Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Felgi na lato 18" czy 17"


hopek03

Rekomendowane odpowiedzi

to jakie et mam zapodać do felgi 8x18 z oponą 225x40x18 tak aby nie obcierało przy pełnym pokładzie ?

ja kolego mam u siebie 18 i na przodzie 8J ET 45 a tył 9J ET 35 na gumkach 235/40 :wink: nic nie ociera i wygląda wg mnie dobrze, teraz to jedynie poszedłbym w węższą gumę aby był większy naciąg :wink: nie myśl już o 17 bo jeżdżąc na 18 tragedii nie ma :wink: większość ludzi na forum jak miało 17 to po krótkich czasie szli w 18.. :wink::decayed:

ja tak miałem, wydawało mi się, że 17' to max, przejeździłem na nich sezon i już kupiłem 18'.

Jeśli ktoś ma dylemat, to niech odrazu myśli o 18' :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NOWE FELGI AUDI S6 NEW 18 CALI PIEKNE RATY (2862878316) - motoAllegro i mają 8JX18 ET 35 co prawda piasta 66,4 ale z tego co wiem kumplowi dorzucił pierścienie centrujące za free :wink:

te świetnie wyglądają :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kupiłem auto na 17" ale po przejeżdżeniu pół roku mam ochotę je sprzedać (zresztą są w dziale sprzedam :)) i zaopatrzyć się w cztery 18nastki :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jakie et mam zapodać do felgi 8x18 z oponą 225x40x18 tak aby nie obcierało przy pełnym pokładzie ?

najlepiej w okolicach 40:wink:

zapakowałem kumpli ze spotów.... jakies 300 kg na tyle i 180 z przodu .... i nic nie obierało. zrobiłem troche km po miescie z nimi.

Tu jest zdjecie tyłu, jak wiozłem 350 Kg gontu na dach w bagazniku + 40 Kg audio

225/40/18 Et 35 8J + dystans 10 mm

zero tarcia zdjcie0172w.jpg

ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bierz kolego 18" :decayed: 17" to jednak malo :wink:

Ja mam 18" ET43, zawieszenie -20 mm seryjne S-Line i 2 cm dystanse z tylu ;) Wyglada to mega,ale mam czesto zaladowany bagaznik, to musialem wlozyc gumy usztywniajace miedzy sprezyny :wink:

Do tego wrzucisz oponki 225 albo 215 na tyl, 205 na przod, obie osie z naciagiem i wyglada super, a co do komfortu - jak nie masz mega rozwalonej drogi to bardzo wygodnie sie tak jezdzi :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

B6 jest zbyt masywne z wyglądu na to żeby wkładać do niego 17-stki. Jak chcesz żeby odpowiednio cieszyło oko to niezbędnym minimum będą 18-stki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 18" ET43, zawieszenie -20 mm seryjne S-Line i 2 cm dystanse z tylu ;) Wyglada to mega,ale mam czesto zaladowany bagaznik, to musialem wlozyc gumy usztywniajace miedzy sprezyny :wink:

dziwne... ja mam amorki z s-line i sprezyny h&r teoretycznie - 35 mm ale siedzi około 45-50 i nic nie obciera:wink: chyba ze masz 8,5J

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dasz na 1BA i bedzie gicior :decayed:

:grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin:

poprawiles mi humor na koniec dnia:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziwne... ja mam amorki z s-line i sprezyny h&r teoretycznie - 35 mm ale siedzi około 45-50 i nic nie obciera:wink: chyba ze masz 8,5J

Ja głownie robie trasy, czesto z 5 osobami na pokladzie + duuuuuzo ciezkich bagazy i wtedy na jakiejs hopce bylby problem, bo ostatnio nawet z tymi gumami ze 2 razy obtarlo :decayed:

Jezeli jezdzi sie we 2 - 4 osoby z nie duzym ciezarem to nie bedzie obcierac, tylko bierz pod uwage ze ja mam jeszcze 2 cm dystanse :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziwne... ja mam amorki z s-line i sprezyny h&r teoretycznie - 35 mm ale siedzi około 45-50 i nic nie obciera:wink: chyba ze masz 8,5J

Ja głownie robie trasy, czesto z 5 osobami na pokladzie + duuuuuzo ciezkich bagazy i wtedy na jakiejs hopce bylby problem, bo ostatnio nawet z tymi gumami ze 2 razy obtarlo :decayed:

Jezeli jezdzi sie we 2 - 4 osoby z nie duzym ciezarem to nie bedzie obcierac, tylko bierz pod uwage ze ja mam jeszcze 2 cm dystanse :wink:

i tutaj Grzesiu wlasnie przez dystanse obciera Ci na hopce :wink: ja tez niekiedy jezdze obciazonym samochodem na maska i nie obciera :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziwne... ja mam amorki z s-line i sprezyny h&r teoretycznie - 35 mm ale siedzi około 45-50 i nic nie obciera:wink: chyba ze masz 8,5J

Ja głownie robie trasy, czesto z 5 osobami na pokladzie + duuuuuzo ciezkich bagazy i wtedy na jakiejs hopce bylby problem, bo ostatnio nawet z tymi gumami ze 2 razy obtarlo :decayed:

Jezeli jezdzi sie we 2 - 4 osoby z nie duzym ciezarem to nie bedzie obcierac, tylko bierz pod uwage ze ja mam jeszcze 2 cm dystanse :wink:

to to masz Et23 z tylu a ja mam 25:wink:wiec 2 mm to mysle ze zadna róznica... musisz niezle dopakowana miec fure:drinks:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tutaj Grzesiu wlasnie przez dystanse obciera Ci na hopce :wink: ja tez niekiedy jezdze obciazonym samochodem na maska i nie obciera :wink:

Wiem, ze przez dystanse, ale za to fajnie furka wyglada od tylu :decayed: czerokie dupsko ma, taka brazylijka :grin::wink:

Akurat ostatnio dosc porzadnie ja zaladowalem chemia z niemiec + bagaze i 4 osoby wiec obcieralo :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bierz 18 sam tez takie bede pakowal zonie na wiosne do avanta,17 mam w golfie cabrio i z opona 185/35/17 i tamwyglada dobrze na feldze 8j ale 17 w audi moim zdaniem malo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...