Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Black Avant Evolution /bix/black piano/gwint/312/269/t.awx/216/38e/soft--> 157KM 335NM


booster70

Rekomendowane odpowiedzi

cisza! :decayed: wlasnie nie chce zeby przy 60cm na 0dboju siedzial stad moje watpliwosci do tego czegos czarnego ze zdj :decayed: najgorsze ze te gorne czarne maja wprasowana metalowa tulejke ktora chyba jest tam potrzebna i jedne musze zostawic..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No 60 Ci siądzie tył na odbojach? fak, nie zmierzyłem w zeszłym roku ile było :facepalm: jeszcze lata nie wrzuciłem więc gwintem nie kręciłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega aron mi malowal, odrazu Ci powiem jak chcesz kupowac drugi komplet specjalnie do malowania to nie kupuj drewna z przedlifta... k**ewsko sie maluje, meczyl sie biedny ale jakos dal rade :decayed:

A co byś polecał? U siebie mam te śmieszne niby gwiazdki szare a pod nimi chyba jest aluminium a też na przyszłość widzę u siebie malowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko ze ja nie mam ori, te co mam teraz na aucie to sie rozlecialy.. znasz moze wysokosc tych ori ? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko ze ja nie mam ori, te co mam teraz na aucie to sie rozlecialy.. znasz moze wysokosc tych ori ? :wink:

Kurcze nie wiem czy mam gdzieś luzem... Jak znajdę to zmierzę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze wiosenne mycie :decayed: przez zime zapomnialem ze mozna sie przejrzec w lakierze :kwasny: zdj robione kluczem do koł :polew:

Myju_zps35b558aa.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zerowe bo cene doj**alem troche zaporowa :D mysle je na bialo pomalowac a na next sezon 18 z rs6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze wiosenne mycie :decayed: przez zime zapomnialem ze mozna sie przejrzec w lakierze :kwasny: zdj robione kluczem do koł :polew:

http://i803.photobucket.com/albums/yy316/booster70/Myju_zps35b558aa.jpg

:whip2: chyba sobie k**wa żartujesz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety nie.. przez zime to tylko na bezobslugowych czasem wplukalem wiekszy brud.. pozniej zlamalem grabe i nie bylo jak a teraz juz troche lepiej jest to 3 razy wczoraj mylem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaa, znam to :grin: najlepiej za darmo oddać i jeszcze przesyłkę opłacić to może by się kto chętny znalazł :facepalm:

na biało powiadasz :eusathink:i jak to będzie wyglądać? ktoś to już miał tak pomalowane mi się zdaje. Biało albo kość słoniową i też ciemnego avanta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba odpuszcze malowanie tych felg, za rok i tak na pierdylion % beda 18 :wink:

pablo: jak mialem chinski xenon to 2 razy sie czepili, od kiedy mam ori przetwornice to ani razu, z daleka widac bylo na chinczykach ze niebieska barwa byla a teraz tego nie ma a spryski sa w planach :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cos tam sie dzieje :wink:

Zdjecie612_zps76ce3d9e.jpg

Zdjecie615_zpsb87df200.jpg

Zdjecie614_zps3349fb45.jpg

ogolnie pogoda do d*py ale jakos foty wyszly :wink: z jedna reka nie do konca sprawna 3h roboty.. a tak sie tego bałem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...