Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowicjusz - wątek powitalny


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

Legnica. Witam wszystkich :) 

Od około pół roku posiadam Audi A4 B7 1.9TDI 116KM Kombi z 2007 r.

Kilka lat wstecz Audi A4 B6 1.9TDI 130KM Kombi z 2004 r., później też Audi A3 8L 1.9TDI 101KM z 2003 r.

Na forum poszukuję ciekawych pomysłów na upiększenie wyglądu i funkcjonalności auta. Ostatnio np. wymieniłem oświetlenie LED wnętrza z forumowego źródła :thumbup1:. Na ten moment interesują mnie jeszcze tematy reflektorów, felg, nawigacji - sporo do nadrobienia na forum.

Audiczka na szczęście na ten moment w bardzo dobrym stanie technicznym więc można ją trochę przybajerzyć :) 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 415.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Cuber

    29931

  • PABLO

    22468

  • wrclaguna

    21717

  • Wihajster

    19996

Top użytkownicy w tym temacie

Witam. Nazywam się Mariusz i parę dni temu stałem się posiadaczem Audi A4 B8 z 2008r. 

Autko dopiero się składa, ale mam nadzieję, że gdy już tylko będzie u mnie pochwalę się napewno :) Silnik to 1.8 TFSI 160km napęd na przednią oś. 

Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie ;)  Wczoraj stałem się posiadaczem A4 B6 Avant z pakietem s-line (wnętrze + zawieszenie)  z silniczkiem AVF pędzony na przednią oś :) Pozdrawiam wszystkich  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy na forum Audi A4 Klub Polska :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, tydzień temu stałem się szczęśliwym  posiadaczem Audi A4 B8 z 2008r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Długo tu nie zaglądałem ale w międzyczasie wpadały nowe upy do audi. Lampy pomalowane wewnątrz, założone kierunki USA, ledy zamiast zwykłych żarówek, chromy z grilla pomalowane plastidipem na czarny mat, czerwony pasek dla optyki, lampy tył przyciemnione specjalnym sprayem. Założone zawieszenie obniżające -40mm.Wideorejestrator który umiejscowiony jest tak ze go nie widać i nagrywa w porządnej rozdzielczości. Po kupnie padła maglownica, regeneracja z pompą wody wyniosła ponad 1400zl. Ostatnio kupiony nowy przepływomierz.  Dzisiaj rozglądam się za firma i wysyłam turbo do regeneracji bo aktualne kończy życie. Niedługo zrobi się cieplej to wstawię więcej zdjęć na felgach 19" rial. Zdjęcia nie sa wstawiane chronologicznie dlatego nie wszystkie rzeczy wymienione, będą na nich.

Ps. Niestety folia z bocznych przednich szyb zniknęła, w moim mieście policja tego nie lubi i przy pierwszej kontroli trzeba było zrywać.

IMG_0668.JPG

IMG_0707.JPG

IMG_0708.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Dominiku, tu się witamy, a samochód i progres modyfikacji prezentujemy w tym dziale :)
https://a4-klub.pl/forum/23-moje-audi/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich,

Mam na imię Piotr i jako, że stałem się szczęśliwym posiadaczem Audi to zawitałem na tym forum. Autko odebrałem dosłownie parę dni temu. Mieszkam na stałe za granicą ale teraz będę częściej odwiedzał Polskę bo tutaj wszystko drogie jak cholera, a parę elementów do mojego auta już chciałbym nabyć w Polsce

Moje autko:

Audi A4 1.9 TDI B7 Avant
1 rejestracja: Grudzień 2007 rok
Przejechane: 149 tys

Życzę miłego wieczoru i pozdrawiam :)

Edytowane przez Swissarna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie.

Po 25 latach jazdy różnymi autami przyszedł i na mnie czas na Audi ;).

pozdrawiam

image.jpeg

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cze posiadam audi a4b6 tdi 2004r 130km s line.

