Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Uwaga pułapka w warszawie


quake_cos

Rekomendowane odpowiedzi

gdzie to jest dokładnie?

bo z tego co kumam to jak by nie jechał i co by nie robił to i tak fotograf za kilka stówek

k...wa to i tak celowe działanie żeby kasę zarobić ..uje jedne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafał Ameryki nie odkryłeś:decayed: To radar stojący Sikorskiego/Sobieskiego.Tam są 3 z tego co pamiętam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dostałem z tego fote jak leciałem na żółtym mimo że przepisowo ! skrzyżowanie sobieskiego i sikorskiego na mokotowie, takie duże skrzyżowanie jak zlatujesz z mostu siekierkowskiego w strone poznania , tranzyt itp , dalej przechodzi w dolinke służewiecką , niestety pany trzeba uważać

---------- Post dopisany at 20:56 ---------- Poprzedni post napisany at 20:51 ----------

biały żeś mnie uprzedził , własnie dodałem posta jak Ty już go machnąłeś :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to taki monopol i tak zapłacisz jak przejedziesz przez to skrzyżowanie

tylko za prędkość czy światło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to taki monopol i tak zapłacisz jak przejedziesz przez to skrzyżowanie

tylko za prędkość czy światło

Z tego co się orientuję to np.jadąc prawidłowo obok przelatuje pojazd,który przekroczył prędkość a radar zrobi fotkę to taka focia idzie do kosza,bo nie wiadomo kto popełnił wykroczenie.Co innego jak oba auta złapie na czerwonym świetle:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to taki monopol i tak zapłacisz jak przejedziesz przez to skrzyżowanie

tylko za prędkość czy światło

Z tego co się orientuję to np.jadąc prawidłowo obok przelatuje pojazd,który przekroczył prędkość a radar zrobi fotkę to taka focia idzie do kosza,bo nie wiadomo kto popełnił wykroczenie.Co innego jak oba auta złapie na czerwonym świetle:wink:

No niestety kolego muszę Cię zmartwić...

Ten radar obsługuje równocześnie kilka pasów, dlatego nazywają go inteligentny ;)

Tapnięte z SGS III

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ale co za problem się zatrzymać? Wtedy nikt nie dostanie mandatu, a stracicie tylko 30 sekund życia :wink:

Stwierdzenie, że tak czy siak będzie mandat jest dziwne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz... róznie bywa. na górczewskiej w wawie - od młynarskiej do trasy s8 (ok 5,5km) - jest chyba ze 20 świateł i najczęściej są tak "zsynchronizowane" że stoisz na kazdych jednych. wiec jak zblizasz sie do 15 swiatel i widzisz ze sie zmieniaja to prawa noga sama sie prostuje :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak pojedziesz 'licznikowe" 70 to nie złapiesz flesza i zdarzysz na światłach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ani jeden ani drugi samochód, który nagrałeś, najprawdopodobniej nie dostał foty. Na samym początku fotoradar był ustawiony tak że obydwaj goście dostaliby zdjęcia, teraz jest inaczej i jak widać ani pierwszy ani drugi nie błysnął, tak więc mogłeś lecieć...

Synchronizacja świateł to inny temat i na tych skrzyżowaniach jej raczej nie ma, ja na tym skrzyżowaniu nie miałem tam takiego problemu jak Ty. Tak jak dev mówi trzeba jechać tam delikatnie poniżej 70 i nie będziesz miał żadnych pamiątek.

Każdy kto po Warszawie jeździ wie jednak że największym skur... jest fotoradar przed tunelem na wisłostradzie - cała trasa 70 - 80 km/h a tam 50. Teraz co prawda tunel zamknięty, więc i tak się zwalnia, ale potem będzie masakra....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te radary już tam stoją tyle czasu a ludzie się dalej na nie łapią??

W kwestii wyjaśnienia- na tym skrzyżowaniu było b. dużo potężnych dzwonów bo ktoś przelatywał "na żółtym" myśląc, że zdąży.

Tam się jedzie max 60- i można się spokojnie zatrzymać przed zmieniającym się światłem.

Dla tych fotopstryków nie ma znaczenia czy jest inne auto na pasie obok- każdy jest monitorowany oddzielnie.

W jezdni jest pętla indukcyjna zintegrowana ze światłami- jak przejeżdżasz na żółtym/czerwonym- uruchamia foto- foto robi 2 zdjęcia po to, żeby nie było wątpliwości, że ktoś przejeżdżał na czerwonym.

Jak jedziesz 60 i zapali się żółte- masz sporą szansę się zatrzymać- wtedy 2 ujawnia, że nie przelatywałeś na czerwonym.

Jak nie znoszę fotopstyków a w szczególności SM i GITD z tym gównem to akurat niektóre fotoradary w W-wie stoją słusznie- między innymi ten. W niektorych miejscach bylo tyle poważnych dzwonów z głupoty, że szkoda gadać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...