Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Moja Zieleninka A4 B5 :)


ŁukaszA4s

Rekomendowane odpowiedzi

Witam was chciałem wam przedstawić Moją Aczwóreczkę :):) Samochodzik zakupiony w Grudniu 2012 roku nie miałem okazji wcześniej jej zaprezentować ale teraz przyszła ta chwila :) nie będę dużo pisał każdy zna Audi ten kto ma lub miał :) Motorek jak na 1,6 daje rade myślałem ze będzie słabszy :) Zapraszam do oceniania będę się starał wrzucać fotki z modyfikacji

*Dane

*Audi a4 B5

*rok produkcji 1996r

*silnik 1,6 Benz+Gaz Sekwencja

*Wyposażenie

*2x poduszki powietrzne

*2x el szyby

*el lusterka

*climatronic

*lampy tył lift

*alufelgi org 15

*Co zrobiłem

*kompletne zawieszenie

*Rozrząd

*wymiana płynów eksploatacyjnych

*nabita i odgrzybiona klima

*końcówki drążków kierowniczych

*W planach

*aluski 16 17 :)

*lekko ściemnić szybki

*dobre nagłośnienie

*wymiana tarcz przód tył wraz z klockami

*no i przydał by się Gwint

*trochę chromu na zewnątrz :)

-Zapodam kilka fotek

ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting

ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting

ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting

ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting

-Tu fotka ze środka Myślę nad przerobieniem tnz oklejenie na czarny Carbon

ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting

-A tu fotki z dnia 12.01.2012r

ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting

ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting

ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting

No i to narazie na tyle :):):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładnie ładnie :) widzę że też masz słoneczka na audi :wink:wymień kierownicę też ;) kolor ładny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słoneczka :) No nie ukrywam ze trochę jest no ale nie zastanawiałem się wtedy nad lakierem ważny był silnik :) a to juz i tak doprowadziłem trochę do kulturki :) ale Autko bardzo bardzo spoko zawieszenie spoko i silnik też zero jakichkolwiek oznak korozji myślę ze do tego zielonego chrom jak najbardziej będzie pasował jak myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy koledzy jak myślicie co można poprawić w wyglądzie ? jakaś końcówka tłumika na pewno aluski ale jakie najlepsze jakiś org od a3 ? hm nie wiem co jeszcze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pakiet startowy każdego rezacza:

- przednie lampy soczewkowe z lifta

- zderzaki poliftowe przód, tył

- boczne kierunkowskazy białe/dymione zamiast pomarańczowych

- lampy tylne liftowe

Alusy mają być 15,16 czy więcej cali? Jak więcej, to zaraz będą głosy, że auto w dół, bo jak koza wygląda :decayed: Także pakiet już masz, szykuj portfel :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lampy tył lift już są

myśle ze 16 wystarczą tylko ze z pazurem :D ( zastanawiam sie jak nad felgami to chyba będą 16 od opla KOŁA FELGI ALUMINIOWE OPEL INSIGNIA 225/45 R18 (2930711469) - motoAllegro ) takie coś w podobnie felgi z oponami :) za marne pieniążki można powiedzieć ze za darmo od znajomego

Kierunki no dobrze mówisz :D

a zderzaki muszą poczekać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tyłu masz po I lifcie, ja mowie o tych po II :naughty: Aluski z Opla mają chyba inny rozstaw niż 5x112 :whistling: Sam wzór ładny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro tak mówisz, to pewnie tak jest :wink: Tą konsolę w środku potraktowałbym ciemnym carbonem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie będzie zrywane i czarne naklejane :):) za bardzo daje po oczach :) i trochę odstrasza wezmę się za to w najbliższym czasie narazie Audio zakupuje :)

---------- Post dopisany at 23:25 ---------- Poprzedni post napisany at 22:50 ----------

hmm a co sądzicie o Springach ? MTS -40mm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam sie nad nimi zastanawiałem, ale mam seryjne 1BA, ponoć nie za bardzo chcą one współpracować z obniżonymi springami. Popytaj chłopaków w temacie B5 Battalion, na pewno coś Ci doradzą. Ja osobiście szukałbym zawieszenia 1BE - nie stracisz na komforcie, a auto pójdzie w dół o te 20mm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ze jak chcesz wsadzić te felgi do A4? jeśli ma być zmienny rozstaw śrób, to muszą felgi mieć osadzenie na poziomie min. et53, dystans swoje zajmuje, na alegro nie kupisz mniejszego jak 22mm:whistling: bo z tego co widze insignia ma 5x120:whistling: i osadzenie et 42 najczęsciej

druga sprawa jesli w planie masz 16-17" jak to napisałes, to lepiej kupić sportowy kit -35 z amorami, gwint tu nie potrzebny do tego rozmiaru:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm nie wiem jak to wytłumaczyć Ale tak Opel Vectra B 2000r typ felg bardzo podobny do tego nie weim jaki ma rozstaw Vectra B, ale jak pasowałem od B to pasowały tylko dystanse wystarczy dorobić Fele 16 no a jak bym kupił Springi? -40mm? albo -30mm bez wymiany amorków choć przydało by się wymienic gdyż już troche znosi dupe na dołkach ale minimalnie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli chowaja sie i obcierają od wewnątrz te felgi to będą pasować, jelsi przyłozyłes i nie są schowane to nie będą pasować, bo dystans owszem mozna dorobić(400zł) ale wypchnie felge na zewnatrz, vectra B ma 5x110, wiec wystarczą śruby pływajace

sruba-plywajaca_1.jpg

Ale czy to warte? 16ka ori pod audi jest tania do dostania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak teraz juz bujają to jak dasz glebe na serii bedzie tylko gorzej:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kup kit mtsu springi i amory, albo 1BE, ale to uzywka to pewnie za rok czasu bedziesz musiał kupić kolejny raz:whistling: nowe amory 1BE kosztuja tyle co niskobudżetowy gwint

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...