Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nowicjusz - wątek powitalny

Jest to część 1 dyskusji Nowicjusz - wątek powitalny.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich

Moj powóz:

A4 B7 2.0 TFSI

2005r

Naped Fwd - mam nadzieje ze wkrótce Quattro.

 

  • Odpowiedzi 416,3 tys.
  • Wyświetleń 24,5 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Cześć wszystkim forumowiczom. Jestem z Lubina woj. Dolnośląskie i jeżdżę A4 B8 1.8 TFSI Pozdrawiam.Piotrek.

 

Opublikowano

Kraków

Audi A4 B7 2.0 TFSI Quattro

Opublikowano

Witam Wszystkich! Jestem z Dolnośląskiego. Audi a4 b7 1.8t pozdro

Edytowane przez Misieqq7

Opublikowano

Witam serdecznie, z Audi mi blisko już od jakiegoś czasu, miałem A6 2.6 V6 w automacie, bez gazu, mimo dużego uczucia do tego auta trzeba było znaleźć coś bardziej ekonomicznego. Trafiła się A4 B5, w dobrej cenie,  1.9TDI z mapą na 140km. Autko mnie zauroczyło swoimi osiągami, spalaniem i wygodą, padła decyzja na prace nad nim. Na tą chwile silnik, rozrząd, filtry, oleje, wszystko jest porobione, troche cieknie z egr-u ale to już drobnostka. Hamulce i zawiecha jest zrobiona, jeszcze sprężyny. Na zimę plany są takie aby się pozbyć ognisk rdzy i polakierowac albo obkleić (docelowo czerń). A na lato dopieszczanie środka bo skóry swoje pojeździły, realne 450 tysi. Autko przy 350 tysiącach miało robiony kompletny remont silnika, więc na obecną chwile, mechanicznie jest dobrze. Estetycznie trzeba popracować :) 

93EF5B81-3524-41F2-A39E-690CD94B3C78.jpeg

Edytowane przez Kuzia18

Opublikowano

:hi: a te s liny gdzie masz? Możesz mnie wtajemniczyć bo w swojej nie mam.

Opublikowano

No jak gdzie, zapewne gdzieś naklejone emblematy "s liny" :lol:

Opublikowano

W A4b5 nie było sline.

A tak po za tym to witaj.

mn0mqa.jpg

Edytowane przez sQbaniutki

Opublikowano

No nie było, dlatego piszę że emblemat z alledrogo naklejony i już mamy sliny w B5 :decayed:

Opublikowano

Siemanko wszystkim, jeżdżę Audi A4 B7 2.0 TDI. Mam z nim trochę problemów, więc uznałem, że konto na forum się przyda ;)

Opublikowano

Witojcie!

Srebrna Aśka jak w temacie, Sedan na świdnickich blachach :) pozdrawia z Dolnego Śląska :)

Opublikowano

Nie mam żadnych naklejek, wnioskuje że to s line po kierownicy, gałce zmiany biegów No i skórach, zamiast się nabijać miło by było mniej doświadczonemu po prostu wytłumaczyć... Ja „znaczki” s line na kierownicy wziąłem od strzała za pakiet s line. Naklejków żodnych nie ma, bo nie przepadam. W każdym razie mam fajnie zachowany egzemplarz a na forum jestem bo za niedługo przyjdzie wiosna, jakieś felgi wypada kupić, może dodatki, pierdoły, liczyłem na pomoc ze strony forum. Już usuwam „Sline” z nagłówka. 

Opublikowano

Witam wszystkich serdecznie.

Od wczoraj jestem posiadaczem Audi a4 B7 2005 r silnik 2,0 TDI.

Może jeszcze niepełnoprawnym ;) ale wpłaciłem już zaliczkę więc kwestia paru dni kiedy przesiądę się z volvo v40 na audi.

Jeszcze raz witam wszystkim i proszę o wyrozumiałość jeśli będą z mojej strony "dziwne" pytania ;)

 

Opublikowano

Witam wszystkich forumowiczów. Od niedawna jestem właścicielem auta marki Audi:banan:.

Bardzo się cieszę, że mogę dołączyć do grona wielbicieli Audi i pogłębiać  wiedzę o swoim aucie.

Opublikowano

:wink:

Opublikowano

Witam kolegę, również z Gdyni:hi:

Opublikowano

Witam kolege również z Gdyni :hi::banan:

Opublikowano

Siema :):a4fan:

Opublikowano

Witam wszystkich :) 
mówią na mnie Ryan , A4 B6 2.0 ALT w pieknym czerwonym kolorze :evil:

Konto mam od ponad 3 lat , jeszcze jak miałem A6 C5 , wiec witam sie dopiero teraz :) 

Opublikowano

Jako nowy chciałem sie przywitać. Cześć :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.