Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Do seata i skody,vw ładuje silniki z poprawek??


baraka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Ile waszym zdaniem jest w tym prawdy ze silniki z poprawek idą do ...

... seta albo skody, do audi sprawdzane są potrójnie, do vw trochę mniej restrykcyjnie, odpady do skody lub seata. Bo coraz cześciej można sie spotkać z takimi opiniami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej chodzi mi o to że na różnych forach są takie komenty i ci ludzie podaja sie za pracownikow fabryk a nawet ASO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sieja propagande, bo ich pewnie wywalili na zbity pysk za odwalanie fuszery :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wnikam.ale co to za roznica i tak w polsce kazdy jezdzi tym na co go stac!nie to co na zachodzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmiech na sali jeśli ktoś się sugeruje opiniami takich typów z neta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam bym sie nie zdziwił, miałem kolege co troche pracował w fabryce pod wrocławiem co robili osprzęt do silników dla audi i innych marek.

Jestem pewny że materiały i produkty które słabiej mieszczą sie w normach dostaje skoda i seat.

To co mi opowiadał przy wódce co sie tam dzieje...

To też działa w drugą stronę. Jak robili jakąś tam cześć.. teraz to nie istotne jaką, nie pamiętam... do forda i jakiejś tam marki tanszej to do forda był droższy o 30% a był dokładnie taki sam. Tylko uszczelkę miał o 1zł droższą. :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dal mnie bzdura i opinie posiadaczy audi - szczycenie się że ma się coś niby lepszego - opinie pokroju forum bmw gdzie samochód to tylko bmw a reszta to kupa blachy na 4 kołach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to głupoty. Jaki interes w tym mają? Przecież jak sprzedadzą samochód z wadą silnika to zaraz wróci na naprawę gwarancyjną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a po wtóre po co by kupowali markę....żeby produkować buble???

przecież to rzutuje na całokształt KONCERNU VW

uważam, że różnica jest odnośnie nowinek technicznych...w skodzie czy nawet w seacie nie znajdziesz najnowszych układów wspomagających bezpieczeństwo.. np. NightVision... w SEACIE EXCEO nie znajdziesz silnika V6....więc jaki tu odpad?:facepalm: a ponoć to nasze B6

nowinki przynajmniej w pierwszym okresie wdrażania nie będą dostępne w tych modelach aut

to po prostu inna klasa. adresowana do innego użytkownika.

a propos seata...widzieliście nowe światła?

5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie że buble, czy odpady. Tylko części z drugiego sortu, które też są w pełni wartościowe. Jedynie nie przeszły, nie zmieściły się w lekko zawyżonej normie dla Audi i VW. Po prostu bardziej jest pilnowana jakość dla tych podzespołów. Ja to tak rozumem, ale czy to do konca prawda to pieron wie...

A orientuje się ktoś ile mają bonusu w KM silniki w Skodach i Seatach ? Czy to jest podobna sprawa jak w audi że prawie każdy silnik ma 10% mocy więcej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to chyba jest pokutująca jeszcze z komunizmu wersja, że samochody za granicę były lepiej składane/sprawdzane....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja słyszałem od pracownika sklepu że turbina skody jest wkładana jako tańszy zamiennik do VW (w naprawach poza serwisowych) ale też jest ciut słabsza i mniej wytrzymała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Totalne bzdury :grin: powiem Wam tak - zmiencie dilera :decayed:

Wiem jak odbywa sie to na zasadzie koncernu Fiata. Ile czesci roznych roznistych idzie do zniszczenia!! Czesci ktore wizualnie wygladaja idealnie - deski, konsole, poduszki, czesci silnika, zderzaki, lampy itd... Tony zlomu "silnikowego" z Bielska... Takze smiech na sali jezeli koncern VW pozwolil by sobie na takie dzialania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...