Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AHU] Założenie centralnego zamka z pilota i autoalarmu


pawer

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie planuje założyć w moim aucie centralny zamek z pilota i autoalarm. Może ktoś wie jaki zestaw najlepiej kupić żeby wszystko dobrze działało i pilocik ładnie wyglądał, albo był odrazu z kluczykiem (scyzoryk). I czy sam poradze sobie z montażem. Był bym wdzięczny za kilka porad od kolegów w temacie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja podczas zakupu alarmu sugerowałem się funkcjami alarmu i miedzy innymi wyglądem pilota :wink4: z podłączeniem alarmu nie powinieneś mieć dużego problemu jeśli znasz sie choć troche na elektryce, :hi: na co moge ci zwrócić uwage musisz kupić alarm z długością sygnału do zamka pneumatycznego czyli koło 4 sek a nie każdy alarm ma możliwość wydłużenia sygnału standardowy sygnał to 2 sekundy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chcesz miec tylko centrala z pilota to wystarczy centralka, koszt centralki i robociznty około 150zł. Alarm+central z pilotem od 250zł :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

centralka może byc z tych tanszych ale podłączenie lepiej zlec elektrykowi, koszt niewielki i zaoszczędzisz stresów :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukajcie a znajdziecie - Temat oklepany na wszystkie strony!!!

Ja założyłem sam tylko sterownik centralnego na pilota! Alarm to mit - są tacy zawodowcy że jak nie masz własnego patentu na zabezpieczenie to resztę rozbiorą w mniej niż 30s.

A co do kosztów za zamontowanie: elektrycy się cenią (biorą 100) i nie wiem w ile to robią - koleś jeden mówił mi że odbiór auta za 2 dni (ubaw po pachy - chiał mi chyba przez to powiedzieć że to takie trudne do zrobienia), ale to dziwne bo ja posiedziałem trochę na forum i zrobiłem to w około 2 -3 godzinki (z małą przerwą na piwko w trakcie pracy)

Poszukaj tematu, poczytaj i do dzieła!!!

Powodzenia!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, orientuje sie ktos jaka jest "skutecznosc" takiego urzadzenia: http://moto.allegro.pl/item642786923_blokada_zaplonu_wlacznik_autoryzacji.html ??? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skuteczność jest bardzo dobra, ale uzalezniona jest od montażu. Polecam kupic troche drozszą ale z funkcją serwisową, bedziesz mógł wyłączyc blokade oddając samochod do warsztatu. Ja swoją blokade montowałem 5h, moze dłuzej, a mógłbym to zrobic w 45min ;) efekt taki ze koleś ogarniety w temacie musiał 'troche' poszukac zanim doszedł co i jak, u mnie w miescie biorą za podłączenie 50zł ale rozbrojenie tego zajmuje 30s, blokada sama wpada w rece zdejmując plastiki, czyli wywalone pieniądze w błoto..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. kupowałem steronik u gościa firma_darek robi sterowniki pod model samochodu, zwykłym sterownikiem można szybko spalić pompke centralnego, polecam bardzo dobra instrukcja podłączenia, sterownik z domykaniem działa 2 lata bez zarzutów

http://allegro.pl/item645867840_audi_a3_a4_a6_c4_alarm_z_domykaniem_szyb.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zwykłym sterownikiem można szybko spalić pompke centralnego,

Zadko który alarm montowany w samochodach jest dedykowany i jakoś działają i nic się nie pali, oczywiście zawsze znajdzie sie jakiś pechowiec. Dobre alarmy mają możliwość ustawienia długości sygnału w zależności od rodzaju centralnego. Nie wierz we wszystko co piszą sprzedający bo oni piszą to co ty chcesz przeczytać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na forum są posty że spalona pompka przez uniwersalny sterownik, ja wolałem nie ryzykować a przede wszystkim instrukcja montażu bardzo dobrze zrobiona typowo do A4, nikogo tu nie reklamuje tylko doradzam gościu jest trochę drogi :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...