Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] Czerwony Szatan - Ksiadz i S4 :-)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Dzisiaj autko odebrane od lakiernika... Jutro dam fotki.

Cena, za wszystkie rysy i stłuczki włącznie z ostatnim przerysowaniem drzwi przez Angola, całe 750 funtów :-/

Opublikowano

Ładny frankenstein wysiadł z tego wozu na filmiku :D:D:D:D Ciekawe jakie argumenty miał jak mu filmik pokazałeś buahhahah... co za cymbał...

Opublikowano
  • Autor

Jakie? Że to nie on, później że on swoim aucie nic nie słyszał, a ma bardzo dobry słuch bo jest muzykiem...

I że czemu ja robie afere ze to tylko małe zadrapanie i tak dalej. Wieśniak jeden. Koniec końców 400f wziąłem od niego za to.

Opublikowano

Burak... Człowiek dba o samochód i taki ktoś Ci zarysuje i jeszcze się wypiera mimo ewidentnych dowodów :facepalm: People are awesome :lol: Gdzie obiecane foty ?

Opublikowano
  • Autor

Kuźwa, zapierdziel mały wiec nie zdążyłem... Jutro cykne i wrzucę.

62acd0ae6c39becb504bfeade1460260.jpg

09a7c64a5b4f9386b10091851229d7a6.jpg

2695fb6a10fa54890210bb3956489766.jpg

0f1667eb2d63fa3b64b34abb8ab09f42.jpg

Opublikowano

wygląda ekstra :banan:

Opublikowano
  • Autor

Nie najgorzej, jak na angielskie malowanie.

67345375d96ae2c2f93a4ab8a35f55f3.jpg

A to moje przyszłe auto, masakra

a904604fe9a2fdb5a59331485c9f7d02.jpg

Opublikowano

Aktualne fajniejsze:)

Opublikowano

idzie na handel? wymieniałeś może rozrząd?

Opublikowano
  • Autor

Moja do sprzedania, ale nie mogę ogarnąć małego problemu z nierówna praca silnika.

Jeżdżę tylko na Pb teraz, na wolnych obrotach czuć ze auto nie pracuje równo. Z wydechu śmierdzi nie spalona mieszanka.

W grupie 14 nie wykrywa wypadania zapłonu.

Świece nowe, cewki po wymianie ie w audi chyba jakieś w lata temu.

Panowie, poradźcie jak sprawdzić czy to cewka, cewki, świece czy co tam jeszcze. Dysponuje vagiem ale dojść do ładu nie mogę z tym autem.

Opublikowano

Właśnie.... Jutro zapłaci 500 f za to... ku**s

Z jakiej kamerki korzystasz? widzę, że cały czas działa.
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Wrzucałem kilka postów wcześniej, kupiona na alle..ro.

Działa. Cały czas bo podziałem nie pod stacyjka i całe szczęście wychodzi na to ;-)

A teraz kino dla prawdziwych facetów :

Wiem, wiem, moja wina ;-p

Tak debile jeżdżą

Opublikowano

Ale masz fart :facepalm::facepalm::facepalm:

Twój kolor to LZ3M ?

Opublikowano

Ty masz pecha zawsze coś , ale nie rozumiem jak Twoja wina jak on Ci wyjechał ?

Opublikowano
  • Autor

Z tą moją winą to się śmieje...

Kolor lakieru to LY3J.

Opublikowano

jak by nie kamerka to pewnie nic by nie wywalczył :D

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Pany, ile w Polsce kosytuje sonda do 4.2? Ta pryed katem? Jakies promocje na dwie sztuki?

Opublikowano

trzeba szukac, NGK nie ma, Denso jest ale dwa rodzaje: DOX-2008 i DOX-2030 i ....uj wiadomo która :facepalm

Opublikowano
  • Autor

no to d*pa...jak patrzylem u mnie na ebay, to znalezc mozna i za 78F ale chyba z niemiec...i tez nie wiem czy to bedzie dobra...

Wypisane ze do 1.8T i do 4.2....


Dev, miałeś zwroty Zimmermanow? Jak to w Polsce wygląda z walką z producentem? Bo odesłałem, a oni nie przyjęli i twierdzą że znaleźli małe ślady korozji i że to mogła być przyczyną skrzywien tarcz... Paranoja jakas.
Opublikowano

Tak, mialem. Jedną odrzucili bo stwierdzili ze bicie wynosi 0.07mm a to wartość dopuszczalna.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.