Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Black Avant Evolution /bix/black piano/gwint/312/269/t.awx/216/38e/soft--> 157KM 335NM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nisko :naughty:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

9edfc717e9c6413f7cbc3b9bc18843b9.jpg

W koncu :D

Opublikowano

co w końcu?

:decayed:

nowe koła jakieś?

Opublikowano
  • Autor

A no [emoji14]

b60988cb029cc4457c28c8d4fb7bec49.jpg

Opublikowano

A no [emoji14]

b60988cb029cc4457c28c8d4fb7bec49.jpg

bardzo fajny wzór, sam jakiś czas temu szukałem do swojego takich felg! :thumbup1:

Edytowane przez radimm

Opublikowano

Mercedesy trzeba przyznać mają fajne kółka, które dzięki Bogu też są 5x112 :grin:

jakie to są szerokości? mnie oczy mylą, czy tył szerszy?


a, że tak z ciekawości zapytam, jaką masz zapasówkę? 15" ? :)

bo tak ostatnio sobie pomyślałem, że w razie czego to przecież na 312 nie wejdzie :grin:

Opublikowano

a, że tak z ciekawości zapytam, jaką masz zapasówkę? 15" ? :)

bo tak ostatnio sobie pomyślałem, że w razie czego to przecież na 312 nie wejdzie :grin:

hehe miałem kilka miesięcy temu taki przypadek, zakładam koło a to ni uja nie chce wejść a kompletnie o zapomniałem o tym że min 16 musi byc. Musiałem tył przekładać a potem zapas na tył wrzucić. Wszystko się da :D

Opublikowano
  • Autor

Wszystkie felgi 8.5 et 30:) zapasowke mam 16 [emoji14] i z tylu na hamulec 269 ledwo wchodzi :)

Opublikowano

8,5" i et 30 z oponą jak to będzie :naughty: pewno jakieś 215/40, co by naciąg był?

teraz mam et 35 / 8" i mieszane uczucia co do obniżania przodu, ale mój to dayli tatusiowóz na szczęście :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Tak 215/40 bedzie, wczesniej mialem na przodzie 8' et 33 z 225/40 i nic nie tarlo przy moim obnizeniu :) porzadnie zrolowalem nadkola [emoji14]

Jakos siadlo :)

44f8068e6a3e3c53a55b6f18312d5e4a.jpg722d5879924f01fd319c038d054c93f6.jpg

Opublikowano

dobry czarnuch się zrobił! :kox:

Walnąłbym jeszcze folie ciemna na te żółte halogeny żeby troche intensywność żółci przytłumić :wink:

Opublikowano

A ja bym dal srodki lamp na czarno :

Opublikowano
  • Autor

Bixy czarne sa ;) tylko troche mi klosz paruje i moze tak na zdj wyglada :/

Opublikowano

kiedy dokładka cupry?

Opublikowano
  • Autor

kiedy dokładka cupry?

Chyba nigdy [emoji14] jakos nie moge sie przekonac do cupry w zwyklym zderzaku :/
Opublikowano

Chyba nigdy jakos nie moge sie przekonac do cupry w zwyklym zderzaku :/

No i dobrze. Z ta dokładką to juz przesada... Do każdego samochodu by ją montowali, a w wiekszosci przypadków wygląda to do du..
Opublikowano

Z zwykłym poliftowym zderzaku dokładka z cupry w ogóle nie siedzi, nie wygląda, nie leży. W zderzaku od S4 już wygląda to całkiem zgrabnie ;)

Opublikowano
  • Autor

Dlatego jej nie zakladam ;) zaloze tylko lotke na klape i bedzie juz lepiej

Opublikowano

W sumie fajnie siadło :wink: ale generalnie fanem czarnych alusów nie jestem

Opublikowano
  • Autor

Takie udalo sie kupic, moze zima przemaluje :)

016055515fcb8ed485de9460c1cc146f.jpg602ae9bddea91fc11bf07948d59994bb.jpgd0c08720fbaf3d482824dcca481e43e8.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.