Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] A4 b5 fourious


JulianSR

Rekomendowane odpowiedzi

PANOWIE NIE CZYTACIE POSTOW TYLKO TO CO KTOS NAPISZE TO POMAWIACIE PO NIM I IDZIE FALA !!!!!!

I ROBICIE OFFTOP JEDYNIE.

NAPISALEM PRZECIEZ ZE WSZYTKO W ORYGINALE ZOSTAJE.

NIE CZYTACIE POSTOW.

NIE ZAMIERZAM NITRA ZAKLADAC

TAMTA WYPOWIEDZ TO BYLA DEFINICJA O CO CHODZI W TYM STYLU TUNINGOWYM.

ZADNYCH LAMBDO DORSOW!!!!!!!!!!!!!!1

CZY INNYCH WIES TUNINGOW.

jEDYNIE CO ZMIENIE :

ODSWIEZE KOLOR AUTKA LUB EWENTUALNIE ZMIENIE

POLERKA FELG I EWENTUALNIE POMALUJE JE.

WCZORAJ WYPOLEROWALEM TLUMIK KONCOWY BO JUZ TROCHE ZASZEDL BRUDEM.

CZEKAM NA FOTELE DO SRODKA.

DO TEGO WYMIENILEM WWYCIERACZKI NA WYCIERACZKI TYPU BANAN ZA LACZNA KWOTE 82ZŁ I COS TAM PARE GROSZY.

WIEC NIE wk***iac LUDZI JAK SAMI NIE UMIECIE CZYTAC TO k**wa TEGO NIE CZYTAJCIE I TYLE.

A NIE Z GORY NA KOGOS JEDZIECIE NIE CZYTAJAC POSTOW.

Z GORY DZIEKUJE I PRZEPRASZAM JESLI KOGOS MOJA WYPOWIEDZIA URAZILEM!!!!!!!!!!!!!!!

MACIE ZA DUZA WYOBRAZIE W WYPOWIEDZI A NIE CZEKACIE NA WYPOWIEDZ AUTORA WATKU !!!!!!!!!!!

ZRESZTA NAPISALEM ZE CZEKAM NA OPINIE I POMOC W AUCIE TAK BY BYLO JEDYNE W SWOIM RODZAJI I PRZYKOWALO WZROK LUDZI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie najpierw popraw posta i na przyszłość nie pisz z capslockiem, jeśli chcesz się wyróżniać w dobrym tego slowa znaczeniu proponuje wywalić stickerbomb, pomalować dokładki i zderzaki w kolor, spasować elementy by wszystko równo do siebie pasowało, posadzić auto na gwincie i kupić jakies ciekawe koła w męskiej szerokości:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gleba juz jest, na lato dopiero szykuje malowanie elementow oraz polerke autka.

Poniewaz bede mial w tedy drugie autko a audiczke postawie do lakiernika wtedy.

Felunek jest Enkei narazie 15 cali a le juz na dniach bede mial 17 calowe tyle ze opony bede musial dokupic i ewentualne dystanse.

Narazie sie zajmiuje srodkiem, czyli wyciagam wszysko po trochu czyszcze konserwuje od srodka,ewentualnie wymieniam jak juz cos zle dziala.

Czekam na przesylke na fotele kubekowe do przodu jak narazie.

Wczoraj polerke wydechu dostala audiczka.

A dzis pranie srodka bedzie miala.

Napisalem tak capsem poniewaz trzeba do tych ludzi dotrzec bo wyobrazaja sobie nie wiadomo co i wogle.

Szkoda gadac na ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze nie warto się spinać, aura coraz lepsza wrzuć lepsze fotki auta na których będzie coś widać:wink: Co do kół proponuje 18, łatwiej jest spasować wtedy koło z błotnikiem i nie ma ciężko z jazdą a w komforcie różnicy między 17 a 18 nie zauważysz :decayed: Jeśli jeszcze chcesz szukać jakiś inspiracji to przeglądnij ten temat:

http://a4-klub.pl/b5-battalion-176/galeria-b5-zdjecia-139072/

Pozdroo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PANOWIE NIE CZYTACIE POSTOW TYLKO TO CO KTOS NAPISZE TO POMAWIACIE PO NIM I IDZIE FALA !!!!!!

I ROBICIE OFFTOP JEDYNIE.

