Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] Czerwony Szatan - Ksiadz i S4 :-)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
ten rysunek to nie nasz silnik... Zawór PCV raczej nie będzie mial z tym nic wspólnego.

A to gdzieś na audizine znalazłem. Później na necie poszperałem i gdzieś tam ktoś opisywał podobny przypadek i wymieniali właśnie ten zaworek.

Ja wczoraj miałem akcję z reduktorem, bo zawór troszkę mi przeszkadzał w zamontowaniu nowych lampionów.

Ale udało się:

etarana3.jpg

agypedut.jpg

Opublikowano

:good:

---------- Post dopisany at 12:50 ---------- Poprzedni post napisany at 12:50 ----------

BTW Co tam za mało miejsca było? :mysli:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Pod maską S4 jest baaardzo mało miejsca.

Reduktor był montowany za lampą ksenonową i niestety zawór blokował dojście.

5a3ary4y.jpg

etyratyd.jpg

---------- Post dopisany 26-03-2014 at 22:40 ---------- Poprzedni post napisany 16-03-2014 at 14:23 ----------

A tak świecą nowe lampiony:

zyvesuqy.jpg

u9uqejuh.jpg

una4ate9.jpg

---------- Post dopisany at 22:40 ---------- Poprzedni post napisany at 22:40 ----------

---------- Post dopisany 27-03-2014 at 10:08 ---------- Poprzedni post napisany 26-03-2014 at 22:40 ----------

A to się dzieje w V8 jak się nie dba o olej...ponoć:

ynune8u2.jpg

a9equpuj.jpg

Niestety nie mam zdjęcia tłoka i zaworów ale możecie się domyślać jak wyglądały.

I jeden ślizg połamany.

Opublikowano

A jaki przebieg?

Opublikowano
  • Autor

80 tyś. mil.

Ale to chyba znaczenia nie ma. Jedne padają z takim inne z duuużo większym.

Jak odpalam swoją z rana i słyszę ten łańcuch, to się zawsze zastanawiam czy to już jej czas :grin:

---------- Post dopisany 03-04-2014 at 16:12 ---------- Poprzedni post napisany 30-03-2014 at 10:59 ----------

Dzisiaj dorwałem fajne żarówki H7. Świecą na biało więc efekt jest.

Udało mi się zamontować moduł DRL więc oszczędzam ksenon w ciągu dnia ;-)

5ynu5usu.jpg

A z poważniejszych nowości, to leci mi oliwa. Dzisiaj wizyta na garażu i wychodzi że chyba cieknie z dwóch uszczelek po pokrywami.

I teraz pytanie, czy kupować ori z Audi czy są jakieś upgrade, lepsze, które wytrzymają tą temperaturę?

Czy może wywalić i dać sam dobry silikonik?

Opublikowano

jo... moze lepiej na ślinę ;-)

Opublikowano
  • Autor

Hehe... Jak Twoja dobra, to dawaj ;-)

Ale już znalazłem, FEBI uszczelki.

Opublikowano

Lepiej elring :wink:

Opublikowano

Jeden ...uj.

Opublikowano
  • Autor

Lol, dzisiaj po odpaleniu auta dziwny dzwięk, jakby łańcuch bez oliwy chodził. I to przez dłuższy czas. Nie wiem o co kaman, czy przewrażliwiony jestem czy to już jej czas? :whistling:

Opublikowano

A jak długo było go słychać tym razem?

Opublikowano
  • Autor

No dobre kilkanaście sekund. Ale to nie jak zwykle grzechotanie czy jak to tam się nazywa a takie jakby szuranie, ślizganie łańcucha o coś. Tak mi się zdawało.

Zobaczę z rana jutro jak będzie.

Opublikowano

No to chyba motor na warsztat ? Żebyś nie skończył jak jeden kolega z forum , też mu cos zachrobotało, jeździł i skończyło się remontem za 14k pln.

Opublikowano
  • Autor

Jak sobie pomyślę że trzeba to wyciągać to już ręce opadają.

I tak myślę czasami żejak szlag go trafi to może 2.7 biturbo? ;-P

Opublikowano

Można, ale to już nie to samo auto , jednak dźwięk V8 powala na kolana .

Opublikowano
  • Autor

No właśnie to mnie przekonuje do tego auta.

Bo jeśli chodzi o moc to czasami brakuje turbana ;-)

Jeżdzę czasami znajomego S4 B5. Zdrowa maszynka, bardzo fajnie się zbiera.

Opublikowano

Zrób rozrząd , zamontuj kompresor i już nie będziesz chciał innego . Ja niestety musiałem się z moją rozstać , ale jak interes się rozkręci to będzie następna z V8 .

Opublikowano
  • Autor

Kompresor super sprawa, ale ta cena rozwala :-/

Sprzedałeś swoją? To czym teraz się wozisz?

Opublikowano

Nawet nie pytaj , bo wstyd pisać - ma całe 60 kM :grin: , muszę kupić coś mocniejszego , bo tego do lata przekręcę:polew:

Opublikowano
  • Autor

Hehe, no to nieźle. Ale jak trzeba było to trzeba.

Będzie kolejna zapewne ;-)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.