Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowicjusz - wątek powitalny


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. Aktualnie posiadam Golfa mk3 2.0 variant syncro ale powoli zastanawiam się na zmianę auta na a4 w avancie oczywiście w quattro także postanowiłem już wcześniej zapoznać się dokładnie z tym modelem jak i jego bolączkami. Mieszkam na Podlasiu 30km od Białegostoku. 

Ps. Bujam się jeszcze Civiciem 4gen(żelazko) w sedanie którego aktualnie odbudowuje od podstaw. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 415.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Cuber

    29931

  • PABLO

    22468

  • wrclaguna

    21717

  • Wihajster

    19996

Top użytkownicy w tym temacie

Witam całe szanowne grono forumowe.
Bardzo miło mi móc wstąpić w Wasze szeregi z kolejnym władcą pierścieni w rodzinie.
Tym razem padło na A4 B6 2003r 2.0 ALT

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, 

Od 28 Grudnia jestem posiadaczem A4 B5 Avant 2000r :) Mam nadzieję ,że będzie okazja się spotkać na jakimś spocie. :) 

Edytowane przez badzio0004
Słaba składnia jezykowa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam pięknie wszystkich . Mam Na imię Tomasz i jestem posiadaczem A4 b8 z 2,0 tdi i automatem z 2010 r.  Od 2013r. W zasadzie szczęśliwym posiadaczem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich,

 

Jestem tu nowy i od pół roku jestem posiadaczem Audi A4 B8 Lift z silnikiem 2.0 TFSI, napędem Quattro i skrzynią S-Tronic.

Bardzo jest mi miło dołączyć do Waszego grona :)

 

pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich  na forum.  Jestem Krzysztof  mieszkam w Warmińsko-mazurskim. Od jakiegoś miesiąca posiadam a4 b8  tdi avant,  docelowo poszukiwalem b6 w quattro tdi  ale niestety po kilku próbach ( opiszę na forum jednego gruza z Łodzi bo znów wisi na otomoto.pl )  postanowiłem zwiększyć budżet i znalazłem ładna sztukę  niestety fwd tylko ale za to b8 :) Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Jestem Paweł, mieszkam w Piekarach Śląskich i dzisiaj zostałem właścicielem srebrnej b6 avant z 2002 roku. Jestem zachwycony ilością informacji porad i materiałów o tym samochodzie tutaj. Mam nadzieję, że przynajmniej z kilku skorzystam i znajdę tu potrzebne informację. Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie. Mam na imię Łukasz, jestem z Łodzi, od dwóch lat jestem posiadaczem A4 B5 1.8 ADR Sedan, cieszę się że mogłem dołączyć do tak licznego grona miłośników A4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, mam na imie Patryk i jezdze Audi A4 B5 z konca 2000 roku, w Avancie (lakier LY9B), silnik 1.8T AWT (narazie) seria 110kW/150km, quattro.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, posiadam od niedawna posiadam audi a4 b6 1.8t. Mieszkam w Szczecinie. 

Pozdrawiam 

Kuba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...