Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] 1,9TDI 115KM - co to za silnik ?


a4wroc

Rekomendowane odpowiedzi

jasne :polew:

czyli b6 2,5 163 na wypasie :mysli: z mniejszym przebiegiem niż b7 1,9tdi i 2,0 tdi :mysli:

czyli RS4 :kox:

a powaznie,jak sie z nikim nie scigasz,to bierz 1,9 ,ma on 11,2s do 100km/h,uwazam,ze to a zupelnosci starczy,

osobiscie mam tez passka 1,9 ATJ (116PS,310Nm),ktory ma do 100-ki 11s(w papierach) i jezdzi sie calkiem przyzwoicie,

a dodatkowa przyjemnosc,to wlasnie dobre wyposazenie :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie nie! chodzi mi o B6 2,5tdi 163km a nie benzyniak :gwizdanie:

kupuje auto jest fajne b7 1,9tdi ale pod 200 tys tak samo 2,0tdi wolabym mniejszy przebieg dlatego chyba b6 2,5tdi 163 km tylko tak eksploatacja mnie dołuje ;( no i spalanie nie mam pojęcia co zrobić :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam B5 1.9 115 TDI AJM 2000r i probowalismy sie z kumplem B7 2.0 TDI 2005. Bylem zszokowany ze ledwo dal rade mnie wykrecic i to dopiero przy predkosci 180km/h. Mam tiptronika i mysle ze z reczna powalczylbym dluzej :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam B5 1.9 115 TDI AJM 2000r i probowalismy sie z kumplem B7 2.0 TDI 2005. Bylem zszokowany ze ledwo dal rade mnie wykrecic i to dopiero przy predkosci 180km/h. Mam tiptronika i mysle ze z reczna powalczylbym dluzej :evil:

to z autem twojego kumpla musialo byc cos nie tak,przeciez twoj ma 12,2s do 100km/h,a jego 9,7s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam B5 1.9 115 TDI AJM 2000r i probowalismy sie z kumplem B7 2.0 TDI 2005. Bylem zszokowany ze ledwo dal rade mnie wykrecic i to dopiero przy predkosci 180km/h. Mam tiptronika i mysle ze z reczna powalczylbym dluzej :evil:

Tylko ze u mnie bylo +2 pasazerow a tam sam kierowca :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam B5 1.9 115 TDI AJM 2000r i probowalismy sie z kumplem B7 2.0 TDI 2005. Bylem zszokowany ze ledwo dal rade mnie wykrecic i to dopiero przy predkosci 180km/h. Mam tiptronika i mysle ze z reczna powalczylbym dluzej :evil:

Tylko ze u mnie bylo +2 pasazerow a tam sam kierowca :cool1:

mimo to,powinienes byc szybszy.

a biegami jak wachlowales?

moze za wczesnie zmieniales,albo za dlugo trzymales?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam B5 1.9 115 TDI AJM 2000r i probowalismy sie z kumplem B7 2.0 TDI 2005. Bylem zszokowany ze ledwo dal rade mnie wykrecic i to dopiero przy predkosci 180km/h. Mam tiptronika i mysle ze z reczna powalczylbym dluzej :evil:

1.9 Tip 115 vs 2.0 140 man? no way :polew: nawet 2 pasażerów nie powinno za dużo zmienić.

Któryś z was oszukuje :chytry: Albo jeden ma dużego bonusa albo drugi niedomaga,a może jedno i drugie :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest tak jak napisal kolega Luqas26 - skasowalem do przy 180 km/h. Tylko ze nie startowalismy z kreski tylko z skrzyzowania - on najpierw a za nim ja, wiec musialem go gonic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to straciłes przewage nad tipem :)

Wiecie co, no nie wiem , może ta 115 to jakis demon :evil:

To co opisujecie to mi przypomina jak jeździliśmy ze starym, ale 140 vs 130

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanko, właśnie odnośnie silnika, jak poznać jaki mam konkretnie rodzaj?? Pisze to gdzieś czy jak??Czy może muszę się udać do ASO i tam mi dopiero powiedzą?? Wiem, że mam 1.9 TDI 115KM, A4 z 2006roku a dokładniej z czerwca i prawdopodobnie jest/mam DPF-a ale pewny nie jestem :) i jeszcze taki malutki OT jak sprawdzić jaką mam wersję wyposażenia?? Z góry THX :):hi:[br]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg instrukcji obsługi do mojego 2.0 TDI filtr DPF ma kod 7GG. Możesz też sprawdzić jakie masz książce serwisowej podane zużycie paliwa i emisję CO2. Auto z DPF ma wyższe zużycie o 0.2l. Albo popatrz czy masz okopcony wylot rury wydechowej. Jeżeli jest czysty to masz DPF-a. :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanko, właśnie odnośnie silnika, jak poznać jaki mam konkretnie rodzaj?? Pisze to gdzieś czy jak??Czy może muszę się udać do ASO i tam mi dopiero powiedzą?? Wiem, że mam 1.9 TDI 115KM, A4 z 2006roku a dokładniej z czerwca i prawdopodobnie jest/mam DPF-a ale pewny nie jestem :) i jeszcze taki malutki OT jak sprawdzić jaką mam wersję wyposażenia?? Z góry THX :):hi:[br]

wersję wyposazenia sprawdzisz na vlepce w ksiązce serwisowej lub w bagazniku masz tam kody a na forum masz dekoder :good:

na owej wlepce winno byc napisane jaki masz silnik czyli jakie oznaczenie :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oznaczenie silnika znalazłem na formularzu od ubezpieczenia i tam pisze BKE ale czytając ten temat to na początku pisze, że BKE był do końca 2005r, a Audiczka na pewno jest z czerwca 2006r. więc jeżeli mam BKE to nie mam DPF-a :D ?? I jeszcze jedno, gdzie jest ta wklepka w bagażniku :rolleyes: z góry THX :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oznaczenie silnika znalazłem na formularzu od ubezpieczenia i tam pisze BKE ale czytając ten temat to na początku pisze, że BKE był do końca 2005r, a Audiczka na pewno jest z czerwca 2006r. więc jeżeli mam BKE to nie mam DPF-a :D ?? I jeszcze jedno, gdzie jest ta wklepka w bagażniku :rolleyes: z góry THX :)

wlepkę masz na bank w książce serwisowej... zajrzyj do niej w końcu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...