Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jaki kolor felg????????

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Klubowicze z większym gustem doboru kolorów niż ja proszę o pomoc w doborze kolory felg. Poniższe koła chcę pomalować tak aby ładnie skomponowały sie z kolorem nadwozia.

Zdj_cie0179.jpg

Zdj_cie0180.jpg

zaciski będą koloru czerwono czarnego, przód i tył

Zdj_cie0181.jpg

a listwy boczne, zderzaki przód i tył dokładki pójdą chyba w kolor nadwozia.

Kto ma jakiś wizjonerski nieszpecący i nie wyskokowy pomysł?

Opublikowano

Moim zdaniem felgi powinny kontrastować z kolorem auta bo inaczej będą ginąć :wink: do twojego auta bym wybrał grafit lub czarne :naughty:

Opublikowano

chcesz mieć kolorowe felgi bo taka moda ? zostaw takie jak są ewentualnie mozna zrobić na czarno nie bedzie widać brudu na kołach a i zaciski u siebie malowałem na całe na czarno polecam ten kolor nie widac po jakimś czasie spalonej farby na zaciskach. a propo fajne mody w silniku i to wystarczy nie ma co robić z auta choinki

Pozdrawiam

Opublikowano

zgadzam sie, ja bym zostawil takie jakie sa, ewentualnie grafit :wink:

Opublikowano

Tak jak koledzy wyzej, przy tej feldze nie ma co kombinowac, odswiez srebro i bedzie oke :wink:

Opublikowano
  • Autor

Panowie czyli mój gust nie jest jeszcze totalnie spier........ :) Ja myslałem nad czarnym z lekkim dodatkiem brokatu lub metalika, albo miedziano-złoty. Jak dokładki i progi pójdą w kolor, szyby pójdą do przyciemnienia czarną folią z delikatnym efektem lustra to czarny na felgach chyba będzie pasić idealnie.

Opublikowano

walnij sobie w grafit mat.fajnie wyglada bo juz spotkalem sie z takim

Opublikowano

Jaro, najlepiej bedzie jak zrobisz sobie VT, popros kogos o kolor taki jaki Ci sie podoba, a w roznych opcjach dostaniesz przyklad w jpgach.

Opublikowano
  • Autor
Jaro, najlepiej bedzie jak zrobisz sobie VT, popros kogos o kolor taki jaki Ci sie podoba, a w roznych opcjach dostaniesz przyklad w jpgach.

Pomysł jest dobry, tylko ja nie mam żadnej dobrej jakościowo i rozdzielczościowo fotki auta na tej feldze :/

Opublikowano

Ja mam w takim

IMG_0377.jpg

teraz mam jeszcze listwy na drzwiach s-line w tym kolorze,dokladki tylko musze pomalowac w kolor nadwozia.

Opublikowano
Klubowicze z większym gustem doboru kolorów niż ja proszę o pomoc w doborze kolory felg. Poniższe koła chcę pomalować tak aby ładnie skomponowały sie z kolorem nadwozia.

http://s7.postimage.org/w2mczztiv/Zdj_cie0179.jpg

http://s7.postimage.org/elmuimi47/Zdj_cie0180.jpg

zaciski będą koloru czerwono czarnego, przód i tył

http://s7.postimage.org/j6n9m5mwn/Zdj_cie0181.jpg

a listwy boczne, zderzaki przód i tył dokładki pójdą chyba w kolor nadwozia.

Kto ma jakiś wizjonerski nieszpecący i nie wyskokowy pomysł?

Felgi srebrne, zaciski czarne

Opublikowano

Ja bym zostawil tak jak jest ewentualnie jasny grafit

Opublikowano

Felunek Grafit Antracit firmy Tiger- malowane proszkowo do tego bezbarwny poliestrowy w połysku zaciski RAL 3020 "czerwone"kolor strażcki też malowane proszkowo przynajmniej lakier bardziej odporny na temperatury malowałem kiedyś tak dla klubu seata piękne koła wychodziły ze srebrnych w malowaniu proszkowym nie polecam gdy położysz bazę srebrną prezentują się pięknie ale jak położysz bezbarwny to 40% połysku idzie w krzak i są ciemne giną na aucie.

Opublikowano
  • Autor

A co powiecie na same ramiona i środek w graficie-tytanowym a reszta felgi w czarny pół-mat?

Opublikowano

Wal felgi w grafit a zaciski w czerń połysk... mniejszych tarcz nie było????????????????? :decayed:

Opublikowano

ja proponuje najpierw ten bok auta poprawic i pomalwac:decayed:

Opublikowano

albo jakiś wściekły fiolet tak jak to się robi w autach do driftu :kox: bok będzie w kolorze felg??????

Opublikowano

oj tam oj tam, nie kombinuj jaro zbyt wiele bo wyjdzie lipa i po temacie. A jesli chodzi o fotki to mozesz wykorzystac te co tutaj wstawiles, bedziesz mial jakiekolwiek rozeznanie co i jak. Wrzuc w dzial virtual tunig, chlopaki cos ogarną.

Opublikowano
  • Autor
ja proponuje najpierw ten bok auta poprawic i pomalwac:decayed:

http://a4-klub.pl/kupie-23/a4-b6-drzwi-lewe-przod-tyl-blotnik-przod-lewy-kolor-ly7q-260296/ czytasz w moich myślach :D

---------- Post dopisany at 13:54 ---------- Poprzedni post napisany at 13:53 ----------

Wal felgi w grafit a zaciski w czerń połysk... mniejszych tarcz nie było????????????????? :decayed:

to są 360mm, miały być 385mm ale felgi 19" by trzeba było :decayed:

---------- Post dopisany at 13:56 ---------- Poprzedni post napisany at 13:54 ----------

oj tam oj tam, nie kombinuj jaro zbyt wiele bo wyjdzie lipa i po temacie. A jesli chodzi o fotki to mozesz wykorzystac te co tutaj wstawiles, bedziesz mial jakiekolwiek rozeznanie co i jak. Wrzuc w dzial virtual tunig, chlopaki cos ogarną.

hmmm, a no wrzuce te jak tak, może odrazu mi ktoś bok podmaluje :):):):)

---------- Post dopisany 04-02-2013 at 15:13 ---------- Poprzedni post napisany 03-02-2013 at 13:56 ----------

Dzięki pomocy kolegi radimm za co bardzo dziękuje, mam takie oto mody :D

czorny_felgi.jpg

grafit_felgi.jpg

bialy_felgi.jpg

oceniajcie i pomóżcie w wyborze. Jak dla mnie czarne maty najlepsze.

Opublikowano

Zdecydowanie czarne,tylko moze pol mat??

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.