Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Pomocy zatrzasniete klucze


koziol1006

Rekomendowane odpowiedzi

najszybciej i najlatwiej byloby zadzwonic do "fachowcow" otwierajacych zamki, pelno teraz takich firm zajmujacych sie tym na legalu
moj znajomy podczas tankowania na orlenie zatrzasnał klucze w skodzie suberb . koles przyjechał i otworzył mu auto za 100zł i nic nie uszkodził. ja bym raczej poszukał jakiegos speca
Ja miałem to samo, przyjechał fachowiec i za 100 otworzył w kilka sekund bez naruszenia zamka :banan:

moja żona też zatrzasnęła kluczyki :facepalm: zadzwoniła po "fachowca" (pewnie jakiegoś złodzieja :polew: na emeryturze) parę sekund i otworzone bez żadnych uszkodzeń :thumbup1: Koszt 100zł. Szyba może byłaby tańsza, ale jeździć, szukać na szrotach, a za darmo nikt też nie zamontuje. Kilka dni z naturalną klimą w zimie to nie dla mnie wolę wydać 100zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak środkowy przycisk pilota działa, otwiera sam bagażnik, alarm jest wyłączany.

Po zamknięciu klapy alarm sam się uzbraja

Trzeba po prostu przytrzymać z 2 sekundy.

Nie wiedziałem o tym a auto mam ponad rok, pewnie w instrukcji jest ale kto to czyta:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak środkowy przycisk pilota działa, otwiera sam bagażnik, alarm jest wyłączany.

Po zamknięciu klapy alarm sam się uzbraja

Trzeba po prostu przytrzymać z 2 sekundy.

Nie wiedziałem o tym a auto mam ponad rok, pewnie w instrukcji jest ale kto to czyta:wink:

człowiek uczy się całe życie :wink:

ja myślałem, że mam zepsuty ręcznie otwierany zamek od bagażnika. Z pilota otwierał, z kluczyka otwierał, a ręcznie nie chciał, a okazało się że był zamknięty na kluczyk :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...