NAPISALEM PRZECIEZ ZE WSZYTKO W ORYGINALE ZOSTAJE.

Chłopcze a z kogo Ty chcesz zrobic idiote ???

to pisała moze moja stara ??

W czyms problem?

Auto jest budowane pod styl Japan Style a nie GermanStyle.

Do tego beda dorzucaone graty typu wiekszy intercooler zalozony przed chlodnice koszt okolo czesci samych 1300 zł.

Czyli graty w silnik sa wkladane.

Wiele osob moze to sie nie podobac ten styl ale ja go wybralem i mi sie podoba.

O gustach sie nie dyskutuje, jednemu to sie podba innemu co innego.

Japan Style (Jap-Style) to jeden z najbardziej widowiskowych stylów. Niegdyś kojarzył się z rice'em, dziś jest on używany w większości maszyn dla drifterów.

Charakterystyka Jap-Style'u:

- potężne zderzaki z dużymi wlotami (z przodu zawsze widać IC)

- maska najczęściej z włókna węglowego (carbon)

- duża ilość naklejek z logami firm, których podzespoły wykorzystano w aucie

- najczęściej montowany jest NOS oraz Lambo Doors (drzwi można uchylić na kilka centymetrów na stronę, później 55 stopni w górę) oraz

- ekstremalne modyfikacje nadwozia (transplantacja świateł, obniżanie dachu, otwieranie maski i klapy bagażnika siłownikami - liftami)

I to zostanie zalozone.

Czy sie to podoba komu czy nie.:decayed:

Na tym forum jeleni nie znajdziesz , uwazaj na to co piszesz a texty typu :

WIEC NIE wk***iac LUDZI JAK SAMI NIE UMIECIE CZYTAC TO k**wa TEGO NIE CZYTAJCIE I TYLE.

MACIE ZA DUZA WYOBRAZIE W WYPOWIEDZI A NIE CZEKACIE NA WYPOWIEDZ AUTORA WATKU !!!!!!!!!!!

zostaw dla siebie bo szybko skonczysz kariere na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie najpierw popraw posta i na przyszłość nie pisz z capslockiem, jeśli chcesz się wyróżniać w dobrym tego slowa znaczeniu proponuje wywalić stickerbomb, pomalować dokładki i zderzaki w kolor, spasować elementy by wszystko równo do siebie pasowało, posadzić auto na gwincie i kupić jakies ciekawe koła w męskiej szerokości:wink:

hehehe, dobre :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie przegladalem ten watek.

Podobaja mi sie fotele styl recaro kubelkowe.

To tez bede je mial tyle ze bridge czy jakos tak nie pamietam nazwy kubelkowe.

Myslem nad zmiana kolorow auta w dwa kolory walnac ale nie wiem czy to dobry pomysl

Dokladnie czarna maska, czarny dach, czarna klapa w polysk.

Kolor karoserii czerwony krwisty mocny z czarnymi dodatkami.

I na nowo przyciemnione wszytkie szyby.

Do tego mam czarne progi i dokladki.

Wiec myslem by pomalowac w kolor karoserii lub by sie odznaczalo to w czarny tylko ze polysk.

-Narazie wymienilem heble na wieksze tarcze zaciski jazma, oraz przewody w oplocie stalowym.

-Do tego felunek ze stalowek na aluminium Enkei oryginalne niemieckie.

-Zawieszenie supersport.

-Do tego wszytkie wachacze koncowki itp. na firme TRW.

-Wymieniona kanapa na druga bo stara juz sie nie nadawala do niczego.

-Glosniki wymienione na sony exploud.

-radio z oryginalnego na panasonic

A co w planach mam dodatkowo.

- obszycie srodka

-wymiana radia panasonic na radio dvd z wyswietlaczem wysowanym

-wstawienie nawigacji w miejsce popielniczki tyle ze jeszcze ie mam pomyslu jak to zrobic, nawigacja zakupiona wczoraj,wgrane mapy europejskie

-dokonczenie kanapy tylnej by byla podgrzewana

-zalozenie foteli kubelkowych

- i cos tam jeszcze sie napewno znajdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PANOWIE NIE CZYTACIE POSTOW TYLKO TO CO KTOS NAPISZE TO POMAWIACIE PO NIM I IDZIE FALA !!!!!!

I ROBICIE OFFTOP JEDYNIE.