Spoiler

strcilem właśnie dowód za przekroczenie normy spalin zastanawiam się co może być przyczyna autko śmiga zryw ma nie bierze oleju.dpf-u raczej nie ma jutro wiade na kanał to sprawdzę.czy egr może być przyczyna bo mi ślini i czytałem ze może się nie otwierać prosze o rady dzieki

*Trzeba czytać do czego dany dział jest: "Nowicjusz - Jesteś nowy na forum? Tutaj możesz się z nami przywitać."
Zapraszam tu ->Regulamin. Tu się tylko witamy. Proszę uzupełnić profil.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam Klubowiczow :D

 

Spoiler

macie jakiegos zaufanego mechanika a najlepiej pasjonata miedzy Krakowem a Tatnowem?
chce oddac swoja a4b7 i dobre i uczciwe rece,ktory sie zna na tym co robi-silnik 1.9tdi BRB

*Trzeba czytać do czego dany dział jest: "Nowicjusz - Jesteś nowy na forum? Tutaj możesz się z nami przywitać."
Zapraszam tu ->Regulamin. Tu się tylko witamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam szanowne grono. 

Nazywam się Andrzej, ślę pozdrowienia z "małej wsi" nieopodal Łodzi zwanej Piotrkowem Trybunalskim. Na forum sprowadza Mnie zamiłowanie do marki a co za tym idzie auto, które jest w moim posiadaniu. W stajni A4 B5 przedlift o niezawodnej jednostce napędowej 1.9 TDI AFN.  Audi w moich rękach od prawie dwóch lat. Oprócz standardowych napraw, "wskoczyły" przyciemnione szyby. W planach w pakiecie lato jakiś alus, ewentualnie lampy na przód od poliftu. Co z tego wyjdzie - czas pokaże.  

Na tą chwilę tyle ode Mnie. 

Pozdrawiam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam jestem tu nowy

Spoiler

mam taki problem mam nadzieje ze ktoś ma lub wie gdzie dostac i pomoże .. potrzebuje lampki komplet tylko te co są na allegro nie pasuja mimo ze sprzedawcy zapewniaja ze muszą okazalo sie ze nie rozebrałem a to calkiem co innego .. kod oprawki to 8d0943021d i 8d0943021c i problem w tym ze nowych nigdzie nie moge znaleźć pomocy panowie moze ktos ma..

*Trzeba czytać do czego dany dział jest: "Nowicjusz - Jesteś nowy na forum? Tutaj możesz się z nami przywitać."
Zapraszam tu ->Regulamin. Tu się tylko witamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim użytkownikom. Mam na imię Michał i właśnie kupiłem moje pierwsze audi.. ( A4 B5 Avant Quattro 2,8 APR ) Myślę, że to forum pomoże mi w obsłudze i użytkowaniu auta. 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Spoiler

Mam problem z nawiewem więc jak odpale auto ustawie nadmuch na fula to dmucha ale jak ujade pare kilometrów to nadmuch mi zanika powoli i słychać jak pod schowkiem szumi jak by coś tam dmuchało a nie przez kratki ale jak się zatrzymam i chodzi mi na wolnych obrotach to po paru minutach spowrotem zaczyna mi dmuchać przez kratki normalnie i już nic tam nie słychać pod schowkiem. i tak mam jak jest ustawione na zimnym i na gorącym nawiewie. Czy ktoś może mi w tym pomóc tochr to denerwujące jak jest zimno to nie nagrzeje mi w aucie bo zaraz zanika mi nadmuch i słychać go pod schowkiem a nawiew chidził na pełnych obrotach. 

*Trzeba czytać do czego dany dział jest: "Nowicjusz - Jesteś nowy na forum? Tutaj możesz się z nami przywitać."
Zapraszam tu ->Regulamin. Tu się tylko witamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Spoiler

Mam problem bo nie świeci mi podświetlenie schowka oraz podświetlenie bagażnika. Sprawdzałem bezpieczniki (wszystkie dobre) i kupiłem nowe żarówki lecz to nadal nie chce świecić. Miał ktoś podobny problem? Audi A4 B5 combi 2000r wersja poliftowa

*Trzeba czytać do czego dany dział jest: "Nowicjusz - Jesteś nowy na forum? Tutaj możesz się z nami przywitać."
Zapraszam tu ->Regulamin. Tu się tylko witamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...