Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] S4 b6

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no i niedlugo sciema szyb ;D

Opublikowano
  • Autor

Grilla jak narazie nie mam zamiaru ruszać ale za to szyby musza jak najszybciej zostać zrobione. Także Nowak, spokojnie wszystko w swoim czasie! ;D

Opublikowano

ten przedni zderzak ci odratowali??

Opublikowano

powalcz jeszcze z maska bo to spasowanie troszke sie rzuca w oczy

Pozatym ładna :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Nie nie musiałem kupić nowy zderzak, maske, błotnik i lampe.

No troche widać to słabe spasowanie, może coś sie da jeszcze z tym zrobić ;)

Opublikowano

Pomiedzy lampa, a chlodnica masz taka wystajaca "gumowa" srube - pokrec nia, a maska obnizy sie i ladnie spasuje z linia blotnika.

Opublikowano

ale mi się podoba!!!

Opublikowano
  • Autor

Dzieki!;)

flyer dzieki sprawdze to ;)

imagewidf.jpg

imageexv.jpg

imageeepj.jpg

Opublikowano

Ekstra furmanka :D bezawaryjności życzę ;)

Opublikowano

Graty Esy, super wygląda, dbaj o nią :)

Może też się doczekam nie długo zwiększania 2 cylindrów pod maską :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Od lat marzyłem o tym aucie , więc napewno będę dbał ;) Polecam zmiane o 2 cylindy, ja też takową zorbiłem Jednak równica między V6 a V8 nie jest mała :P

Opublikowano
Od lat marzyłem o tym aucie , więc napewno będę dbał ;) Polecam zmiane o 2 cylindy, ja też takową zorbiłem Jednak równica między V6 a V8 nie jest mała :P

AUDI S4 4.2 V8 ZE SZWAJCARII @@COŚ DLA KONESERÓW@@ (3069813297) - motoAllegro

Mnie kusi coś takiego :)

Za nie całe 7 lat jazdy 2.6 V6 zrobiłem 46 tys km więc duży silnik mi nie straszny :grin:

Ostatnio Winczako był u nas na spocie można powiedzieć że taką samą jak ty tylko ma tach wydech wyrezany chyba miltego jeśli dobrze pamiętam i dźwięk mnie:slina:

Opublikowano
  • Autor

Wiem wiem, kojarze eske Winczako ale tylko ze zdjęć, filmik widziałem i nawet po nim można stwierdzić że dźwięk powala.

W takim razie za wiele km nie robisz :P Ja robie dużo więcej dlatego zakładam isntalacje gazową. S4 B7 kozacka jest ale troche droższa od B6, pozatym już dawno ustawiłem sobie na cel s4 b6 i nic innego nie mogło do mnie przemówić :wink:

Życze by Ci sie udało zamienić V6 na V8! :naughty:

Opublikowano
Od lat marzyłem o tym aucie , więc napewno będę dbał ;) Polecam zmiane o 2 cylindy, ja też takową zorbiłem Jednak równica między V6 a V8 nie jest mała :P

AUDI S4 4.2 V8 ZE SZWAJCARII @@COŚ DLA KONESERÓW@@ (3069813297) - motoAllegro

Mnie kusi coś takiego :)

Za nie całe 7 lat jazdy 2.6 V6 zrobiłem 46 tys km więc duży silnik mi nie straszny :grin:

Ostatnio Winczako był u nas na spocie można powiedzieć że taką samą jak ty tylko ma tach wydech wyrezany chyba miltego jeśli dobrze pamiętam i dźwięk mnie:slina:

no u Pawła jest Milltek.. zawsze odpadam jak słyszę dźwięk tego auta. :slina::slina::slina:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

W końcu skończy sie tankowanie za 50zł co 30km :P Zrobiłem 450km z czego 30 po mieście a reszta trasa i spalanie gazu wyszło mi 13,3 litra, więc tragedi nie ma, Leon 2,8 spalał minimum 11l w trasie

img0103ad.jpg

img0111yz.jpg

img0113ju.jpg

img0114xg.jpg

img0117lb.jpg

Opublikowano

:kox:

teraz filmik jak to jedzie:decayed:

Opublikowano
  • Autor

Najpierw musze doprowadzić do stanu idelanego, zostało mi jeszcze zawieszenie, dopiero wtedy pomyśle coś o jakimś filmiku :P Puki co w Zielonej Górze śnieg i chlapa :facepalm:

Opublikowano

po sniegu i chlapie tez sie da pocisnąc ;)

Kurde, no taka sama ("prawie") jak moja :P:grin: Znaczy pięęęękna!!:grin::banan:

btw, 13,3 lpg da się zrobić, ale musiales jechac baaaaaaardzo spokojnie. Jesli regularnie tak Ci bedzie palił, albo to było przy dynamicznej jezdzie, to znak, ze ma za ubogo. Koniecznie to zweryfikuj!!!! zeby potem nie miec problemów. :wink:

Opublikowano
po sniegu i chlapie tez sie da pocisnąc ;)

Kurde, no taka sama ("prawie") jak moja :P:grin: Znaczy pięęęękna!!:grin::banan:

btw, 13,3 lpg da się zrobić, ale musiales jechac baaaaaaardzo spokojnie. Jesli regularnie tak Ci bedzie palił, albo to było przy dynamicznej jezdzie, to znak, ze ma za ubogo. Koniecznie to zweryfikuj!!!! zeby potem nie miec problemów. :wink:

kurna to mój tyle pali :decayed:

Opublikowano
  • Autor
po sniegu i chlapie tez sie da pocisnąc ;)

Kurde, no taka sama ("prawie") jak moja :P:grin: Znaczy pięęęękna!!:grin::banan:

btw, 13,3 lpg da się zrobić, ale musiales jechac baaaaaaardzo spokojnie. Jesli regularnie tak Ci bedzie palił, albo to było przy dynamicznej jezdzie, to znak, ze ma za ubogo. Koniecznie to zweryfikuj!!!! zeby potem nie miec problemów. :wink:

Nie no nie cisnąłem w trasie tak od 100-130 km/h, bez szału do czasu aż nie zrobie zawieszenia nie chce jej katować, jak będzie igła to coś tam już będzie można przydusić :P

Wiadomo, ze na chlapie da sie polatać bez problemu :naughty: po 2 tys km kazali mi przyjechać na sprawdzenie gazu, to zobaczymy co jest pięć.

Przybijam sie do tego, że są piękne :decayed:

Paput ale to większość trasa przy spokojnej jeździe, jakbym pocisnął to już pewnie nie byłoby tak kolorowo :P

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.