemplarz. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1 listopada 2017 o 23:21, koz napisał:

Serdecznie wszystkich witam. Jako, że moje poprzednie Audi (b8 1.8 TFSI) nie sprawiało absolutnie żadnych problemów i nie miało AudiConnect, to i nie logowałem się na forach. Widzę, że obecne (b9 2.0 TFSI Quattro) przysporzy mi więcej siwych włosów w związku z tym zawitałem na tym forum. 

 

Pozdrawiam!

koz

:) Nie ma tragedii. Choć niektórzy mają faktycznie poważne problemy to raczej poza drobnymi sprawami jest ok. 

Witaj w Klubie A4 i wpadaj na krakowskie spoty - dużo możesz się dowiedzieć i poznać ciekawych ludzi :) Zapraszam Cię też do tego tematu poświęconego właśnie b9:

pzdr.

Edytowane przez Kosmita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Mam nadzieję, że za kilka miesięcy będę szczęśliwym właścicielem Audi A4B7 Avant 1.8T.

Łukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam na imię Krzysztof i wczoraj zakupiłem Audi A4 1.8T 2004 Limited Edition 190 bhp

Myślę, że uracze Was kilkoma pytaniami odnośnie tego auta. Prawdopodobnie banalnymi lub nierealnyni do wykonania, ale może mi pomożecie.

Długoletni projekt czas zacząć.

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Mieszkam w Siedlcach, od kilku miesięcy posiadam A4 B6 w 1.8T z auta w takim samym stopniu się cieszę co się z nim użeram, ale to na inny temat ;)

Pochodzę z miejscowości koło Dęblina (stąd LRY na blachach)

Przysiągłbym, że już pisałem powitalnego posta ale go nie widać w mojej aktywności dlatego dla pewności piszę jeszcze raz.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.
Mieszkam w Siedlcach, od kilku miesięcy posiadam A4 B6 w 1.8T z auta w takim samym stopniu się cieszę co się z nim użeram, ale to na inny temat [emoji6]
Pochodzę z miejscowości koło Dęblina (stąd LRY na blachach)
Przysiągłbym, że już pisałem powitalnego posta ale go nie widać w mojej aktywności dlatego dla pewności piszę jeszcze raz.
Pozdro
Witaj Kolego, B6 to bardzo dobre autko, a ten silnik to jeden z lepszych, jak już się z nim uporasz da Ci dużo frajdy ;-) Pozdrowionka!

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich miłośników ...mam na imię Damian ,reprezentuje połódniową część polski i liczę na fajna wspólpracę klubową pozdrawiam.

AUDI A4 B7 3.0 TDI [ASG] QUATTRO

W samochodzie zmieniony program w firmie PRO-TUNE

DPF OUT..

1 foto z EX 80 2.0 ABK

Przyjemna 18.. 

1 foto z EX 80 2.0 ABK

POZDRAWIAM

20799218_698799266972741_3699190365209115410_n.jpg

21077242_1529850650387046_5920220217289576597_n.jpg

21077473_1529850657053712_8213678095119626841_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...