NAPISALEM PRZECIEZ ZE WSZYTKO W ORYGINALE ZOSTAJE.

Chłopcze a z kogo Ty chcesz zrobic idiote ???

to pisała moze moja stara ??

W czyms problem?

Auto jest budowane pod styl Japan Style a nie GermanStyle.

Do tego beda dorzucaone graty typu wiekszy intercooler zalozony przed chlodnice koszt okolo czesci samych 1300 zł.

Czyli graty w silnik sa wkladane.

Wiele osob moze to sie nie podobac ten styl ale ja go wybralem i mi sie podoba.

O gustach sie nie dyskutuje, jednemu to sie podba innemu co innego.

Japan Style (Jap-Style) to jeden z najbardziej widowiskowych stylów. Niegdyś kojarzył się z rice'em, dziś jest on używany w większości maszyn dla drifterów.

Charakterystyka Jap-Style'u:

- potężne zderzaki z dużymi wlotami (z przodu zawsze widać IC)

- maska najczęściej z włókna węglowego (carbon)

- duża ilość naklejek z logami firm, których podzespoły wykorzystano w aucie

- najczęściej montowany jest NOS oraz Lambo Doors (drzwi można uchylić na kilka centymetrów na stronę, później 55 stopni w górę) oraz

- ekstremalne modyfikacje nadwozia (transplantacja świateł, obniżanie dachu, otwieranie maski i klapy bagażnika siłownikami - liftami)

I to zostanie zalozone.

Czy sie to podoba komu czy nie.:decayed:

Na tym forum jeleni nie znajdziesz , uwazaj na to co piszesz a texty typu :

WIEC NIE wk***iac LUDZI JAK SAMI NIE UMIECIE CZYTAC TO k**wa TEGO NIE CZYTAJCIE I TYLE.

MACIE ZA DUZA WYOBRAZIE W WYPOWIEDZI A NIE CZEKACIE NA WYPOWIEDZ AUTORA WATKU !!!!!!!!!!!

zostaw dla siebie bo szybko skonczysz kariere na forum.

otóż to,

napisałes to chyba jasno w tej wypowiedzi co chcesz stworzyc, a teraz sobie zaprzeczasz to w końcu jak to jest:naughty: Japonia czy Europa? W dziale galerii japanów nie znajdziesz zapewniam Cie:decayed:

Chcesz zrobić auto ze smakiem? Kup gwint i 18ke, pomaluj auto w świezy lakier, a nie cytujesz niewiadomo po co, cos czego jednak robić nie będziesz, jakies JDMy, duże coolery, NOS'y :whistling:

jEDYNIE CO ZMIENIE :

ODSWIEZE KOLOR AUTKA LUB EWENTUALNIE ZMIENIE

POLERKA FELG I EWENTUALNIE POMALUJE JE.

---------- Post dopisany at 09:53 ---------- Poprzedni post napisany at 09:48 ----------

A co do tego

Myslem nad zmiana kolorow auta w dwa kolory walnac ale nie wiem czy to dobry pomysl

Dokladnie czarna maska, czarny dach, czarna klapa w polysk.

Kolor karoserii czerwony krwisty mocny z czarnymi dodatkami.

I na nowo przyciemnione wszytkie szyby.

Do tego mam czarne progi i dokladki.

Wiec myslem by pomalowac w kolor karoserii lub by sie odznaczalo to w czarny tylko ze polysk.

z maski i klapy bym zrezygnował, wystarczy czarny dach, progi pomalujesz ale zostaną Ci gumowe listwy, z autposji wiem że lakier na rogach popęka Ci po 2 latach uzytkowania, wiec jesli auto zamierzasz malowac, to polecam usunąc te listwy przed malowaniem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dosyć tego pierdzielenia :decayed:

Wstawiaj jakieś foty to będzie można coś konkretnego napisać na temat twojej fury.

A tak coś mi się wydaje, że jak kolega bardziej się w głębi w forum to wyjdzie jednak bardziej german niż japan:banan:

A że kolega ma trochę inna wizje to nie należy się od razu z niego tak perfidnie śmiać i krytykować bo to trochę o braku kultury świadczy.:facepalm:

Ja tam czekam na rozwój wydarzeń :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e tam a mi się ten temat chyba przyda ktoś wspomniał o mocniejszych siłownikach do klapy, od czego pasują? :naughty: q5 q7 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...