Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Logi do oceny (notlauf)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

2 Faults Found:

00519 - Intake Manifold Pressure Sensor (G71)

28-10 - Short to Plus - Intermittent

00575 - Intake Manifold Pressure

17-00 - Control Difference

000_basic_see.jpg

<br /><br />

004_basic_settings.jpg

<br /><br />

001_dyn.jpg

<br /><br />

003_dyn.jpg

<br /><br />

004_dyn.jpg

<br /><br />

008_dyn.jpg

<br /><br />

010_dyn.jpg

<br /><br />

011_dyn.jpg

<br /><br />

000_dyn.jpg

<br /><br />

Opublikowano

Ciśnienie doładowania faluje i to w sporym zakresie - stąd też błąd czujnika G71 bo zapewne turbo w czasie dynamicznej jazdy osiąga niejednokrotnie wartość 2570 mbar. Albo to będzie wina zmiennej geometrii albo N75 albo jednego i drugiego jednocześnie.

Opublikowano

Długo na tym programie jeździsz ? Wgraj serię i zrób logi ponownie.

Opublikowano

Raczej geometria nie stoi, n75 jest na poziomie 60%, sprobowal bym na poczatek podmienic z n18.

---------- Post dopisany at 12:46 ---------- Poprzedni post napisany at 12:45 ----------

Długo na tym programie jeździsz ? Wgraj serię i zrób logi ponownie.

A co to jest za rozwiazanie?

Opublikowano

Program w moim rozumieniu felerny, jest powodem lub przyczyną.

Opublikowano
Program w moim rozumieniu felerny, jest powodem lub przyczyną.

To zaden konkret, potwierdz to czyms wyczytanym z logow :wink:

Opublikowano

danielom miałeś coś wspólnego z tym programem ? ;) do poprawy ograniczniki (008) i patrząc po napięciu nastawnika auto dosyć bogato podlane ... co potrafi zabić sadzą geometrię.

Opublikowano

Nie mialem, dlatego pytam Ciebie :)

Tak czy inaczej, uwazam ze geometria nie jest zabita.

Opublikowano

Modyfikacja całkiem ładna.Nie czepiajcie sie programu

Opublikowano
  • Autor

No na programie rok w sumie to od zmiany rozrządu, czyli od miesiąca się dzieje ale to pewnie nie powód no mi właśnie też ta zmienna geometria nie pasuje bo chodzi lekko i czasem w ogóle nie łapie, ale najczęściej na zimnym. Zaworek już od roku podmieniony ale zamienię z powrotem bo wcześniej czyściłem ten zaworek i wiecie jak to jest z tą aluminiową koronką, ale jak egr nie świruję to podmienię. próbowałem przegonić wszystko gra do zgaszenia.

Opublikowano

to jest geometria i sztanga bedzie chodziła lekko ale to tylko na oko.

Sprobuj przepalic porzadnie fure.i zrob z 5 logow 011 dynamicznych

Opublikowano
  • Autor

podmienię te zaworki i wtedy dam mu popalić właściwie to go pałuję jak tylko 90 na budziku już od tygodnia. notlauf trafia się za pierwszym a potem jak np startuję i szybko 3 bieg wcisnę i tak od 1200 obrotów musi iść to się czasem trafi ale to nie jest reguła. 1,5 roku temu regeneracja była turbiny ale nie wykluczam tej geometrii, logi zrobię ale najwcześniej w niedzielę będę miał trasę i pełną obsadę to dostanie w palnik jeszcze naleje gnoju lepszego vpower :) Dzięki za info

---------- Post dopisany 30-12-2012 at 21:17 ---------- Poprzedni post napisany 28-12-2012 at 22:41 ----------

no i chyba to jest to po podmianie zaworków auto już nie wpada w tryb awaryjny. nie robiłem logów ale próbowałem wszelkimi znanymi mi sposobami które wcześniej się udawały, tamten oczywiście wyczyściłem i założyłem na egr i w pracy obu nie zauważyłem problemów. Jeszcze raz dzięki za naprowadzenie.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.