Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema.

Ja właśnie wróciłem z kontrolnego wypadu na Festival Beach Party. Hehe

A powitać :hi: kontrolnego mówisz? I co tam zobaczyłeś? Wyrwałeś coś? :polew:

  • Odpowiedzi 5,6 tys.
  • Wyświetleń 172,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ludu pełno spigulonych jeszcze więcej :polew: Zresztą jak co roku

Opublikowano

A niedlugo jest matki boskiej zielnej.. :kox::decayed:

Opublikowano

A niedlugo jest matki boskiej zielnej.. :kox::decayed:

:polew: :polew: :polew:
Opublikowano

A niedlugo jest matki boskiej zielnej.. :kox::decayed:

:polew: Widzę że ykk się wybierasz na jakieś świąteczne upalanie? :dance2::sesese: Na kolanach do Częstochowy grzeszniku :punish:

Opublikowano

Bedzie trzeba swietowac.. :)[br]Dopisany: 02 Sierpień 2008, 00:43 _________________________________________________Tak w sumie.. :naughty: z tego co slyszalem to tam dobrze to swieto obchodza.. :naughty:

Opublikowano

:polew: z tego co słyszałeś mówisz? :polew:

No i gdzie ten Sławek i jego sesja? :kawa:

Opublikowano

rafalekx obilo mi sie o uszy.. :polew::mysli:

Opublikowano

To faktycznie niezłe imprezy tam mają :naughty: Nie wiem, nie byłem, nie wybieram się :decayed:

Kurde już drugi dzień tak czekam na sokolnha i nie mogę się doczekać...

Panie i Panowie jakby ktoś gdzieś go widział to wiecie... sokolnh na gwałt potrzebny :pleasantry::sarcastic: Ja się śmieję a płakać mi się chce bo sreberko zamiast białych oczek ma żółte ;(

Opublikowano

rafalekx cierpliwosci.. :cool1:

Opublikowano

Łatwo powiedzieć :decayed:

ykk a gdzie są zdjęcia Twojego autka? :przebiegly:

Opublikowano

Ni ma i nie bedzie.. :decayed:

Opublikowano

Jak nie ma i nie będzie :punish: Co to ma znaczyć :thumbdown: Robisz sesję i się chwalisz :tongue4:

Opublikowano

Przynajmniej na razie nie.. :cool1: :gwizdanie: :naughty:

Opublikowano

eeee odpicowujesz po cichaczu gdzieś w jakiejś dziupli :tongue4: Pewnie pokażesz coś kozackiego :good:[br]Dopisany: 02 Sierpień 2008, 01:12 _________________________________________________Ja idę spać... :lazy: Sławek nie chce fotek pokazać mimo że przyszedł :decayed:

ykk pilnuj tu interesu :naughty: Dobrej nocy wszystkim :hi:

Opublikowano

nie spac !!!!!!

Opublikowano

nie spac !!!!!!

tak jest Panie Sierżancie. odmeldowuję się do Call of Duty 4 Panie Sierżancie.

Opublikowano

nie spac !!!!!!

tak jest Panie Sierżancie. odmeldowuję się do Call of Duty 4 Panie Sierżancie.

i tak opwinno byc :decayed:

oblukajcie na to

http://images.google.pl/imgres?imgurl=http://lukasz45014.wrzuta.pl/img/middle/yOxdovDHih/super_astra_f&imgrefurl=http://lukasz45014.wrzuta.pl/obraz/yOxdovDHih/super_astra_f&h=333&w=500&sz=34&hl=pl&start=27&um=1&tbnid=Xuu7_Q7fzwAlyM:&tbnh=87&tbnw=130&prev=/images%3Fq%3Dsuper%2Btuning%26start%3D18%26ndsp%3D18%26um%3D1%26hl%3Dpl%26lr%3D%26sa%3DN

ja je*ne niektorzy chyba mysla ze ona tak naprawde wyglada :polew:[br]Dopisany: 03 Sierpień 2008, 01:00 _________________________________________________ :polew:http://republika.pl/blog_su_3575737/4431100/tr/pimp_my_ride.jpg :polew:

Opublikowano

Właśnie skończyłem oglądać "Byliśmy żołnierzami" dobry film :good: Jeśli ktoś lubi wojenne to polecam :wink4: A teraz odmeldowuję się i idę spać :decayed: Dobrej nocy :hi:

Opublikowano
:kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.