Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Przewód ciśnieniowy od DV

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

mam pytanie bo nigdzie nie mogę znaleźć na forum.

A mianowicie do czego powinien być podpięty przewód ten najcieńszy od DV bo nie wiem czy u mnie jest dobrze? chodzi o ten który najprawdopodobniej zasysa tłoczek. proszę o szybką odp dzięki pozdrawiam

Opublikowano
Witam

mam pytanie bo nigdzie nie mogę znaleźć na forum.

A mianowicie do czego powinien być podpięty przewód ten najcieńszy od DV bo nie wiem czy u mnie jest dobrze? chodzi o ten który najprawdopodobniej zasysa tłoczek. proszę o szybką odp dzięki pozdrawiam

Idzie pod kolektor ssący. Zaraz może jakiś schemat zapodam.

Opublikowano
  • Autor

ok, czekam

Opublikowano

Miniaturka na forum (kliknij - zdjęcie otworzy się w pełnym rozmiarze):

179c733a59be2a5cm.jpg

Opublikowano
  • Autor

Wyniki Szukania w Grafice Google dla http://images43.fotosik.pl/449/a82e505a3f55ac02med.jpg ka mam coś takiego

---------- Post dopisany at 15:35 ---------- Poprzedni post napisany at 15:33 ----------

muszę posprawdzać bo zakupiłem nowe DV i wyjście ma na 6mm a przewód ma 4mm nic się nie stanie jak zamieni ten przewód na grubszy

---------- Post dopisany at 15:42 ---------- Poprzedni post napisany at 15:35 ----------

??

Opublikowano

od DV idzie do n249 pod kolektor ssący

patrząc od strony przepustnicy to ten po lewej stronie a drugi to n112 który steruje kombi zaworem

Opublikowano
  • Autor

a jak jest z tymi przewodami?

Opublikowano
a jak jest z tymi przewodami?

Lepiej zostawić cienki i ewentualnie tuż przed zaworkiem redukcja.

Opublikowano
  • Autor

a może ktoś mógł by sprawdzić ile u was maja średnicy te przewody od środka bo u mnie chyba były wymieniane?

Opublikowano

ja zmieniałem

fi 4mm

Opublikowano
  • Autor

może jakoś go tam wcisne

Opublikowano

tego n249 to ja u mnie nigdy nie widzialem :/ to mozliwe? ja mam DV podpieta bezposrednio pod kolektor

Opublikowano

W aeb chyba nie było :kox:

Opublikowano

aeb na szczescie jest pozbawiony wielu zbednych rzeczy tego typu ;]

Opublikowano
  • Autor

a u mnie jest taki problem ze jak dodam odpuszczam gaz to na chwile jeszcze obroty podnoszą się. I zastanawiam sie jaka może być przyczyna? Zmieniłem sprzęgło, DV, i szukam dalej pomocy

Opublikowano

zapętlij n249 i DV podepnij pod kolektor ssący (jak ma 1.8T EAB) jak będzie poprawa to zaworek do wymiany lub ma słabe podciśnienie i działa z opużnieniem.

Opublikowano
a u mnie jest taki problem ze jak dodam odpuszczam gaz to na chwile jeszcze obroty podnoszą się. I zastanawiam sie jaka może być przyczyna? Zmieniłem sprzęgło, DV, i szukam dalej pomocy

wszystko jest prawidłowo

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.