Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] Czerwony Szatan - Ksiadz i S4 :-)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

chyba przesadzasz.... jakś krótki <1sek zgrzycik. U mnie było tak przed remontem, jest po remoncie, a slizgi, napinacze, fazatory są OK. Przejechalem 70tyś km i się absolutnie nic to nie zmienilo... Powiem nawet, że po zrobieniu ostatnio ponad 400km z butem w podłodzie ( predkosc od 200 do 270 - troche się eSce dostało w drodze powrotnej od Mirona), momentami jest zupełna cisza nawet po nocy.

Opublikowano
  • Autor

No spoko, ja wiem że to sekunda, ale spodziewałem się, nie wiem...cudów? ;-P

Kuźwa czemu w UK nie ma jak w DE? Chcesz, wyskoczysz na autobane i zapier...ile dusza zapragnie.

Tu po przekroczeniu 160 km już mogą prawko zabrać...tragedia.

Opublikowano

Przeprowadz sie do DE

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Haaaaa.... Póki co chyba nie ;-P

---------- Post dopisany 27-04-2014 at 14:59 ---------- Poprzedni post napisany 26-04-2014 at 21:02 ----------

Na pocieszenie mały upgrade:

y6ubasub.jpg

Dzięks Wojtek ;-)

---------- Post dopisany 16-05-2014 at 09:30 ---------- Poprzedni post napisany 27-04-2014 at 14:59 ----------

I dzisiaj małe przetarcie:

ga5u8e7e.jpg

y9unene9.jpg

2urydyvy.jpg

I miej tu ładne autko...i jeszcze piz*a stała pół na chodniku, w połowie na ulicy gdzie jest podwójna żółta i mówi, że ja pojawiłem się znikąd... No kuźwa, auto zimne, 10 na godzine pyrkam ale pojawiłem się znikąd... Masakra

Opublikowano

Ksiadz do wesela sie zagoi :P a tym czasem to chyba przydałoby się opony zmienić :naughty:

Opublikowano
  • Autor

No pewnie że się zagoi.

A opony, najnowsze nie są, ale jeszcze życia mają.

Opublikowano

Dobrze, że nie ciapata bo mogłaby Cię wysadzić :decayed:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

I krótki filmik ze stłuczki:

Opublikowano

ten film jest prywatny, nie odtwarza

Opublikowano
  • Autor

Poprawione...

Opublikowano

chyba masz pecha Adrian do tego auta :kwasny:

niby nieduzo ale jednak boli, wspolczuje

czlowiek dba chucha dmucha, kazda ryska boli, a tu piz*us jakis w lustro spojrzec nie umie

---------- Post dopisany at 19:10 ---------- Poprzedni post napisany at 19:08 ----------

No spoko, ja wiem że to sekunda, ale spodziewałem się, nie wiem...cudów? ;-P

Kuźwa czemu w UK nie ma jak w DE? Chcesz, wyskoczysz na autobane i zapier...ile dusza zapragnie.

Tu po przekroczeniu 160 km już mogą prawko zabrać...tragedia.

+1

tez tego nie moge zbolec :facepalm:

Opublikowano
  • Autor

Tak jak piszes. Jak pojechałem do Audi na wycene szkody, to gość nie mógł uwierzyć że to 2003 rok, tak zadbane ;-)

Ale cóż, widać to nie wystarcza..

Opublikowano
I krótki filmik ze stłuczki:

Jaką masz kamerkę ???? Jakość super

Opublikowano
  • Autor

Poważnie? A nie wiem czemu jak wrzuciłem na youtube to jakość

Się zmniejszyła. Na komputerze u mnie lepiej to wygląda.

Kamerkę kupiłem na alle, gdzieś z wątku tu na forum o kamerkach. Mogę znaleźć jak ktoś chce i podać linkaz

Opublikowano

Wrzuc proszę linka

Opublikowano
  • Autor

Znajdę i wkleję.

Opublikowano

Oki dzięki

Opublikowano
  • Autor

Jeśli się nie mylę to ta:

Kamera samochodowa HDMI H.264 1080P12M EV-2.0-+2.0 (4234867676) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Od tego użytkownika. W miarę dobry kontakt, wyjaśnił co i jak i bez problemu do UK wysłał.

Opublikowano

Oki dzieki :hi:

---------- Post dopisany 03-06-2014 at 21:24 ---------- Poprzedni post napisany 31-05-2014 at 22:30 ----------

Kupilem A9000 full HD, ma byc jutro:wink:

Opublikowano
  • Autor

Od niego, na allegro?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.