Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Car audio do B5 dla laika


Rekomendowane odpowiedzi

czyli oba zestawy są ok a co do muzy to różna , ale czasami jak jadę sam to lubię troszkę podkręcić i posłuchać mocnego uderzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli oba zestawy są ok a co do muzy to różna , ale czasami jak jadę sam to lubię troszkę podkręcić i posłuchać mocnego uderzenia

to nie bierz helixów , są bardziej wysokotonowe . Dimensiony powinny Cię zadowolić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki koledzy to moze jeszcze zapytam o radio bo mam sony cdx gt 430u i po podłączeniu do systemu noki( łacznie z tyłem) nie mam regulacji basów teraz to nieważne bo to słabe głośniki ale czy póżniej na tych lepszych będę mógł podkręcić czy to wina radia? bo czytałem że sony radyjka są kiepskie a to akurat dostałem za darmo więc zamontowałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki koledzy to moze jeszcze zapytam o radio bo mam sony cdx gt 430u i po podłączeniu do systemu noki( łacznie z tyłem) nie mam regulacji basów teraz to nieważne bo to słabe głośniki ale czy póżniej na tych lepszych będę mógł podkręcić czy to wina radia? bo czytałem że sony radyjka są kiepskie a to akurat dostałem za darmo więc zamontowałem

ja bym to sony wyrzucił przez okno :P włóż jakiegoś pożądnego alpine albo pionieerka , bedziesz zadowolony , końcówki mocy i wyjście w radiu też mają znaczenie , tym bardziej jak jest stare i zgrane :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

więc jakie radio polecacie do 500zl

---------- Post dopisany at 00:29 ---------- Poprzedni post napisany at 00:01 ----------

a co do tego sony to nie jest takie stare mało używane i pisze ze wzmacniacz moseft 4x52w(4 x27w) to za słabe do Dimens-ów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

więc jakie radio polecacie do 500zl

---------- Post dopisany at 00:29 ---------- Poprzedni post napisany at 00:01 ----------

a co do tego sony to nie jest takie stare mało używane i pisze ze wzmacniacz moseft 4x52w(4 x27w) to za słabe do Dimens-ów?

powiem Ci tak im dalej w las tym wiecej drzew , nie ma sensu próbować nowych głosników na starym modelu radia, jeśli bedziesz wydawać kase na audio to zainwestuj raz a porządnie żebyś później nie musiał kombinować. Co prawda jeśli dostałeś to radyjko tak jak pisałaś za darmoche no to nie mam za bardzo argumentów ale jeśli byś rezał od początku to bym nie polecał. Wiesz ... w sumie to jest temat rzeka , jak założysz nowe głośniki to bedziesz i tak zajarany , a późniejsz sobie wrzucisz coś lepszego to zobaczysz jeszcze poprawe jakości :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak zrobię kolego i narazie skupię sie na drzwiach z przodu bo niestety jednorazowe zasoby finansowe sa ograniczone i muszę robić to etapami(tylnych nie robię bo w orginale nie mam)potem zaiwestuje w zmacniacz i tubę w bagażnik bo półke chyba pominę (z tego co czytam na forum to nie warto tracic kasy) a w między czasie będę szukał dobrego radyjka. A jaka tubę i wzmacniacz byś polecił do sedana(przód kupię chyba dimension i bez tyłu tylko tuba).ps jeśli chodzi o tube to wolałbym cos raczej nie duzego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak zrobię kolego i narazie skupię sie na drzwiach z przodu bo niestety jednorazowe zasoby finansowe sa ograniczone i muszę robić to etapami(tylnych nie robię bo w orginale nie mam)potem zaiwestuje w zmacniacz i tubę w bagażnik bo półke chyba pominę (z tego co czytam na forum to nie warto tracic kasy) a w między czasie będę szukał dobrego radyjka. A jaka tubę i wzmacniacz byś polecił do sedana(przód kupię chyba dimension i bez tyłu tylko tuba).ps jeśli chodzi o tube to wolałbym cos raczej nie duzego

ciężko mi powiedzieć co dla Ciebie znaczy nieduże : pół bagażnika ? czy mniej ? zależy też od funduszy : wiadomo że z wiodących firm to jbl gra fajnie za można powiedziec przyzwoite pieniążki , możesz też poszukać w firmie Magnat. wybór jest spory :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żadnych "tub". Tylko i wyłącznie skrzynie basowe kolego albo zamknięte albo basreflex. Poczytaj sobie o pseudo "tubach"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak oczywiscie caly czas mialem na mysli skrzynki basowe a pisalem tuby bo to przez niewiedze

:facepalm:

---------- Post dopisany at 21:49 ---------- Poprzedni post napisany at 21:43 ----------

jeszcze pytanko co do mat ,czy te na allegro w cenie okolo 5zl sztuka cos wartaja?albo ,jakie byscie polecili ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Och to cale szczęście. Sam popełniłem ten błąd i teraz płacze... Tak to jest jak się mądrych ludzi nie słucha:) a na temat mat niech się wypowie ktoś kto ma większe doświadczenie ode mnie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to glosniczki juz zdecydowalem jakie kupie, tylko jeszcze te maty.doradzcie jakie i ile na przednie drzwi?

---------- Post dopisany 04-02-2013 at 23:05 ---------- Poprzedni post napisany 03-02-2013 at 00:38 ----------

witam po przerwie i przepraszam ze znow zawracam d... ale maty mam na glosniczki czekam ale tak jak powiedzial kolega im dalej w las tym wiecej drzew wiec zdecydowalem ze jednak zakupie wzmacniacz narazie do przednich drzwi i teraz moje pytanie jaka uzywka do 300-400 zl glosniki przod u-dimension EL Comp6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym zaczął zmianę od radia to już będziesz miał ogromna różnicę na tych głośnikach co masz, sony to nie jest najlepszy wybór jeżeli chodzi o radia do samochodu .

no ja już na samym początku napisałem że bym to radio wyrzucił przez okno :P ale wiesz zawsze kwestia budżetu , nie wszyscy też od razu muszą jeździć na zloty car HI-FI dla Audiofili takich jak ja :P natomiast w większości przypadków opinie sie powielają co do soniaków więc jak najszybciej kogoś tym obdarować i kupic coś porządnego , inaczej różnica odczuwalna będzie znikoma :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem ze radio musze wymienic ale wzmacniacz tez zakupie i moje pytanko jaki wzmacniacz polecacie do tych glosnikow i jakie nie drogie radyjko ?

---------- Post dopisany at 19:32 ---------- Poprzedni post napisany at 19:26 ----------

a co sadzicie o takim radyjku PIONEER DEH-P77MP?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P77MP fajne radyjko. Wartę uwagi. Możesz też kupić ALPINKE. A wzmacniacz tak żeby było dobrze to proponuje u-dimension jr 4-300

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo moglbym kupic takie radyjko za 300 zl wiem ze jest bardzo dobrym sterownikiem ale troszke nie moj typ wizualny a co do wzmacniacza to nie wiem czy dobrze zrobilem ale zakupilem alpineALPINE MRV-T500 V12 jak myslicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za te pieniądze to warto. Jak się mocno nie podoba to możesz szukać innego radia. Wzmacniacz byłby lepszy u-dimensiona. Na alpince el comp6 będą ostrzej grały ale będzie napewno lepiej niż pod samym radiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to może do tego wzmacniacza lepsze będą power bass ? albo podobne 16 tki bo jeszcze mam szansę wymienić głośniki co myślicie ?

---------- Post dopisany at 15:24 ---------- Poprzedni post napisany at 15:22 ----------

ps.co znaczy kolego ze będą (ostro grały)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...