Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowicjusz - wątek powitalny


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, 

jestem nowy na tym forum. Posiadam A4 Cabrio od 5 lat. 

--- 
Zanim napisałem ten post zastanawiałem się gdzie umieścić drugą jego część i nie znalazłem miejsca :(

Moje pytanie jest następujące czy ktoś z użytkowników posiada instrukcję demontażu kosza na dach ? 
Szukałem w internecie ale bez rezultatu. 
Z góry dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 415.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Cuber

    29931

  • PABLO

    22468

  • wrclaguna

    21717

  • Wihajster

    19996

Top użytkownicy w tym temacie

Cześć wszystkim :) Mam na imię Patryk i jestem szczęśliwym posiadaczem A4 B8 2.0tdi :quattro:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

miło mi rozpocząć przygodę z Audi, którą mogę dzielić razem z Wami drodzy forumowiecze. Mam nadzieję, że zarówno ja jak i Wy będziemy mogli wymieniać się wiedzą i doświadczeniem z używania Audi. 

Jestem Kuba i mieszkam w Krakowie, przez który przemieszczam się AUDI A4 B6 AVANT z quattro z silnikiem 3.0 ASN.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich moje auto to Audi a4 b5 1.6 ben. 98 rok

Spoiler

 

i mam kilka pytań. kupiłem je 3 miesiące temu odrazu wymieniłem rozrząd filtr paliwa filtr oleju filtr powietrza olej sonde lambde. no i strasznie duzo paliła  ( za 50zł robie 80km i zmieniam bieg przy 2tys obr.) okazało sie ze zbiornik był dziurawy wymieniłem zbiornik i bez zmian. i wtedy podpiołem go pod komputer i pokazało dwa błedy pierwszy to: 

1:  01087  -nie dokonane nastawy podstawowe.  -sygnał nieprawidłowy.  -stały 

2:  00515  -czujnik halla.   -brak sygnału.    -stały 

a no i jeszcze ostatnio wyprzedzałem na trasie zredukowałem na 3 bieg i okazało sie ze odcina przy 5tys. obr. co to moze byc? 

Dziekuje i Pozdrawiam.  

 

*Trzeba czytać do czego dany dział jest: "Nowicjusz - Jesteś nowy na forum? Tutaj możesz się z nami przywitać."
Zapraszam tu ->Regulamin. Tu się tylko witamy.   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc, od jakiegos czasu aktywnie czytam to forum, rowniez stare tematy wczesniej jakos nie mialem potrzeby rejestracji.

 

Jednak postanowilem troche pobawic sie  z moim Audi wiec w koncu sie zarejestrowalem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich fanów marki A!!!

To dzięki a4-klub dużo się dowiedziałem na tematy nie tylko audi dlatego postanowiłem się zarejstrowć. Problemy z naszą marką się nie skończą wiec warto brnac w cały temat w większym i doświadczonym gronie czego życzę całemu a4-klub gdyż bez awarii naszych aut nie było by forum. Każdy kto choć trochę lubi szperac w samochodach powinien tu być..... Pozdrawiam i życzę pozytywnych i samodzielnych napraw i udoskonaleń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Witam Wszystkich Klubowiczów w Nowym 2018roku

Moje Audi to A4 B7 Avant 2005r przód napęd z silnikiem 2.0Tdi 16V BNA/136KM/ aktualnie o mocy 208KM i 410Nm w 6cio biegowym manualu układ hamulcowy z S4  zawieszenie Bielstein B6,stabilizatory przód i tył H&R 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że od 30.12 jestem posiadaczem Audi a4 B8 od razu postanowiłem się zarejestrować. Już prędzej widziałem tutaj dużo informacji a że sam też coś wiem to postaram się pomóc ?

 

Jestem Paweł. Mieszkam w woj Opolskim ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim.

Mam na imię Kamil, jestem z podkarpacia i obecnie mieszkam w Rzeszowie.

Pracuję w firmie zajmującej się auto detailingiem.

Posiadam Audi A4 B6 z 2002 r. z silnikiem 1.9 TDI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc, jestem Jakub posiadam Audi A4 B5 110km AFN w wersji avant mieszkam w okolicach Gorzowa WLKP. plan na auto mam prosty, tak jak nick;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Juz od kilku lat wielokrotnie korzystałem z wiedzy zawartej w forum, a dziś postanowiłem dołączyć do Was..

Pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam na imię Mateusz mam 24 lata i od niedawna posiadam Audi A4 B5 zakochałem się w tym aucie <3 mam nadzieję, że nie raz odnajdę tutaj odpowiedzi na moje pytania jak i z chęcią podpowiem coś jeśli tylko będę wiedział :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...