Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaż wentylowanych siedzeń A4 B8 2007-2011


darecy

Rekomendowane odpowiedzi

To już zależy od konkretnego sprzedawcy. Najlepiej jakby były z auta testowego. Trafiają się takie - są z małym przebiegiem. Sam takie zakupiłem:D Przy czym minus był taki, że ostatecznie okazało się, że jednak nie mają wentylacji:/

Zastanawiam się czy jakoś nie można domontować tej wentylacji, bo to podobno jest tylko wiatraczek pod siedzeniem...

Dwa pod siedziskiem i dwaw oparciu. Maja inna gąbkę, skórę preferowaną i inne maty grzewcze.

Nie opyla się...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze wiedzieć.

---------- Post dopisany 19-10-2013 at 21:27 ---------- Poprzedni post napisany 07-10-2013 at 13:18 ----------

Panowie,

A znacie modele modułów CE obsługujących grzane & elektryczne & z pamięcią fotele? Czy to są wszystkie numery poza:

- 8K0 907 063 N (Nie obsługuje grzanych foteli)

- 8K0 907 063 C (Nie obsługuje grzanych foteli)

Czy na coś jeszcze (jakieś inne elementy wyposażenia) należy patrzeć dobierając właściwy moduł CE?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Górny temat, ale w którym dziale, 'Warsztat - Zrób to sam'?

:bag:http://a4-klub.pl/audi-a4-b8-133/upgrade-przednich-zwyklych-lamp-bixenon-led-234482/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, czy ktos może mi powiedzieć co kryje się pod takimi jak załączone kolorami kostek w fotelach ?

Tylko elektryczne sterowanie czy także z ogrzewaniem ?

Z góry dzięki za informację ! :)

http://s15.postimg.org/pkoe5tth3/audi_1_1.jpg

http://s15.postimg.org/uxd8jyhdj/audi_2_1.jpg

Zielona to ogrzewanie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak byś miał sterownik pamięci, sterownik wentylatorków do studzenia , czy masaże od RS5, to dopiero był by full wypas

ale i tak jest bardzo dobrze :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli mod niedrogi tylko pracochłonny ale wykonalny:wink:

---------- Post dopisany at 16:58 ---------- Poprzedni post napisany at 16:53 ----------

Jest jakiś numer tej nagrzewnicy dwustrefowej i tych czujników temp. I czy to wszystko do kupienia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się przygladam temu modowi i mam kilka pytań. Mam fotele z regulacją lędźwi bez grzania.Moje auto jest z 2010. Namierzyłem wnętrze z polifta (2012) s-line z grzanym przodem i tyłem. Wiem że aby grzanie z przodu działało trzeba by zmienić klimatronik i moduł CE. A co z grzanym tyłem ? Gdzie go się załącza ? Co trzeba wymienić ? Nie wiem czy wogóle będę na tym etapie ruszał grzanie ale jak trafią sie jakieś graty to kto wie. Zawsze będzie droga otwarta aby coś jeszcze podłubać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się przygladam temu modowi i mam kilka pytań. Mam fotele z regulacją lędźwi bez grzania.Moje auto jest z 2010. Namierzyłem wnętrze z polifta (2012) s-line z grzanym przodem i tyłem. Wiem że aby grzanie z przodu działało trzeba by zmienić klimatronik i moduł CE. A co z grzanym tyłem ? Gdzie go się załącza ? Co trzeba wymienić ? Nie wiem czy wogóle będę na tym etapie ruszał grzanie ale jak trafią sie jakieś graty to kto wie. Zawsze będzie droga otwarta aby coś jeszcze podłubać...

Tylna kanapa jest podpięta pod tylne kostki bezpieczników, regulacja jest tuż pod nawiewem dla tylnych pasażerów lub zamontowaną tam półeczką (tył tunelu).

czyli wiązka na tył jest prosta do podpięcia :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam pytanie do znawców tematu, czy siedzenia z avanta (chodzi głównie o tylną kanapę) pasują do sedana? Chodzi oczywiście o a4 b8.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam pytanie do znawców tematu, czy siedzenia z avanta (chodzi głównie o tylną kanapę) pasują do sedana? Chodzi oczywiście o a4 b8.

Pasują, kanapa też, w avancie dodatkowo masz mocowanie rolety :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam pytanie do znawców tematu, czy siedzenia z avanta (chodzi głównie o tylną kanapę) pasują do sedana? Chodzi oczywiście o a4 b8.

Pasują, kanapa też, w avancie dodatkowo masz mocowanie rolety :wink:

To całe szczęście bo już zamówiłem półskóry s-line ale z avanta, a dopiero potem pomyślałem czy będą pasować do mojego sedana. :facepalm: Dzięki za odpowiedz. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mam teraz zwykle skory grzane, bez ledzwi, i wpadaja elektrycznie sterowane, co trzeba dodatkowo zeby klikajac ustawic laske na lezaco?

Wysłane z mojego GT-N8000 przy użyciu Tapatalka

Jak nie miałeś lędźwi to trzeba zasilanie i masę podciągnąć, gdyby były lędźwie to tylko bezpiecznik trzeba wymienić:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...