Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] A4 Avant TDI S-LINE 171KM/357Nm by PAJDA

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dobry patent na uchwyt do SGS3, też będę taki robił :)

Opublikowano

Fajna bryczka na wypasie:naughty:

Opublikowano

Piekna sztuka :thumbup1:

Opublikowano

w końcu :kox:

Opublikowano

Długo wyczekiwany i proszę jakie wejście :decayed: autko fajowe chyba sobie DRL zgapie od Ciebie bo fajnie wygląda. Do zobaczenia na spocie

Opublikowano

ładne auto i dobre modyfikacje..

swoją drogą fajnie siedzi jak na springi od 1be..

Opublikowano

ten modul jest z allegro ? jak sie sprawuje bo fajnie to wyglada :wink:

Opublikowano
ten modul jest z allegro ? jak sie sprawuje bo fajnie to wyglada :wink:

allegro i żadnych błędów :wink: rewelka

Opublikowano
  • Autor
ten modul jest z allegro ? jak sie sprawuje bo fajnie to wyglada :wink:

allegro i żadnych błędów :wink: rewelka

spisuje sie bez zastrzeżeń :decayed:, duża oszczędność ksenonka :wink:, prosty montaż a i jeszcze musze do tego dorezać ory włącznik DRL :kox: tak jak ma to ucho zrobione

---------- Post dopisany at 22:03 ---------- Poprzedni post napisany at 21:58 ----------

ładne auto i dobre modyfikacje..

swoją drogą fajnie siedzi jak na springi od 1be..

no też mi sie wydaje ze troszke niżej siadł jak na be, może coś źle dobrałem do kategorii wagowej - springi kupiłem na allegro i to też takna dzika w sumie :decayed:

Opublikowano

miszka ma garaż, to na tychy i małe rezanko, a on sie uczył będzie :grin:

Opublikowano
ten modul jest z allegro ? jak sie sprawuje bo fajnie to wyglada :wink:

allegro i żadnych błędów :wink: rewelka

masz jakis opis montarzu lub cus jak to robiles?:decayed:

Opublikowano
ten modul jest z allegro ? jak sie sprawuje bo fajnie to wyglada :wink:

allegro i żadnych błędów :wink: rewelka

masz jakis opis montarzu lub cus jak to robiles?:decayed:

masz na PV :wink:

Opublikowano

Ta kierownica po obszyciu nie jest przypadkiem grubsza od serii ? calkiem ladnie wyglada:thumbup1: Ładna sztuka, powodzenia w modach.

Opublikowano
  • Autor

dzięki wszystkim za miłe słowa :decayed:

---------- Post dopisany at 01:35 ---------- Poprzedni post napisany at 01:34 ----------

Ta kierownica po obszyciu nie jest przypadkiem grubsza od serii ? calkiem ladnie wyglada:thumbup1: Ładna sztuka, powodzenia w modach.

hmm wydaje mi się że grubość pozostała bez zmian, ale efekt mnie bardzo i to bardzo ciszy :wink:

Opublikowano
miszka ma garaż, to na tychy i małe rezanko, a on sie uczył będzie :grin:

rezaj na spocie :decayed:

Opublikowano
Ta kierownica po obszyciu nie jest przypadkiem grubsza od serii ? calkiem ladnie wyglada:thumbup1: Ładna sztuka, powodzenia w modach.

kiedyś jak pbszywałem swoją...to miałem wiadomość z podobną treścią, Panowie to tylko złudzenie :naughty:

Opublikowano

ku... ten koles mnie dobija:facepalm:

Opublikowano
miszka ma garaż, to na tychy i małe rezanko, a on sie uczył będzie :grin:

ale o co chodzi ? :kox:

Opublikowano
  • Autor
miszka ma garaż, to na tychy i małe rezanko, a on sie uczył będzie :grin:

ale o co chodzi ? :kox:

o rezanie :decayed: - post wyżej tj #29

Opublikowano

znalazłem....trochu mi zeszło :grin::facepalm:

gratki :wink: w końcu ukazałeś światu swoje :a4fan:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.