Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nowicjusz - wątek powitalny

Jest to część 1 dyskusji Nowicjusz - wątek powitalny.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć :-)

Z tej strony Marta, od kilku dni właścicielka pięknego AUDI A4 B8, rocznik 2010 w automacie. Od miesięcy szukałam swojego jedynego AUDI, w końcu udało mi się takiego znaleźć :-) 

  • Odpowiedzi 416,3 tys.
  • Wyświetleń 24,5 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Witam wszystkich użytkowników forum.
Jestem świeżym posiadaczem A4 B6 1.9 TDI (AVF) avant z 2004 roku.
Dopiero zaczynam ogarniać swoje nowe wozidło i mam staram sie znaleźć na forum odpowiedzi na nurtujące mnie pytania.
Autko użytkuję w okolicach Łukowa w lubelskim.

Pozdrawiam
Walend

Opublikowano

Witam wszystkich miłośników Audi ;)

Opublikowano

Witam wszystkich zalozylem tu konto bo prawopodnie przesiade się z A6 C4 na A4 B7

Opublikowano

Witam, jestem posiadaczem Audi A4 B8 Lift w wersji S-line z 2014 roku

Edytowane przez Bosek2015

Opublikowano

Witam. Przez 2 lata byłem posiadaczem Audi A4 B7 z 2005 roku 2.0 TDI. Auto sprzedane i szukam B8 z 2012.

Dlatego też czas na zainteresowanie się porządnym forum o A4.

Pozdrawiam

Darek

 

Opublikowano

Witam wszystkich, Jestem Mateusz.  Od pewnego czasu jestem posiadaczem B7 05r 2.0 TDI BLB  i liczę na znalezienie odpowiedzi na kilka nurtujących mnie pytań :)

Opublikowano

Pierwszy był maluszek następnie cordoba poźniej e46 a teraz golf iv :D ... następna ma być a4 b7 :)
Pozdrawiam

Opublikowano

Hejka wszystkim forumowiczom :)

Kaśka

Opublikowano

Hej jestem tu nowy i  witam was wszystkich 

Edytowane przez Niguss83

Opublikowano

Witam wszystkich klubowiczów i pasjonatów:)

Opublikowano

Siemka :D

Opublikowano

Witam wszystkich. Jestem nowy na forum. Jakiś czas temu kupiłem audi A4 B6 3.0 ASN Quattro

Spoiler

i mam pytanie. Otóż patrząc na wydech to z lewej rury wydechowej ( strona kierowcy) wydobywa się więcej pary niż z prawej rury zarówno podczas uruchomienia silnika jak i jazdy audi po drodze. Błędów brak, check engine się nie zapala. Obroty na postoju 720 czasem 700. Tak powinno być czy istnieje możliwość przytkania katalizatora?? Proszę o jakieś rady.

*Trzeba czytać do czego dany dział jest: "Nowicjusz - Jesteś nowy na forum? Tutaj możesz się z nami przywitać."
Zapraszam tu ->Regulamin. Tu się tylko witamy.

Opublikowano

Cześć koledzy i koleżanki,

Od wczoraj jestem właścicielem A4 B7. Chciałem B8 ale jeszcze budżet nie ten :huh:

Przeglądając forum już znalazłem pełno informacji na odpowiedzi, które mnie nurtują.

Zapewniam,  że nie raz i nie dwa będę suszył Wam głowy w celu uzyskania info :D

 

Pozdrawiam serdecznie! :)

Opublikowano

Cześć,

Od kilku miesięcy jestem szczęśliwym posiadaczem S4B8, na forum zapisałem się głównie z przyczyn czerpania przydatnych informacji choć, oczywiście, będę się starał również pomagać innym użytkownikom :)


Pozdro 

Opublikowano

siemka

Opublikowano

Witam

Jestem nowy,  więc chciałbym wszystkich forumowiczów A4 KLUB serdecznie powitać,ale jeżeli robię coś nie tak to proszę o wyrozumiałość i cierpliwość.  

Spoiler

 

Może odgrzewam "kotleta", ale nigdzie nie znalazłem wyjaśnienia problemu jaki mnie i innych spotkał. 

 W mojej A4 B8 Avant z 2011r MMI 3g basic samoczynnie wyłącza się, po czym włącza, i tak na odległości 10km potrafi to zrobić trzy razy. Jest to bardzo irytujące ale i w różnych sytuacjach utrudnia zycie(mam na myśli navi) 

W poprzednich forach znalazłem informację że może być to cieknący spryskiwacz w tylnej klapie i faktycznie on od jakiegoś czasu nie działa, ale sprawdzając wizualnie w boczkach w bagażniku jest sucho. 

Proszę o porady co i gdzie... Z góry serdecznie dziękuję. 

 

*Trzeba czytać do czego dany dział jest: "Nowicjusz - Jesteś nowy na forum? Tutaj możesz się z nami przywitać."
Zapraszam tu ->Regulamin. Tu się tylko witamy.

Opublikowano

Witam i pozdrawiam wszystkich na forum!

Opublikowano

Siemanko ;)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Witam i pozdrawiam

 

Wysłane z mojego BV6000 przy użyciu Tapatalka

 

 

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.