Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B7] Błyskanie lampy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

może ktoś wie co mogło się stać, zgasł jeden bixenon dodam, że żarówka (d1s) jest dobra zamieniłem stronami...czyżby padła przetwornica?

Opublikowano

może ktoś wie co mogło się stać, zgasł jeden bixenon dodam, że żarówka (d1s) jest dobra zamieniłem stronami...czyżby padła przetwornica?

jest taka ewentualność, sprawdź jeszcze wtyczki czy dobrze siedzą :mysli:

Opublikowano

może ktoś wie co mogło się stać, zgasł jeden bixenon dodam, że żarówka (d1s) jest dobra zamieniłem stronami...czyżby padła przetwornica?

jest taka ewentualność, sprawdź jeszcze wtyczki czy dobrze siedzą :mysli:

sprawdzałem niby ok. :kwasny: teraz nie wiem czy kupić w ciemno przetwornice...bo zamienić je stronami i sprawdzić to nie lada wyczyn, a ja nie mam warunków do tego, pogoda też nie sprzyja
Opublikowano

ja mam d1s...a żarówki mam dobre zamieniałem miejscami :wink4:

Opublikowano

no ja mam to samo czasem jak ruszam to mi mruga jedna lampa :(

żarniki maja rok czasu i przebieg około 40kkm wiec bez przesady :)

albo poporstu przetwornica sie konczy tez tak może byc :(

Opublikowano

Krawcu - pamiętaj ze u ciebie jest D1S - rozumiem ze jestes na etapie poszukiwania żarnika (w związku z błyskaniem) - i pamiętaj aby wymienić 2 szt. bo będzie różnica w barwie tych żarników. Najlepszym rozwiązaniem byłoby znalezienie D1S coś ok. 5000K ale raczej jest to nie osiągalne bo standard to 4300K a rzadko sie zdarzają 6000K

Opublikowano

no ja mam to samo czasem jak ruszam to mi mruga jedna lampa :(

żarniki maja rok czasu i przebieg około 40kkm wiec bez przesady :)

albo poporstu przetwornica sie konczy tez tak może byc :(

ja wcześniej też miałem problem z błyskaniem na zmianę raz lewa raz prawa, ale to była ewidentna wina żarnika wymieniłem obie i rok był spokój. Teraz prawa zgasła całkiem i kaplica :wallbash:
Opublikowano

kurde rok czasu troche mało :(

nie widzi mi sie raz do roku wymieniać żarników

Opublikowano

kurde rok czasu troche mało :(

nie widzi mi sie raz do roku wymieniać żarników

Kup porządne i będzie OK. Moje świecą ładnie już 2 lata

Opublikowano

kurde rok czasu troche mało :(

nie widzi mi sie raz do roku wymieniać żarników

Kup porządne i będzie OK. Moje świecą ładnie już 2 lata

a zapytałeś jakie mam ??

ze odrazu twierdzisz ze mam jakies badziewie ??

mam oryginalne OSRAM

takie jak na pierwszy montaż

Opublikowano

kurde rok czasu troche mało :(

nie widzi mi sie raz do roku wymieniać żarników

Kup porządne i będzie OK. Moje świecą ładnie już 2 lata

a zapytałeś jakie mam ??

ze odrazu twierdzisz ze mam jakies badziewie ??

mam oryginalne OSRAM

takie jak na pierwszy montaż

Easy :mysli: A napisalem ze masz badziewie??? Raczej chodziło mi o sprawdzonego sprzedawce. :naughty: Kilka osób na forum już źle trafiło i mieli różne jazdy z palnikami.

Ja też mam Osram

Opublikowano

Ja miałem podobny problem. Błyskała mi prawa lampa. Potem zaczęła gasnąć podczas jazdy. Po zgaszeniu i ponownym odpaleniu silnika zaświecała się na nowo i działała jakiś czas. Potem znowu gasła i tak cały czas... :wallbash:

Wymieniłem żarniki i wszystko wróciło do normy. Nic nie błyska, nic nie gaśnie. :good:

Opublikowano

kurde rok czasu troche mało :(

nie widzi mi sie raz do roku wymieniać żarników

Kup porządne i będzie OK. Moje świecą ładnie już 2 lata

a zapytałeś jakie mam ??

ze odrazu twierdzisz ze mam jakies badziewie ??

mam oryginalne OSRAM

takie jak na pierwszy montaż

Easy :mysli: A napisalem ze masz badziewie??? Raczej chodziło mi o sprawdzonego sprzedawce. :naughty: Kilka osób na forum już źle trafiło i mieli różne jazdy z palnikami.

Ja też mam Osram

kupiłem wąłsnie od tego sprawdzonego sprzedawcy z URSUSa :)

Opublikowano

kupiłem wąłsnie od tego sprawdzonego sprzedawcy z URSUSa :)

to dajcie na niego namiar bo nie mogę znaleźć :decayed:

Opublikowano

ktoś ma może jakieś sprawdzone źródło co do przetwornic, potrzebuje o takim nr.8E0 907 391 B. Jak jest w końcu z tymi reflektorami w B7 trzeba zdejmować ten zderzak czy nie?

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

mi mryga lewa juz rok i chyba mam dosc mrygania zarnik wystarczy i wlasnie trzeba dejmowac zderzak czy nie 3.0 TDI i czy to na bank zarnik a nie przetwornica...?

Opublikowano

jak chcesz zmienić żarnik nie musisz demontować zderzaka

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Dajcie namiar na gościa z Ursusa bo potrzebuje dwóch żarników d1s w dobrej cenie a Wawie bywam to bym kupił.

Tacie mrygają obydwa

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.