Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Black Avant Evolution /bix/black piano/gwint/312/269/t.awx/216/38e/soft--> 157KM 335NM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

ustawione mam na 61cm, bez znaczka mi sie chyba bardziej widzi, a dekle takie zajechane leza w garazu ze lepiej jezdzic bez :kwasny: moja dziewczyna tez ciagle jak tylko gdzies przytre to zaczyna monolog :grin:

Opublikowano

Jak nie przytrzesz czasem to znaczy że jest za wysoko, musi to zrozumieć :-)

Opublikowano
  • Autor

powiedzialem jej ze na zime zaloze "koze" bo gwint wysale do regeneracji :grin:

Opublikowano

zajechane :decayed: a ile to papierki i przepolerowac a na koniec pastą? czy na zimę sobie zostawiasz takie zabiegi :naughty:

Opublikowano
  • Autor

chyba musial bym szlifierka zdrapac caly lakier i wszystkie poiwloki bo naprawde sa w tragicznym stanie ;/ i jeszcze od jednego odleciala ta metalowa czesc i gdzies w piz*u sie zapodziala.. :facepalm:

Opublikowano
chyba musial bym szlifierka zdrapac caly lakier i wszystkie poiwloki bo naprawde sa w tragicznym stanie ;/ i jeszcze od jednego odleciala ta metalowa czesc i gdzies w piz*u sie zapodziala.. :facepalm:

Zawsze możesz odstawić do mnie na kilka dni :whistling:

Opublikowano
  • Autor
chyba musial bym szlifierka zdrapac caly lakier i wszystkie poiwloki bo naprawde sa w tragicznym stanie ;/ i jeszcze od jednego odleciala ta metalowa czesc i gdzies w piz*u sie zapodziala.. :facepalm:

Zawsze możesz odstawić do mnie na kilka dni :whistling:

dekielki? :D

Opublikowano

A jak :grin:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

:naughty:

38E_zpsb5e0d66f.jpg

Opublikowano

pierwiej sort :decayed:

teraz pompa, turbo, wtryski, fmic + dolot i na korekte :decayed:

Opublikowano
  • Autor
pierwiej sort :decayed:

teraz pompa, turbo, wtryski, fmic + dolot i na korekte :decayed:

niestety bedzie troche inna kolejnosc bo czlowiek od pomp do francji wyjechal i nie wroci zanim ja rozrzad zmienie wiec pompa dopiero za rok :wink:

ale bedzie GTB1756 + 230 + fmic :decayed: kolektor od awx juz mam niewiem czy cos wiecej bede zmienial

Opublikowano

Ladne audi :D jak gwint sie sprawuje ? pZdr

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

gwint sprawuje sie dobrze tylko ze juz cieknie :whistling:ale tak to jest jak sie kupuje uzywki.. mam nadzieje ze jak zima wysle go do regeneracji to juz pojezdzi troche dluzej :wink:

---------- Post dopisany 05-01-2014 at 10:40 ---------- Poprzedni post napisany 11-10-2013 at 23:55 ----------

maly up :whistling:

6590384e-34dd-46bd-9080-cb2532c1f726_zpseb0da042.jpg

teraz czekam na deszcz :decayed:

Opublikowano

Masz magika od gwintu ? Ile za regeneracje?

Wysłane z mojego GT-P3110 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

jednak nie bede sie bawil w regeneracje, bedzie nowy gwint na wiosne, nowy to nowy i gwarancja na 2 lata wiec troche spokojniejszy bede

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Nooo dawaj jakieś mody, bo coś słabo się temat rusza :P

Opublikowano
  • Autor

jakos czasu na nic nie ma, nawet nie mam kiedy umyc :kwasny:

Opublikowano
jakos czasu na nic nie ma, nawet nie mam kiedy umyc :kwasny:

Po 31 zapraszam do mnie na SPA o ile nie będzie mrozu :wink:

Opublikowano

Felgi poleruj, dekle kup :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Dekle mam już :decayed: a Felg sam nie dam rady wypolerowac..

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.