Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Podgrzewane fotele rezanie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No przecież jak byk masz napisane klema 30 a tych to tam chyba trzy masz o ile mnie pamięć nie myli.


A sorry, nie masz naklejki?

A miernik masz? ;) No chociażby żaróweczkę z dwoma kabelkami? ;)

A Google masz? ;)


9191369088_00ed272aff_o.jpg[/url]

Edytowane przez soulmaster3m

Opublikowano

u kolegi raczej tak to bedzie wygladalo :)

DSC00121_zpsea643c22.jpg

Opublikowano

No tak to wygląda , niestety nie ma tej naklejki , tak mam miernik i na pierwszym i drugim zacisku od lewej strony mam stały plus ,z tym że do pierwszego od lewej dochodzi główny plus i ciekawe czy są połączone

Moje zaciski wyglądają tak samo jak na zdjęciu Przemka

Opublikowano

Wydaje mi sie ze byly polaczone ze soba dokladnie nie pamietam ale nawet przygladajac sie zdjeciu to wydaje mi sie ze jest tam zawiniety kawalek kabla

Opublikowano

Sorka, pisząc nie zwróciłem uwagi na rocznik.

W sumie nie ważne czy są połączone bezpośrednio czy gdzieś dalej. To ten sam zacisk. Oba będą bezpośrednio z akumulatora.

Opublikowano

Czyli wychodzi że do tego drugiego zacisku też można podłączyć . a jak u was grzeją oparcia foteli ? szybko sie nagrzewają ?

Opublikowano

u mnie grzeje rowno caly fotel, i cieplo czuc po chwili... jutro rano moge sprawdzic dokladnie po jakim czasie czuc cieplo

Opublikowano

U mnie oparcie jakoś słabo , pasowało by pomierzyć miernikiem maty


U mnie oparcie jakoś słabo , pasowało by pomierzyć miernikiem maty

daj znać po jakim czasie nagrzewa sie

Opublikowano

po ok minucie czuc wyrazne cieplo, po dwóch grzeje juz na maxa, regulacje ustawiona byla na 6

Opublikowano

po ok minucie czuc wyrazne cieplo, po dwóch grzeje juz na maxa, regulacje ustawiona byla na 6

To u Ciebie lepiej grzeje , trzeba będzie coś z tym zrobić . A ty masz skórę ??

Opublikowano

pol skore

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Oczywiście, że tak i uprzedzając kolejne pytania podpowiem.

Poświęć chwilkę swojego cennego czasu i przejrzyj aż 6 stron tego tematu to się jeszcze dowiesz jak to zrobić poprawnie.

Opublikowano

To jak podłączyć ori regulator to znalazłem i nie tego dotyczyło moje pytanie. Chodziło o to ze docelowo do tych mat przewidziany jest przełącznik 1-0-2 więc pytałem o ori regulator z pozycjami od 0-6. Jeśli to nie ma znaczenia to spoko.

BTW. soulmaster3m luuz :hi:

Opublikowano

Wiem o co pytasz i wiem co odpowiadam i wiem też, że odpowiedź na Twoje pytanie padła w pierwszym poście. Pytanie jest czy Ty w ogóle szukałeś odpowiedzi.

Podpowiem zatem DOKŁADNIEJ. Mam te maty i mam je podłączone pod ori regulator o czym już pisałem w poprzednich postach.

Podpowiem JESZCZE DOKŁADNIEJ.

#1 post Hansa jest o nie ori matach do ori regulatora/włącznika.

i dalej:

#47 do #55

#64, #67, #68, #79 i w sumie cała strona 4-6.

Edytowane przez soulmaster3m

Opublikowano

Hansa maty są inne niż te, które ja pokazałem, a wątek czytałem nie raz i nie dwa także wyluzuj ze złośliwością. Twoje maty, z wyglądu, są właśnie takie o jakie mi chodzi ale nigdzie nie było napisane odnośnie podmiany regulatorów. Tyle w temacie.

Opublikowano

Wynika to wprost z rozmowy na 3 stronie. Tyle w temacie. Tylko dać na tacy.


No i całego opisu w poście #79 gdzie są również zdjęcia nie ori mat z ori regulacją :facepalm:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

bez problemu.... wszystko pasuje

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Tak tylko dorzucam kawałek kompendium do starego kotleta.

- Pięknie opisane DIY od A do Z: http://www.audiworld.com/tech/elec177.shtml

- Naprawa przepalonej maty: http://www.matthewsvolvosite.com/forums/viewtopic.php?f=11&t=43997

- Montaż uniwersalnych mat. Nacinanie itd:


Szybkie pytanie. Pomiędzy matą a gąbką macie coś jeszcze? Czy mata leży bezpośrednio na gąbce.

Edytowane przez soulmaster3m

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.