Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Black Avant Evolution /bix/black piano/gwint/312/269/t.awx/216/38e/soft--> 157KM 335NM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

felgi to zakup z przymusu, po 2 nieudanych zakupach cos kupic musialem ;/ na wiosne pewnie zmienie

Opublikowano

A co to za soczewki? Pasują p&p?

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Niestety nie, trzeba powiekszyc otwor i mocowania przerobic ale nie jest to takie trudne jak sie wydaje [emoji14]

Pare fotek na szybko :)

3q_zpsm19s0hel.jpg

5q_zps0xv3wehv.jpg

6q_zpsowk3ppyd.jpg

Edytowane przez booster70

Opublikowano

piękna kolego pogratulować autka i pozazdrościć ci jej,powodzonka w modach

Opublikowano

Super siedzi na tym kole :)

Opublikowano

Dobrz siedzi :thumbup1: da się skręcać na takiej glebie jeszcze?

:decayed:

zazdrszczam listew na drzwiach i pewno braku parchów pod nimi :wink:

Opublikowano
  • Autor

Toz to jeszcze nie gleba :) zrolowalem nadkola ale i tak czasem cos przytrze :) jeszcze parchow nie ma [emoji14]

Opublikowano

Piękne to Twoje auto - gratulacje :)

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Dzieki :) ostatnio wpadł stabilizator z RS4, auto w zakretach jest bardziej zwarte, skreca jak ja chce a nie jak mu sie podoba ;)

DSC_0002_zps7ynowq8r.jpg

i z nudów okleilem halo :)

DSC_0010_zpswlrkusuc.jpg

Opublikowano

Booster, a nie myślałeś żeby na tą żółtą folie nakleić jakąś jeszcze lekko ściemniającą? Zastanawiam się czy dałoby rado coś tkaiego. Bo fajnie by siadł ciemny halogen z wpadający w żółty

Opublikowano
  • Autor

Moze i bylo by ciekawie ale nie mam juz folii [emoji14]

Opublikowano

Ładnie w czarnym zderzaku wygląda :wink:

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

odgrzeje troche temat, ostatnio znow auto na mokrym i sniegu/lodzie strasznie myszkowalo, ciezko bylo je utrzymac w jezdzie na wprost.. zawias wymieniony.. koncowki, drazki.. i dalej to samo.. wymienilem maglownice i problem znikl :) o dziwo wymiana magla poszla bez problemowo i w miare szybko :D

Opublikowano

Miałem kiedyś w B6 to samo. Dopiero wymiana magla pomogła... mi zajęła 4h a Tobie? ;)

Opublikowano
  • Autor

5h z przerwa na obiad [emoji14]

Opublikowano

A no to i tak dobry czas :) Ja rozbierałem jednego dnia popołudniu i zajęło mi to prawie 3h a na drugi dzień przytargałem inny magiel i składałem do kupy co poszło zdecydowanie szybciej bo raptem godzinkę i może 15 minut. Ogólnie to byłem przerażony bo słyszałem wcześniej jaka to "przyjemna" robota ale teraz stwierdzam, że nie ma się czego bać :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Ja tez troche nie pewnie sie do tego zabieralem a teraz moge powiedziec ze to bulka z maslem :)

Opublikowano

Siemka ;) Przeglądałem google grafikę w poszukiwaniu obniżonych B5 i trafiłem tutaj. Muszę przyznać że Autko autora tematu bardzo mocno przyciąga wzrok. Wszystkie modyfikacje, włożony czas oraz serce... zasługujesz na brawa.
Jestem pod wrażeniem.

Mam identyczny kolor swojej, oraz te felgi aluminiowe na których zaczynałeś przygodę. Już wiem że w przyszłym miesiącu miska olejowa zbliży się ku ziemi (gwint).
Wiem też że rozstaw osi nieco wzrośnie. Czy przy tych felgach dystans 20 mm będzie odpowiedni ?
Kolejne moje pytanie czy przednia oś względem tylnej powinna mieć tę samą średnicę rozstawu ?
Chodzi mi o to by wyglądem przypominała wasz początek przygody


Opublikowano

Chodzi Ci o 17" z A8? niech mnie autor szanowny poprawi ale moim zdaniem 20mm będzie Ci przycierać, tył o przodzie nie wspominając ;) zależy jakie tam opony jeszcze będą i jaka gleba

Opublikowano
  • Autor

dokladnie jak karol napisal, z tylu przy 215/45 i 20mm czasem obcieralo jak na dziurze dobilo czy cos, z przodu musial bys zrolowac nadloka zeby 20mm weszlo albo opona 175 na 8j feldze :P

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.