Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Najmniejsze Audi - Audi A1


Rekomendowane odpowiedzi

http://www.auto-swiat.pl/wydania/artykul.asp?Artykul=18020

Wśród silników benzynowych planowane jest aż 5 odmian jednostki 1.4 FSI o mocach 65, 85, 105, 140 i 170 KM. 200-konny motor trafi do modelu S1. Oferta diesli obejmie 4 odmiany nowej konstrukcji o pojemności 1,6 l i mocach 75, 90, 105 i 130 KM. Zupełną nowością w segmencie będzie zastosowanie do przeniesienia napędu nowej, dwusprzęgłowej przekładni (DSG 250) z 7 biegami

170PS z otto i 130PS w dieslu, dla mnie bomba :)

9071015.008.1M.jpg

jeszcze to :

http://jalopnik.com/cars/tokyo-auto-show/tokyo-auto-show-preview-audi-a1-metroproject-quattro-concept-car-312379.php

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehe :> Fajne autko! Mi się nawet podoba. No przynajmniej jest o niebo ładniejsze niż A2... :decayed: I tak jak niektórzy pisali koniecznie muszą tam wsadzić jakiś dobry silnik. Żeby to ładnie śmigało ;) Wg mnie jest to idealne autko dla mojej przyszłej wife :D Ciekawe ile będzie kosztowało S1 :polew: Sam bym takim cudactwem pojeździł i jeszcze w quattro :shocked::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

n

No niebrzydkie :tongue4:

No ciekawe jaka przestrzeń w tym aucie bo A4 do B7 wł. to ciasnoty takie ,że :thumbdown:

nom szczególnie, dla tych wyższych urzytkowników :naughty:

polacy zawsze mówią "niebrzydki" a nie można powiedziec ładny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby :audi: ale jak nie :audi: . Po porazce A2 myslalem, ze doszli do slusznego wniosku, ze to nie z takich samochodow ta marka slynie i ceniona jest wlasnie za luksusowe auta z wyzszych segmentow. A tutaj znowu wracaja do pomyslu na male autko... stylistycznie zupelnie inne od A2 natomiast czy urodziwe? mnie sie nie podoba, ot taka paskuda. Male auta niech lepiej robi Fiat i jemu podobne, dobrze im idzie. Wolalbym, zeby audi pozostalo przy tym co potrafi dobrze robic. Jedyne, czego mozna zalowac to to, ze w momencie zmiany nomenklatury na A... audi zaczelo uderzac w luksus i przestalo byc dostepne dla szarakow a klasa srednia musi sie niezle wysilic zaby A... kupic. Szkoda bo wielu ludzi, ktorzy mieli 80-tki chetnie dalej mialoby :audi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Quattro chyba tam nie będzie :/

No ludzie, kto by do miejskiego auta wpychal naped na 4 kola? :cool:

A jesteście pewni że nie będzie? :polew: Niby w A2 chyba nie ma, ale w tym cudactwie jest to możliwe, skoro ma być też Q1 :polew: Wozidełko jak marzenie :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rafalekx wszedzie pisza ze A1 to prototyp.. :decayed: wiec wszystko mozliwe.. Ale uwazam ze w gamie przydaloby sie takie male, eleganckie (moze i nawet ekscentryczne) autko.. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

August Horch pewnie się w grobie przewraca, takie wynalazki już wymyślają-jakoś nie widzą mi się te ostatnie projekty Audi. coś im brakuje ze "starej" szkoły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...