Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6] Moja A4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Pomysle jesli uda mi sie przejsc na ten mieszek co mam.Czarny by nie pasowal.

Opublikowano

skórka jak najbardziej :good: ogólnie furka kox

Opublikowano

Jak dla mnie :kox:

Opublikowano

mocny ten środek :kox: , czarny sedan fajna sprawa.

Opublikowano

Piekne felgi te na tych fotach i te z linku podoba mi sie taki styl a cale autko tez eleganckie jedynie skora mi sie osobiscie srednio podoba ale to kwestia gustu :good:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Zdj nowych jeszcze nie mam.Auto brudne :gwizdanie:[br]Dopisany: 03 Wrzesień 2009, 16:10_________________________________________________KIepski fotograf ze mnie :confused4:

Opublikowano
:wink4: :wink4: :wink4: :wink4:
Opublikowano

Dla Mnie osobiście ta czerwona skóra to może i pasuje ale do Trabiego :thumbdown:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Dla Mnie osobiście ta czerwona skóra to może i pasuje ale do Trabiego :thumbdown:

Co kto lubi :polew: :polew:

Bixy zamowione :evil:[br]Dopisany: 28 Wrzesień 2009, 13:27_________________________________________________Bixy juz sa.Teraz jakas mala sesja by sie przydala.

Zastanawiam sie jeszcze nad ledami na tyl :mysli: :mysli:

Opublikowano

LED'y z tyłu dają radę :good:

Opublikowano

A ja mam :tongue4:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Wersja zimowa z Bixami :kox:

b9a91031b141652f.jpg[br]Dopisany: 23 Październik 2009, 09:34_________________________________________________KOlejny mod na dniach-spryskiwacze lamp :cool1:

Opublikowano

kolego a robiłeś ten patent na parowanie lamp , bo u mnie coś nie pomogło ?

Opublikowano
  • Autor

kolego a robiłeś ten patent na parowanie lamp , bo u mnie coś nie pomogło ?

Jeszcze nie.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Jak tam Bieniek, jakiś postęp ze spryskami? Masz samopoziom czy nie ?:D

Opublikowano

Bixy fajne :good: odrazu przód wygląda ładniej :wink4:

Opublikowano

Bixy fajne :good: odrazu przód wygląda ładniej :wink4:

ma wczorajszym spocie specjalnie się przyjrzałem i żadnych bixów w tym aucie niema :no:

Opublikowano

Bixy fajne :good: odrazu przód wygląda ładniej :wink4:

ma wczorajszym spocie specjalnie się przyjrzałem i żadnych bixów w tym aucie niema :no:

taaa i na dodatek są przyklejone zamiast przykręcone :gwizdanie:

Opublikowano

Bixy fajne :good: odrazu przód wygląda ładniej :wink4:

ma wczorajszym spocie specjalnie się przyjrzałem i żadnych bixów w tym aucie niema :no:

taaa i na dodatek są przyklejone zamiast przykręcone :gwizdanie:

:shocked: nie do pomyślenia że taki szajsung :decayed:

Opublikowano

Bixy fajne :good: odrazu przód wygląda ładniej :wink4:

ma wczorajszym spocie specjalnie się przyjrzałem i żadnych bixów w tym aucie niema :no:

taaa i na dodatek są przyklejone zamiast przykręcone :gwizdanie:

:shocked: nie do pomyślenia że taki szajsung :decayed:

E tam, i tak wyglądają za***iście! Muszę pomyśleć nad przyciemnieniem swoich bo nie ma sensu kupować bixow bez samopoziomu.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.