Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowicjusz - wątek powitalny


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 415.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Cuber

    29931

  • PABLO

    22468

  • wrclaguna

    21717

  • Wihajster

    19996

Top użytkownicy w tym temacie

Dziś dołączyłem do waszego grona za sprawą A4 B7 Avant 2.0 benzyna 130 KM, która ma mi towarzyszyć przez dłuższy czas. Mam nadzieję, że sam również będę w stanie pomóc komuś w rozwiązaniu problemu, których oczywiście życzę wszystkim jak najmniej. 

 

Pozdrawiam,
Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Spoiler

Mam pytanie czy mógłby ktoś polecić gdzie w kujawsko pomorskim wymienię olej w skrzyni Chodzi mi o jakieś pewny warsztat który się na tym zna 

 

 

*Trzeba czytać do czego dany dział jest: "Nowicjusz - Jesteś nowy na forum? Tutaj możesz się z nami przywitać."
Zapraszam tu ->Regulamin. Tu się tylko witamy. Proszę uzupełnić profil.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje bardzo i pozdrawiam. Wcześniej korzystałem z forum A6 gdyż posiadałem takowe auto i bardzo sobie chwale, mega pozytywni ludzi, ogromna i bezcenna pomoc... jestem przekonany ze i tutaj tak jest? Zreszta wszyscy użytkownicy audi już są Ok ??? pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. 
Mam na imię Marcin, pochodzę z Krakowa. 
Niestety chwilowo nie należę do Waszego szczęśliwego grona posiadaczy Audi ale jak dobrze pójdzie (a taki jest plan) to w tym roku mam zamiar wejść w posiadanie ;) 

Będzie tu dylemat bo smak jest na A4 B7 2.0 TFSI albo S3 8L... Co wjedzie na salony się okażę ;) 

Witam jeszcze raz i pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serdecznie witam wszystkich . Jestem posiadaczem Audi A4 B7 2.0TDI Quatro BRD 170kM 2xsline. Bardzo mi miło dołączyc do grona czteropierścieniowców. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, jestem Marcin

dołączam do grona użytkowników A4 CCCO

 

----------

One ring to rule them all CCCO

Edytowane przez psg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. Pojawiam się na forum z moim Audi A4 B5 ABC, manual z lutego 97, kolor czerwony/bordowy. Jest to moje pierwsze Audi. Jak zawsze jest coś do zrobienia, mam nadzieję, że będę mógł liczyć na Państwa porady.

 

Pozdrawiam serdecznie

Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Coś o sobie:

Przemek, 26 lat (podlotek :) ), lokalizacja zmieniana średnio co 2 lata (taka praca).  Jeszcze posiadacz Mercedesa CLK  w208. Mam nadzieję w najbliższym czasie dołączyć do grona posiadaczy Audi A4 (w tym temacie nie ukrywam, że liczę trochę na Panów pomoc) ale to później.

Nie głupi (tak Mamusia mówi), lubi pożartować i się pośmiać, podłubać w silnikach także (podłapane od dziadka). 

Pozdrawiam wszystkich, mam nadzieję, że nie zostanę wyrzucony z hukiem i do następnego :D.

 

Edytowane przez Feanor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć :) mam na imię Łukasz, mieszkam na mazurach i dosyć często przegladam to forum aż w końcu przyszła pora na założenie konta :D:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema mam na imię Mateusz, mieszkam w Jaworznie woj. Śląskie, niedawno zakupiłem B6, witam wszystkich.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Spoiler

 

potrzebuje malej pomocy niedawno kupilem audi a4 b7 i mysle ze klimatronic nie dziala prawidlowo po odpaleniu autka rano i uatwieniu tmp 22 na obie sotrony wszytko ladnie grzeje, do jakiegos momentu ujade jakies 20km i zaczyna leciec zmimniejsze powietrze z bocznych i gornego nawiewiu na nogi tak jeszcze nie niby jest cieple ale w smochodzie niema 22 stopnie nie wiem co jest jak podbije temp 23 to jakas chwile jest dalej cipelo i to samo zaczyna leciec chlodne powietrze:mellow: Nie wiem czy to czujnik temp. wewnatrz auta czy poprostu panel klimatronika nie dziala prawidlowo. Dodam ze na vag sprawdzlem wszytko oki jest tylko blad czyjnika od wysokiego cisnienia ale mysle dlatego bo jest pusta klima.


 

 

*Trzeba czytać do czego dany dział jest: "Nowicjusz - Jesteś nowy na forum? Tutaj możesz się z nami przywitać."
Zapraszam tu ->Regulamin. Tu się tylko witamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czujnik nasłonecznienia jest pod szybą na środku deski. Taki odstający "cycek" przy kratce głośnika centralnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...