Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaż licznika z FIS


pawelwor

Rekomendowane odpowiedzi

Łukaj- zrobiłeś ten emulator?

:hi:

jestem w połowie drogi części już kupiłem ale zapieprzam po 12 godzin i nie mam czasu ;/ teraz mam ale ida ze światłami robić bo przestały świecić , ale to już na dniach będzie skończone wstawię na forum jak to zrobiłem bo już kilka osób też pytało ;):wink:

kolego czekam z niecierpliwością bo ostatnio zmieniałem akumulator i przez kilka sekund widniało mi w tym polu rds z radia a myslałem ze coś żle połączyłem. oczywiście nie potrwało to długo bo zapalił sie sensor oleju;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego pawelwor ale te rysunki na chomiku sa takie same jak te wrzucone na forum< to korzystac z nich czy nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a jak ja posiadam audi a4 b5 rok 98 bez fisa poprostu zwykły licznik to ten opis co jest powyrzej pozwoli mi na załorzenie sobie licznika z fisem czy nie da rady??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego pawelwor ale te rysunki na chomiku sa takie same jak te wrzucone na forum< to korzystac z nich czy nie?

te same

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a jak ja posiadam audi a4 b5 rok 98 bez fisa poprostu zwykły licznik to ten opis co jest powyrzej pozwoli mi na załorzenie sobie licznika z fisem czy nie da rady??

Może czas zacząć czytać ze zrozumieniem? Jest wyraźnie napisane wszystko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A przy przekladce korzystac z nich?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a jak ja posiadam audi a4 b5 rok 98 bez fisa poprostu zwykły licznik to ten opis co jest powyrzej pozwoli mi na załorzenie sobie licznika z fisem czy nie da rady??

Jeśli chcesz licznik poliftowy z fisem to wg. rozpiski MaxsteRR'a.

Jeśli chcesz licznik z tego samego roku z fisem to możesz po części opis wykorzystać, np. skąd wziąć sygnał spalania, ale wszystko pakujesz w czerwoną kostkę 20-pinową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To przy przekladce licznika z polifta polfis do samochodu z 97 roku z ktorego opisu korzystac?

---------- Post dopisany at 17:05 ---------- Poprzedni post napisany at 16:42 ----------

Z opisu rozumiem ze to bedzie od 95 ale czy przekladka pinow wedlug tego co na chomiku ukolegi pawelwor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, z tym że w półfisie masz mniej do roboty jeśli chodzi o kabelkomanię (np. brak manetki), ale chyba też będziesz musiał wymienić zbiorniczek wyrównawczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy chciałbym zainwestować w licznik fis wraz z osprzętem lecz nie wiem za jakim dokładnie zestawem się rozglądać, a aktualnie jest całkiem spory wybór.

Moje auto to Audi A4 B5 1.8 ADR Quattro Avant i licznik aktualnie to JEAGER. Jest niebieska i zielona kostka + wtyczka do wyświetlacza temp. zew. Proszę o pomoc, odwdzięczę się :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy czy regulator napiecia altka odpowiada za obrotomierz i moze powodowac ze ten nie dziala a wczesniejszy dzialal(bo zmienilem licznik z przed lifta na polifta) i drugie pytanie jaki kolor maja piny w 26 pinowej zoltej kostce odpowiedzialne za kontrolke swiec zarowych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy czy regulator napiecia altka odpowiada za obrotomierz i moze powodowac ze ten nie dziala a wczesniejszy dzialal(bo zmienilem licznik z przed lifta na polifta) i drugie pytanie jaki kolor maja piny w 26 pinowej zoltej kostce odpowiedzialne za kontrolke swiec zarowych?

A czytałeś mój poradnik do końca? Dokładnie ostatnie w nim zdanie w "znanych problemach"?

---------- Post dopisany at 20:16 ---------- Poprzedni post napisany at 20:13 ----------

"Glow plug indicator lamp" to kontrola świec, czyli pin 23

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doczytalem kolego o adaptacji,sorry. a nie wiesz jakie sa kolory pinow od zarowych bo ja mialem wypiente i podlaczone bezposrednio do zarowki?

---------- Post dopisany at 20:52 ---------- Poprzedni post napisany at 20:19 ----------

to wiem ktory to numer tylko w kostce byl wypiety i kontrolka byla podpieta na 2 piny tylko nie wiem ktory to kabelek,byly podpiete 2 brazowe z paskami w dwoch kolorach . nie wiesz jaki kolor ma kabelek do pinu 23?

---------- Post dopisany at 20:52 ---------- Poprzedni post napisany at 20:52 ----------

Obrotomierz juz zrobilem, jeszcze raz sorry.

---------- Post dopisany at 21:44 ---------- Poprzedni post napisany at 20:52 ----------

Kolor tego kabla bede wiedzial jutro, dzieki za wszystko.

---------- Post dopisany 19-03-2014 at 18:29 ---------- Poprzedni post napisany 18-03-2014 at 21:44 ----------

Koledzy jednak potrzebuje pomocy z tym 23 pinem zoltej kostki, jaki jest kolor kabelka jaki tam idzie? Ewentualnie jak poznac ktory z dwoch byl w 23 bo dwa byly wypiete.

---------- Post dopisany 20-03-2014 at 20:24 ---------- Poprzedni post napisany 19-03-2014 at 18:29 ----------

dlaczego po zmianie licznika swieci kontrolka od poduszek powietrznych, bledy sprawdzalem i nie ma w airbagu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie mam pytanie wiecie coś na temat czujnika temperatury oleju zeby był odpowiedni??

---------- Post dopisany at 15:26 ---------- Poprzedni post napisany at 15:05 ----------

z tego co czytałem poradniku trzeba podpić jeszcze masę zeby się nie paliła kontrolka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W II lifcie jest inny czujnik temp oleju w misce olejowej do ktorego ida 3 przewody. Przed liftem tylko jeden

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy na fisie swieci mi sie na czerwono symbol temp plynu chlodniczego. Co moze to powodowac?

---------- Post dopisany at 17:27 ---------- Poprzedni post napisany at 17:23 ----------

indeks.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalozyles licznik z fisem po lifcie? Zbiorniczek plynu chlodzacego wymieniles?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak zal0ozylem, ale zbiornika nie zmienilem. a czym sie roznia zbiorniki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak zal0ozylem, ale zbiornika nie zmienilem. a czym sie roznia zbiorniki?

Nie pamietam czym, ale sie roznia, w tym drugim dlugim temacie poszukaj, jest tam o tym napisane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...