Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Warte uwagi ? łańcuch i napinacz rozrządu


hopek03

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam niewielkie wycieki z pod napinacza łańcucha rozrządu i w związku z tym profilaktycznie mam zamiar wymienić łańcuch , napinacz ,i uszczelkę , znalazłem na allegro takie komplety , czy ktoś z szanownych forumowiczów morze zakładał przedmioty z poniższych linków , prosiłbym o opinie

1. NAPINACZ ŁAŃCUCHA AUDI VW SEAT SKODA 1.8 1.8T (2916794535) - motoAllegro

2. NAPINACZ ELEKTRYCZNY ŁAŃCUCHA VW AUDI 1.8 T 20V (2898202201) - motoAllegro

3. NAPINACZ ŁAŃCUCHA AUDI VW SEAT SKODA 1.8 1.8T ORYG (2917505189) - motoAllegro

ten 3 to niby orginał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz jakies problemy z napinaczem ?? tzn z rana glosno chodzi albo cos?? jezeli jest cicho wymien tylko lancuch i uszczelki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podczas zapalenia czasem zarzęzi jak już będę wymieniał to całość , ślizgi się już trochę wyślizgane ( mają rowki )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spokojnie mozna kupic ten z ostatniego linku ja mam juz na nim przelatane z 50 tys i nic sie nie dzieje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za opinie :hi:

---------- Post dopisany 17-01-2013 at 17:52 ---------- Poprzedni post napisany 10-01-2013 at 17:41 ----------

Witam przyszedł mi dzisiaj ten komplet z ostatniego zdjęcia ale napinacz ma jasne ślizgi a łańcuch w środku jest w opakowaniu febi co myślicie o tym ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli bylby to oryginal to na pewno nei mialby folii febi, byc moze sprzedal ci caly zestaw febi jako oryginal ASO, a na napinaczu sa jeszcze jakies oznaczenia? znaczek OOOO?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napinacz ma oznaczenia audi vw jest oryginał mowa tylko o ślizgach bo są jasne i o łańcuchu

---------- Post dopisany at 18:57 ---------- Poprzedni post napisany at 18:50 ----------

jeszcze na nowym napinaczu mam literkę H a na starym literkę E czy to ma jakieś znaczenie ?

a na łańcuszku jest oznaczenie JW i chyba jeszcze K ale nie wiem dokładnie bo nie mam lupy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napinacz ma oznaczenia audi vw jest oryginał mowa tylko o ślizgach bo są jasne i o łańcuchu

---------- Post dopisany at 18:57 ---------- Poprzedni post napisany at 18:50 ----------

jeszcze na nowym napinaczu mam literkę H a na starym literkę E czy to ma jakieś znaczenie ?

a na łańcuszku jest oznaczenie JW i chyba jeszcze K ale nie wiem dokładnie bo nie mam lupy

Ta literka H na nastawniku oznacza nowszy model który zastąpił E :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napinacz ma oznaczenia audi vw jest oryginał mowa tylko o ślizgach bo są jasne i o łańcuchu

---------- Post dopisany at 18:57 ---------- Poprzedni post napisany at 18:50 ----------

jeszcze na nowym napinaczu mam literkę H a na starym literkę E czy to ma jakieś znaczenie ?

a na łańcuszku jest oznaczenie JW i chyba jeszcze K ale nie wiem dokładnie bo nie mam lupy

Ta literka H na nastawniku oznacza nowszy model który zastąpił E :wink:

aha czyli jest do mojego modelu a co myślicie o tych jasnych ślizgach bo gdzieś czytałem że są one kiepskiej jakości ale to w końcu oryginał więc powinno być ok ? a co do łańcucha to ponoć on jest montowany na taśmie w Volkswagenie to tak że bez oznaczeń oryginalnych a materiał i wykonanie to samo ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pamietaj, aby przed zalozeniem wałków rozrzadu dokładnie wycisnąc olej ze wszystkich popychaczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pamietaj, aby przed zalozeniem wałków rozrzadu dokładnie wycisnąc olej ze wszystkich popychaczy

ok dziękuję za wszelką pomoc ja wyjmę tylko jeden wałek ssący

---------- Post dopisany at 20:20 ---------- Poprzedni post napisany at 20:07 ----------

a czy ma ktoś informacje jakim momentem dokręcić wałek rozrządu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś może podać informacje czy ten zestaw z 3 linka jest aktualnie dostępny na allegro ? czy w ogole na allegro jest mozliwość kupna orginalnego napinacza czy to wsyzstko co tam jest to chinole ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...