Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] A4 Avant TDI S-LINE 171KM/357Nm by PAJDA

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

We wtorek może wpadne :hi:

Opublikowano

Co to za lampion masz teraz na przodzie? Zaktualizuj troche temat i wrzuc no kilka fotek auta, jak obecnie wyglada. :)

Opublikowano

No to jeśli dam rade wpadne we wtorek na Kato :)

Opublikowano
  • Autor

Co to za lampion masz teraz na przodzie? Zaktualizuj troche temat i wrzuc no kilka fotek auta, jak obecnie wyglada. :)

Na przodzie to co fabryka dala czyli biksy, ktore obecnie przechodza lifting

No musze zrobić jakąś ładna sesje ale to jak wszystko porobie do porządku [emoji6]

Opublikowano

Co to za lampion masz teraz na przodzie?
ja to już te lampy gdzieś widziałem :whistling:
Opublikowano

No Pajda dobrze działasz :wink4::good:

Opublikowano

Pajda hamuje jakoś ten przód? :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Pajda hamuje jakoś ten przód? :naughty:

Jeszcze nie, bo są problemy z biciem kierownicy i jest diagnoza ze jest duzy luz miedzy tarcza a piasta obecnie szukam nowych piast

Biksy po odwiedzinach u Grzesia już na miejscu środki wyczyszczone, soczewki B8 lift zkw :D , uszczelnione

do tego wsadziłem nowe palniki philips 4850K (thx H4mm3R,) i nowe kierunki

podziękowania dla tomekhxc za użyczenia swoich lamp na czas remontu moich :notworthy:

201507281_wqrphxh.jpg

tak to świeci : zdjęcia tego tak nie oddają

201507282_wqrphxa.jpg

długie to masakra, zdjęcie tego może tak nie oddaje jupiter na narodowym się kryje :grin:

201507282_wqrphxq.jpg

Edytowane przez pajda

Opublikowano

Tyś był kiedyś na Narodowym? :guma::wink4:

P.S. Fajne mody! :good: Poleruj lampy i będzie git!

Opublikowano

o fajne te kierunki :naughty:

Opublikowano

Pajda hamuje jakoś ten przód? :naughty:

Jeszcze nie, bo są problemy z biciem kierownicy i jest diagnoza ze jest duzy luz miedzy tarcza a piasta obecnie szukam nowych piast

Biksy po odwiedzinach u Grzesia już na miejscu środki wyczyszczone, soczewki B8 lift zkw :D , uszczelnione

do tego wsadziłem nowe palniki philips 4850K (thx H4mm3R,) i nowe kierunki

podziękowania dla tomekhxc za użyczenia swoich lamp na czas remontu moich :notworthy:

201507281_wqrphxh.jpg

tak to świeci : zdjęcia tego tak nie oddają

201507282_wqrphxa.jpg

długie to masakra, zdjęcie tego może tak nie oddaje jupiter na narodowym się kryje :grin:

201507282_wqrphxq.jpg

Gdzie nabyłes te kierunki??

Pajda hamuje jakoś ten przód? :naughty:

Jeszcze nie, bo są problemy z biciem kierownicy i jest diagnoza ze jest duzy luz miedzy tarcza a piasta obecnie szukam nowych piast

Biksy po odwiedzinach u Grzesia już na miejscu środki wyczyszczone, soczewki B8 lift zkw :D , uszczelnione

do tego wsadziłem nowe palniki philips 4850K (thx H4mm3R,) i nowe kierunki

podziękowania dla tomekhxc za użyczenia swoich lamp na czas remontu moich :notworthy:

201507281_wqrphxh.jpg

tak to świeci : zdjęcia tego tak nie oddają

201507282_wqrphxa.jpg

długie to masakra, zdjęcie tego może tak nie oddaje jupiter na narodowym się kryje :grin:

201507282_wqrphxq.jpg

Gdzie nabyłes te kierunki??

Opublikowano

Patrzałki muszą być takie by gamonie jadąc bez potrzeby lewym pasem zjeżdżały bez chwili zastanowienia :) .

  • 5 tygodni później...
Opublikowano
  • Autor

Patrzałki muszą być takie by gamonie jadąc bez potrzeby lewym pasem zjeżdżały bez chwili zastanowienia :) .

No a jak [emoji6] [emoji106]

Gdzie nabyłes te kierunki??

Na allegro, ale okazało się że sklep jest w Mikołowie na ul.Rybnickiej 25 [emoji6]

No i w końcu temat dopiety od a do z [emoji1]

08645ebe15ce4e547e93749b56be1ebf.jpg

21407440b3a90be2468851dcf009e6ec.jpg

d5f2597b0f01d0386ce5063a88f155e4.jpg

87754e29ec72bb054f9763397df4f4f1.jpg

fd4776117e5fa4d2246de9ee6ee365f4.jpg

6b3fa1c2ddb61663306aedd71d32a583.jpg

Podsumowując:

Nowe piasty przod

Nowe łożyska przód

Nowe tarcze oz sport przód

Nowe klocki przod i tyl ferodo

Odnowione zaciski przod i tył (devastationa)

Wymiana płynu w układzie

Podziękowania dla stanleya i chłopaków z

ASO VW Świętochłowice za ogarnięcie tematu [emoji1] [emoji106]

Edytowane przez pajda

Opublikowano

Pajda Ty to masz piękny ten wóz [emoji6]

Opublikowano

W końcu spowalniać nie będziesz się bał :good::)

Opublikowano

Oklepany kolor :D:D tych zacisków :wink:

A tak poza tym :thumbup1:

Opublikowano

oklepany to jest czerwony , żółty teraz w modzie :naughty: fajne tarcze ;) dobra robota z hamulcami bedziesz pan zadowolony ;)

Opublikowano

No wreszcie :decayed:

Opublikowano

u mnie chyba podobny problem, z jakiej firmy kupiłeś piasty?

Wysłane z mojego SM-G850F przy użyciu Tapatalka

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.