Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowicjusz - wątek powitalny


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 415.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Cuber

    29931

  • PABLO

    22468

  • wrclaguna

    21717

  • Wihajster

    19996

Top użytkownicy w tym temacie

Always quattro :evil:

Dwa lata smigałem Audi 80 B4 2.8 quattro w manualu, nadszedł czas na zmiany, b4 poszło do nowego własciciela, a ja zaczołem szukać tego, co mnie meczyło od zrobienia prawka 11lat temu. Koniecznie quattro (kto nie miał ten nie zrozumie), no i pełna opcja co by było troszke luksusowo :>

Intensywnie szukałem A8 lecz dotarło do mnie ze to chyba jeszcze za droga impreza dla mnie, nie chodzi o koszty paliwa tylko o utrzymanie auta w kondycji, w gre wchodzilo tylko 4.2 bo inne poprostu nie jezdzą :cool1:

Zwiedzając rózne ogłoszenia i auto handle wpadło mi w oko s4(niestety same znaczki na aucie ;() ale normalnie wyposazenie tego auta mnie powaliło, było wszystko co chciałem i tak stałem sie jak narazie bardzo szczesliwym człowiekiem.

Jest to A4 2.8 30v quattro tiptronic z końca 97 roku no i ma w sobie miedzy innymi:

climatronik, szyberdach, skóre, Webasto na pilota, grzane pufy, system BOSE, dużego FISa i pełen pakiet Sline

Jak zwykle jest pare kłopotów ale i tak jest rewelacja, ale to już na nowe wątki.

Myśle ze wystrugam troche czasu aby być tu czestym gościem, moze jakieś spatkania z ekipą z trójmiasta, zobaczymy na ile praca pozwoli!

Narazie wszystkich pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie Jako, że jestem nowym użytkownikiem niniejszego forum postanowiłem na wstępie sie przywitać. Jestem na etapie poszukiwania auta, a że problem z wyborem miałem duży jeśli chodzi o markę i model to ostatecznie zdecydowałem sie na zakup A4 avant w roczniku 98-2000 najlepiej z silnikiem benzynowym. z zakupem auta nie bedę się spieszył (postanowiłem, że na zakup mam czas do końca roku), no chyba ze trafie tę jedyną...... Być może trafi mi sie auto klubowe. Czas jednak pokaże. Zatem witam serdecznie szanowne grono klubowe !!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy serdecznie na forum

:hi:

0c10936577b39ab9.jpg

Gorąco zachęcam do dzielenia się z Nami wiedzą w dziale technicznym

A także do:

- Zapoznania się z tematem spocików w Twoim regionie :arrow2:

- Zakupu gadżetów klubowych :arrow2:

- Wzięcia udziału w akcji charytatywnej jaką prowadzimy :arrow2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy serdecznie na forum

:hi:

0c10936577b39ab9.jpg

Gorąco zachęcam do dzielenia się z Nami wiedzą w dziale technicznym

A także do:

- Zapoznania się z tematem spocików w Twoim regionie :arrow2:

- Zakupu gadżetów klubowych :arrow2:

- Wzięcia udziału w akcji charytatywnej jaką prowadzimy :arrow2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Tutaj się witamy.

Z problemem zapraszam do działów technicznych, najpierw :szukaj: , później pytaj jeżeli nie znajdziesz odpowiedzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...