Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00


Tomeks

Rekomendowane odpowiedzi

uważaj, o północy wszystkie mary zmory i cała reszta wychodzą z ukrycia :naughty:

buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :dziura::sarcastic:

:siema:

no no no witam a kolega to z jakiejs czarnej dziury tu do nas wyskoczyl :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

uważaj, o północy wszystkie mary zmory i cała reszta wychodzą z ukrycia :naughty:

buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :dziura::sarcastic:

:siema:

a nie mówiłam? :polew:

a juz sie balem ze kogo innego masz na mysli :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie mówiłam? :polew:

:thankyou2:

a to na powitanie :bicz:

tylko nie za mocno bo bedzie nas straszyl w sumie to juz nas straszy hehehe a Ja nie dostałem batow :(;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to na powitanie :bicz:

:blink: Osa o tak o przy wszystkich? Myślałem że powstrzymasz się aż inni pójdą :polew:

P.S. Osa dzisiaj straciła dla mnie głowę :kox::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafał zasłużył, bo obiecał mi coś pomóc zrobić i się nie doczekalam więc go teraz będę lać

hmmm Osa... jakieś nieporozumienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafał zasłużył, bo obiecał mi coś pomóc zrobić i się nie doczekalam więc go teraz będę lać

hmmm Osa... jakieś nieporozumienie.

kiepska wymówka, ale ok, rozmówimy sie jutro, z samego rana jestem w tym Radzyniu :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafał zasłużył, bo obiecał mi coś pomóc zrobić i się nie doczekalam więc go teraz będę lać

hmmm Osa... jakieś nieporozumienie.

kiepska wymówka, ale ok, rozmówimy sie jutro, z samego rana jestem w tym Radzyniu :naughty:

szybko te 74dni miną....jak jeden dzien :tongue4: ojejku to Ja musze sie wziasc za ksiazki bo mnie tez lanie bedzie czekalo jak nie pomoge ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiepska wymówka, ale ok, rozmówimy sie jutro, z samego rana jestem w tym Radzyniu :naughty:

A nie ma problemu, tylko mnie tam nie ma teraz :tongue4: Osa mam zacytować Twoje dzisiejsze słowa? :gwizdanie: :polew: Ale wiesz co Osa, Twoje słowa potwierdziło kilka innych koleżanek, czyli że faktycznie niczego sobie to wyszło, cytuję: "gdybym (...) to bym (...)" :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiepska wymówka, ale ok, rozmówimy sie jutro, z samego rana jestem w tym Radzyniu :naughty:

A nie ma problemu, tylko mnie tam nie ma teraz :tongue4: Osa mam zacytować Twoje dzisiejsze słowa? :gwizdanie: :polew: Ale wiesz co Osa, Twoje słowa potwierdziło kilka innych koleżanek, czyli że faktycznie niczego sobie to wyszło, cytuję: "gdybym (...) to bym (...) wskoczyła" :polew:

:shocked: Rafałku Rafałku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiepska wymówka, ale ok, rozmówimy sie jutro, z samego rana jestem w tym Radzyniu :naughty:

A nie ma problemu, tylko mnie tam nie ma teraz :tongue4: Osa mam zacytować Twoje dzisiejsze słowa? :gwizdanie: :polew: Ale wiesz co Osa, Twoje słowa potwierdziło kilka innych koleżanek, czyli że faktycznie niczego sobie to wyszło, cytuję: "gdybym (...) to bym (...) wskoczyła" :polew:

czegos tu nie rozumiem :mysli: :mysli: :mysli::polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czegos tu nie rozumiem :mysli::polew:

Może to lepiej :polew:

chyba ide spać :gwizdanie: :polew:

już? :polew:[br]Dopisany: 08 Październik 2008, 00:28_________________________________________________

późno jest i Rafał już bredzi :>

:polew::buahaha::nabijasie: nie wydaje mi się :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czegos tu nie rozumiem :mysli::polew:

Może to lepiej :polew:

chyba ide spać :gwizdanie: :polew:

już? :polew:[br]Dopisany: 08 Październik 2008, 00:28_________________________________________________

późno jest i Rafał już bredzi :>

:polew::buahaha::nabijasie: nie wydaje mi się :naughty:

chyba jestem za mlody jeszcze na "te" sprawy :embarrassed: i to Ja pojde spac :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba jestem za mlody jeszcze na "te" sprawy :embarrassed: i to Ja pojde spac :tongue4:

Jakie "te" sprawy? O czym Ty piszesz... :mysli: Chodziło o to że: Gdyby Osa była w Polsce to by wskoczyła do mnie na piwko :decayed: No jak można tego nie zrozumieć :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...