Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Załączanie lampki podsufitki po centralnym.


r7adek

Rekomendowane odpowiedzi

Jak i co trzeba zrobić i w ogóle czy się da żeby lampka podsufitki włączała się na kilka sekund po otwarciu auta z pilota. dodam że centrolny z pilota mam dokładany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy tak, bo wydaje mi się że ktoś tu to opisywał na forum ale nie mogę tego znaleźć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli moduł nie obsługuje, masz możliwość dorezania stosując przekaźnik czasowy/opóźniający

ASE :: przekaźnik czasowy 3SRM150

tutaj masz opis jak to działa

http://www.ase.hoste.pl/pdfy/3SR.pdf

albo jeszcze lepiej gotowy moduł płynnie rozjaśniający...

NOWOCZESNE OŚWIETLENIE KABINY - TOP Q - ZESTAW DO SAMODZIELNEGO MONTAŻU

1_a2141490341a.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja od nich brałem wyłącznik zmierzchowy...przysyłają za zaliczeniem...nie potrzebne ci allegro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja od nich brałem wyłącznik zmierzchowy...przysyłają za zaliczeniem...nie potrzebne ci allegro
OK:thumbup1:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zwroc uwage...że jest tam kilka rzeczy do samodzielnego montażu...

jeśli masz lutownicę żaden problem

PISZĘ O TYM, bo w innym wątku kolega nie wiedział że ma wybór, zmontowane lub nie.... ale,

lutowanie to żaden problem...za to czasem zaoszczędzamy sporo dukatów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brat jest kumaty jak chodzi o elektronike samochodową:naughty:

---------- Post dopisany at 21:23 ---------- Poprzedni post napisany at 21:22 ----------

i sprzęt też jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to bierz do montażu...wyjdzie sporo taniej..

poza tym przeszukaj ich stronę mają inne ciekawe rzeczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja niedawno cos takiego zakladalem. wpisz sobie w goglach firme SFAR kupilem takie modul od nich dodatkowo sciemnia i plynnie rozjasnia oswietlenie w samochodzie specjalnie takie cos kupilem jestem na etapie rezania podswietlanych lusterek zewnetrznych tak zeby zapalaly sie po otwarciu z pilota razem z oswietleniem w srodku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja niedawno cos takiego zakladalem. wpisz sobie w goglach firme SFAR kupilem takie modul od nich dodatkowo sciemnia i plynnie rozjasnia oswietlenie w samochodzie specjalnie takie cos kupilem jestem na etapie rezania podswietlanych lusterek zewnetrznych tak zeby zapalaly sie po otwarciu z pilota razem z oswietleniem w srodku.
poka fotki jak to wygląda? i co użyłeś do oświetlenia lusterek taśme led?,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zastosuje malutki modul led G4 ciezko mi opisac slowami to trzeba zobaczyc wkrotce zamiesze tutka w dziale zrob to sam jutro sie zabieram wlasnie za lusterka a jesli chodzi o modul to na stronie sfar jest schemat i instrukcja kable co sa potrzebne znajduja sie w lampce dodatkowo trzeba doprowadzic impuos z centralnego po otwarciu dodam jeszcze ze to na tyle fajny gadzet ze mozna samodzielnie programowac czasy wyg sciemniania i podtrzymania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisz dokładnie pod jaki kabel (kolor) sie podpinałes bo zamówiłem sobie to ustrojstwo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W lampce sa trzy przewody czarny minus staly, czarny z bialym to masa z czujnika drzwi i czarno zielony to staly plus.

Wiec tak jesli kupujesz od goscia z firmy SFAR

-rozcinasz czarno bialy w kierunku lampki dajesz zolty a wkierunku instalacji niebieski

-czarny laczysz z czarnym to masa

-czerwony wpinasz do czarno zielonego to plus

-zielony musisz poprowadzic do kostki centralnego zamka gdzie plus pojawia sie po otwarciu drzwi kostke masz kolo lewej nogi tam gdzie sa wszystkie polaczenia instalacji kabel czerwono niebieski niepamietam sprawdz sobie miernikiem

-brazowego nie musisz wpinac

- bialego tez nie ale jesli bedziesz chcial pozmieniac ustawienia czyli wejsc w programowanie modulu to na ten czas musisz podpiac go pod 12v

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm bardzo ciekawe... szczegolnie fajny temat dla ludzi majacych przedlifty :) jak ja :) bo tam lampka zapala sie dopiero po otwarciu drzwi a nie po centralce :)

takze prawdopodobnie tez bede rezal :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...