Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kontrolk:i ABS, ESP


ryzy87

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam problem, kupiłem 4 mies temu Audi a4 1.6. PRoblem się zaczął kiedy raz gwałtowniej zachamowałem, zapaliły mi się kontrolki ABS i ESP szukałem pod maska i.... Czujnik co wchodzi do pompy ABS był nie podłączony a pod nim przyklejony kolejny "luźny" podłaczony. Gdy odpinałem kostke z tego luźnego do normalnego kontrolki się świeciły cały czas, gdy później wróciłem z kostka do "luźnego" na pare dni przestawały świecić , Wczoraj kupiłem nowy czujnik, wymieniłem ten co był wkręcony do pompy, gdy auto odpalam wszystko jest ok, jednak po którymś z kolei użycia hamulca znowu się palą.... czy to będzie sterownik do pompy czy co??? . . . Wcześniej gdy kontrolki się swieciły ABS działał

Dziękuje za pomoc

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie uwalony czujnik pod pedałem hamulca... zdejmij osłonę pod kierownicą i go wyjmij posiada on samoregulację, może się przestawiła albo czujnik do czyszczenia lub wymiany... No i podepnij vaga i sprawdź błędy jak masz takie cuda pod maską...

No i używaj :szukaj: bo wszystko jest na forum...

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najpierw VAG, potem gdybanie, bez tego ani rusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie uwalony czujnik pod pedałem hamulca... zdejmij osłonę pod kierownicą i go wyjmij posiada on samoregulację, może się przestawiła albo czujnik do czyszczenia lub wymiany...

Też obstawiam ten czujnik pod pedałem hamulca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...