Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wy tak ładnie rymujecie

a z mym autkiem niezłe spięcie

mój silniczek ropą zalany

więc przewody do wymiany

dziś kapturek tylko naprawiłem

lecz przewodów nie zrobiłem

w czwartek ASO mi je zrobi

pewnie jakiś Obi One Kenobi

jeszcze filtry olej czujki

oby nawet ruszał z dwójki

rano autko pali pięknie

diesel truje, kwiatek więdnie.

Ide spać bo rano praca

może żonka mnie pomaca

idzcie chłopy spać i Wy

jutro środa marzec 3

  • Odpowiedzi 5,6 tys.
  • Wyświetleń 170,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a Ja z kina wlasnie wracam w drodze do domu excytujaco swirowalem boki stawialem malo z wiaduktu sie nie zjeba@#$ ;) film co widzialem polanski robil i musze stwierdzic ze dobrze go wymodzil ;) wena sie konczy czas pranie wywiesic mowie dobranoc wam drogie dzieci a poprawniej bedzie napisac wierszokleci :good:

Opublikowano

piszcie ludzie piszcie wszyscy

bo w temacie nedza piszczy

mało tutaj jest pościków

nie ma zadnych tu wyników..

sam roboty nie odwale

no wiec wine na Was zwale :decayed:

wspomozecie mnie tu szybko

ryma wrzućcie tutaj gibko.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Hola amigos, tenemos hoy tema

para hablar en otra lengua.

Si estas persona que espanol sabes,

en este momento puedes una rima dame... :kox:

Opublikowano

ło kur***a :decayed: co to znaczy <mysli>

Opublikowano

ło kur***a :decayed: co to znaczy <mysli>

w wielkim skrócie mówiąc: pisz! :decayed:

Opublikowano

Español también sabemos,

Pero no lo suficiente,

Así que enviar a uno cien besos,

E ir a dormir por un momente!

Hasta manana Osa y el resto,

Tan buenas suenos y bello tiempo,

A levantarse mañana de buen humor,

Por lo que pide, Osa - por favor!

Opublikowano

hehe cały czas mam sam pisać ??

tosz to sie nie godzi..

musisz pomóc mi to dźwigać

pomóc jakis rym urodzić :wink4:

dzisiaj głowa juz nie tęga

i rymowac to wielka udreka

Opublikowano

Hablais solo porque me voy a cama

tengo que madrugar por la manana :)

Opublikowano

Cada vez, que Te veo en foro,

Sonrío suavemente solo

Sé que voy a estar con alguien a la rima,

escribir algo - esto no es en crima!

Opublikowano

Kill estas unico, estas loco

pero me gusta gente en locura un poco :)

Dices que espanol no sabes, siempre.

Esto es falso, tu mucho entiendes.

Opublikowano

Muchos gracias por Ti :wink4:

Opublikowano

spiochy weekendzik w pelni a Wy spicie :thumbdown:

Opublikowano

Español también sabemos,

Pero no lo suficiente,

Así que enviar a uno cien besos,

E ir a dormir por un momente!

Hasta manana Osa y el resto,

Tan buenas suenos y bello tiempo,

A levantarse mañana de buen humor,

Por lo que pide, Osa - por favor!

Hablais solo porque me voy a cama

tengo que madrugar por la manana :)

Cada vez, que Te veo en foro,

Sonrío suavemente solo

Sé que voy a estar con alguien a la rima,

escribir algo - esto no es en crima!

Kill estas unico, estas loco

pero me gusta gente en locura un poco :)

Dices que espanol no sabes, siempre.

Esto es falso, tu mucho entiendes.

Muchos gracias por Ti :wink4:

Poligloci? :mysli:

Opublikowano

No chyba. Przed chwilą skończył się Kill Bill na TVN, więc może coś po japońsku :evil:

Opublikowano

:notworthy:

Bez przesady,moi mili,

Chociaż może po japońsku,

Niektórzy z Was kursy robili,

Ja zaś temat ten łapię po końsku,

Czyli ni w ząb po ichniemu,

I nikt nie zaprzeczy temu

Lecz Wam powiem na dobranoc -

Proszę, piszcie- ja wskakuję już pod koc.[br]Dopisany: 18 Marzec 2010, 00:54_________________________________________________Wiosna przyszła z dniem wczorajszym,

Razem z wiosną przyszły spoty -

Więc panowie oraz panie,

Wyciągnęli swe gabloty,

By coś w Łodzi się zadziało,

Zajechali pod Reala

Jeszcze grill'a by się zdało

Zrobić, jednak dzisiaj - nie ma wała,

Łódź się godnie pokazała,

Więc zapraszam w nasze progi

Z innych miast przykład pobrała

Dorobiła się załogi;)

W tymże wątku, na tej stronie

Jest argument dla tej tezy

Kliknij, zobacz, jak w kordonie,

Tuzin Czwórek - kto nie wierzy?

http://www.a4-klub.pl/smf/spociki_lodzkie-t22268.2430.html

Opublikowano

DJ, dawaj namiary swojego dilera :polew: :polew: :polew:

Audi Idczak

ul. Przybyszewskiego 176/178

93-120 Łódź

tel. +42 677 17 07

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.