Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowicjusz - wątek powitalny


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 415.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Cuber

    29931

  • PABLO

    22468

  • wrclaguna

    21717

  • Wihajster

    19996

Top użytkownicy w tym temacie

Cześć wszystkim!

Tydzień temu stałem się szczęśliwym posiadaczem B6 i stwierdziłem, że trzeba zapisać się do klubu :) Miałem B5 i tego nie zrobiłem to przy B6 jednak się skusiłem :) Na imię mam Michał i jestem z Sosnowca(woj. Śląskie - tak ten słynny sosnowiec). Mam nadzieję nie być tutaj tylko biernym użytkownikiem i w miarę możliwości oraz wiedzy chciałbym się tu na forum udzielać :)

Pozdrawiam wszystkich fanów Audi ! :)

20171118_132713.jpg

20171118_132724.jpg

20171126_112041.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj. Mam ten sam kolor Delphinegrau, aczkolwiek silnik 2.0 ALT. Tak ten nieszczęśliwy alt, który lubi pić olej jak wielbłąd wodę. :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WitamJestem tutaj nowy

Spoiler

 

i mam pewien -problem ,a mianowicie oddałem a4 b6 avant do warsztatu na weryfikację stuków w zawieszeniu ,gdzie stwierdzono iż do regeneracji jest kolumna kierownicza ( magiel)

oraz drążki kierownicze . Zregenerowali mi magiel wymienili drążki kier oraz ustawili zbieżność (dostałem wydruk wzorowo wykonanej zbieżności) .Odebrałem samochód po wykonanej naprawie i po pierwszym teście jazdy

z prędkością powyżej 120 km/h stwierdziłem iż samochód ściąga i bardzo żle się prowadzi ( nadmienię iż przed naprawą jechał jak po sznurku nawet przy 200 km/h) 

Będę próbował reklamować tę usługę .( ale już mam nerwa na ten warsztat)

Ponadto słyszałem że nie każdy warsztat jest w stanie ustawić dobrze geometrię na wielowahaczu oraz o ustawieniu krzywej zbieżności - niektórzy mechanicy ( diagności) robią duże oczy słysząc taki temat.

A może ktoś z Was jest wstanie polecić mi jakiś warsztat który porządnie ustawi geometrię

proszę o pomoc

 

*Trzeba czytać do czego dany dział jest: "Nowicjusz - Jesteś nowy na forum? Tutaj możesz się z nami przywitać."
Zapraszam tu ->Regulamin. Tu się tylko witamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio znajomy mi powiedział ze ten 3.0 niby lubi się psuć, choć wydaje mi się ze jak będzie się o niego dbać to powinien służyć długo.

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

Nazywam się Martin. Aktualnie mieszkam w Zabrzu.

Na chwile obecną jeżdżę Oplem Astrą G (1.8 125KM - 2002r.) - ale chciałbym się przesiąść na A4. 

Chętnie wpadnę na spoty i zloty - co by zapoznać się z ludźmi z klubu. 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Klubowiczów, mam na imię Krystian,pochodzę z okolic Olkusza (województwo małopolskie). Audi posiadam już ponad rok, forum też nieraz odwiedzałem,ale dopiero teraz pomyślałem, a czemu by się nie zarejestrować:). A taki sprzęt posiadam^_^. Sory za zdj z oto ale innego nie mam na kompie.

Audi.JPG

Edytowane przez k-stach11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko, pochodzę z okolic Złotoryji, moja Perełka to jak narazie b5 2.8 aah quattro w lpg:) myślę że komuś pomogę na tym forum,  lecz też licze na pomoc innych forumowiczów :)) 

IMG_20171129_045910.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

jestem tu już kilka miesięcy, ale nie zdążyłem się jeszcze przywitać, o czym przypomniał mi moderator..

Tak  więc nazywam się Grzesiek, jestem z okolic Wałbrzycha woj. dolnośląskie. Zawodowo jestem funkcjonariuszem Państwowej Straży Pożarnej, prywatnie mężem i ojcem dwójki małych dzieci. 

Jestem, póki co, szczęśliwym posiadaczem Audi A4 B7, o której możecie poczytać w linku pod moim postem. Mam nadzieję nawiązać tu dużo cennych znajomości, bo to nieodzowny element funkcjonowania forum ;) Jestem zawsze otwarty na pytania i rady.

Tyle na dziś, pozdrawiam i życzę spokojnej nocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc wszystkim :)
Od tego miesiaca jestem posiadaczem a4 b7 2005r.

Posiada navi, fis, fotele kubelkowe, na ktore nie moge znalezc pokrowcow... :)

Sa troche wytarte :)

Nie wiem co jeszcze siedzi w tym autku, bo ktos zerwal kartke z wyposazeniem i dopiero je poznaje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemasz ;):hi:

Przedstaw cala fure razem z fotami w dziale „moje Audi”. :)

Co do wyposazenia to wbijaj vin w dekoder lub popros kogos z forum kto ma dostep do tego.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...