Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Przeróbka lamp a4 b6 z anglika na europe

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam pytanie, w b5 polift (nie wszytskie typy lamp) idzie jednym pstryknięciem (zmiana ustawienia przesłony) przerobić lampy z uk na eu, czy w tych lampach z b6 jest to możliwe???

201301091062.jpg

201301091061.jpg

<br /><br />

Opublikowano

ta sama zasadza co w b5. to soczewki h7 takie same jak w b5 h7.

Opublikowano
  • Autor
ta sama zasadza co w b5. to soczewki h7 takie same jak w b5 h7.

no własnie Ciebie szukałem, przy odbłysniku w środku lampy jest taka wajcha, góra dół, pewnie chodzi o to tak

---------- Post dopisany at 20:21 ---------- Poprzedni post napisany at 20:20 ----------

dzieki tez pomogło

  • 1 rok później...
Opublikowano

Dołącze się do tematu i odgrzeje kotleta bo właśnie jestem w trakcie takiej operacji lampy mam z 2004r. Takze są one bez tej dźwigni do przedstawiania przeslony, ale do rzeczy soczewkę wyjołem blaszkę przelożylem na właściwą stronę żeby świeciła po europejsku ale teraz mam problem z włożenie m soczewki z powrotem na miejsce nie wiem czy ja trzeba wkladac cala zmontowana razem z odblysnikiem czy najpierw sama soczewke a potem zmontowywac odblysnik? Ale to bedzie raczej trudne do zrobienia bo blaszki będzie ciężko pozakladac dodam ze nie wymontowalem tego druciku ktory jest pod soczewką czy trzeba go zdemontowac zeby soczewka weszla na swoje miejsce proszę was o pomoc bo nie moge sobie sam z tym poradzic z góry dziękuje za pomoc pozdrawiam

Opublikowano

skladasz wszytsko w sorkdu w lampie

cala ci nie wejdzie

Opublikowano

A mozna gdzieś znaleźć np. Na forum lub w necie poradnik krok po kroku jak wymontowac i zamontowac z powrotem soczewkę w a4 b6?

Opublikowano

ta sama zasadza co w b5. to soczewki h7 takie same jak w b5 h7.

no własnie Ciebie szukałem, przy odbłysniku w środku lampy jest taka wajcha, góra dół, pewnie chodzi o to tak

---------- Post dopisany at 20:21 ---------- Poprzedni post napisany at 20:20 ----------

dzieki tez pomogło

Lampy z literką S na końcu symbolu mają taką dźwigienkę, da się ją przestawić bez rozbierania lampy. Trzeba ją tylko wymontować i zdjąć dekiel jak do wymiany żarnika :facepalm:

Mam fotki przysłony i odbłyśnika w wersji z dźwigienką, tylko jak tu wrzucić?

  • 3 lata później...
Opublikowano

Informacja dla potomnych i przyszłych użytkowników 

Lampy angielskie z a4 b6/B7 nie wiem jak w innych modelach ale pewnie podobnie 

Uwaga!!! 

Jak lampa nie posiada pstryczka zmieniającego kat święcenia co i tak nie daje 100% efektu .

Wystarczy wyjąć soczewkę śruba 5.5mm i rozebrać ja i blaszkę przekręcić odwrotnie zlozyc soczewkę i włożyć do lampy i koniec mamy eu ? dziekuje pozdrawiam . 

 

Opublikowano

Kolego zanim coś napiszesz to upewnij się czy masz rację, bo jeśli chodzi o a4 b7 to zwykle lampy  w ogole  nie mają soczewek, a w bixenonie bo wszystkie były bix  z różnicą  skrętne  bądź nieskretne  ten patent z przesłoną nie da rady.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.