Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Pytanie o podgrzewane lusterka.


mapelastik

Rekomendowane odpowiedzi

Czy w 1.8 ARG 1999r są podgrzewane lusterka?Czy to zależy od opcji wyposażenia?Jak mam to sprawdzić czy mam u siebie.Aktualnie nic się nic tam nie odmraża ale może coś być urwane i nie działać.Wiem najprościej rozebrać i sprawdzić ale może jest jakaś inna opcja bo nie chciał bym na darmo rozbrajać lusterek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak ściągnąć w takim razie wkłady jakieś aktualne fotostory najlepiej bym prosił bo szukałem ale znalazłem tylko jeden opis i zdjęcia wygasły:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dajesz regulacją lusterka max. do góry od spodu między wkład a obudowę Ja włożyłem dwa takie ala płaskowniki z plastiku podważyłem i wkłady wyskoczyły nic nie pękło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie grzeją niestety może te maty padły,boje się żeby lusterka nie wyszczerbić przy wyjmowaniu ale jutro sprawdzę co jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też się bałem,że coś pęknie ale nic się nie stało,jeśli są maty ori to na pewno już spalone jak u Mnie a może być też tak,że mat nie ma są tylko pociągnięte przewody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a jakie wkład kupić do prawgo dużego lusterka chciałbym by widocznośc była jak w tym od storny kierowcy chodzi mi o sferyczne asferyczne?? jakie montowaliście po załozeniu lustra od anglika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz jak tu jest wszystko pięknie opisane:

http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/all-b5-podgrzewane-lusterka-wersja-instalacji-88385/

A to tylko jeden z wielu wątków...

Kolego mapelastik nie obraź się ale zacznij korzystać z wyszukiwarki bo co chwilę oglądamy jak powielasz tematy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy tak co chwile bo mnie z rok na forum nie było:)a nie obrażam się bo nie ma o co.Może i się powielił ale jak widać i tak zawsze ktoś coś nowego dopowie,pozdrowienia z centralnej polski.A temat fakt już był maglowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdz bezpiecznik od lusterek opisany jako "Spiegel". U mnie był spalony, a sprawdzilem go dopiero na samym koncu po rozbieraniu lusterek i tapicerki drzwi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a jakie wkład kupić do prawgo dużego lusterka chciałbym by widocznośc była jak w tym od storny kierowcy chodzi mi o sferyczne asferyczne?? jakie montowaliście po załozeniu lustra od anglika

od strony kierowcy masz asferyczne, a od pasazera sferyczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdz bezpiecznik od lusterek opisany jako "Spiegel". U mnie był spalony, a sprawdzilem go dopiero na samym koncu po rozbieraniu lusterek i tapicerki drzwi :D

To jest patent kolego,oszczędziłeś mi kupę roboty i nerwów.

---------- Post dopisany at 11:30 ---------- Poprzedni post napisany at 10:58 ----------

spiegelheizung-ogrzewanie lusterka,to nie mam tam żadnego bezpiecznika w ogóle w całym tym słupku niema bezpieczników nawet wejść na bezpiecznik,więc chyba nie mam grzanych lusterek niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypnij szkło lustra z lusterka i będziesz wiedział. W polifcie powinny być. Wlaczaja się same bo jest w macie termistor i on puszcza napięcie na mate grzewczą .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...